Jump to content
Dogomania

KateBono

Members
  • Posts

    2917
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by KateBono

  1. [B] [/B] [INDENT]Conceited - wpłata (100 zł) doszła. [/INDENT]
  2. Cioteczki , umówilam Dyziulka na sobotę 16.10.2010 godz.17 do weta na czyszczenie ząboli.
  3. Cioteczki , kiedy umawiać Dyziulka na czyszczenie ząbków?
  4. Trzymam mocno kciuki :kciuki: za dzisiejszy dzień. Jasienko bądż dzielna. Czekam z niecierpliwością na relacje po operacji.
  5. [quote name='supergoga']Do środy musi - jutro nie ma kto jej przywieźć, ja wracam późno z pracy. Może uda się w środę - oby.[/QUOTE] Mogę pomóc, wysłałam PW do cioteczki Supergoga- proszę o kontakt
  6. [quote name='supergoga']Do środy musi - jutro nie ma kto jej przywieźć, ja wracam późno z pracy. Może uda się w środę - oby.[/QUOTE] Mogę pomóc
  7. Cioteczki , miałam zadzwonić w poniedziałek do dr Garncarza aby dowiedzieć się jaki będzie koszt wizyty , ale nie zdążyłam bo dostałam sms-a od pana doktora:-( , cytuję:" [B]uprzejmie informujemy, że z przyczyn niezależnych wizyty w Poznaniu są przesunięte na 20-21.11 br. jeżeli państwo jesteście nadal zainteresowani wizytą u p.dr Jacka Garncarza prosimy o potwierdzenie. Za tę zmianę przepraszamy[/B] ":shake: Do was należy decyzja co dalej robić. Ja mogę potwierdzić wizytę Sprężynki w listopadzie, zadzwonię w poniedziałek jak będziecie chciały.Gdzie będą konsultacje........ p.dr nie potrafił określić, był w trakcie ustalania miejsca.
  8. No, w ostateczności, jak wam Cioteczki parę grosików z transportu Rudej zostanie , to będę niezmiernie wdzięczna za zasilenie skarbonki Sprężynki ( Sprężynka będzie miała wizytę u okulisty, a narazie nie mamy na to pieniążków:-() wątek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193811-Sprężynka-traci-wzrok.-Szukamy-DS-DT-dla-niewidomej-wkrótce-małej-suni-przylepki[/URL].
  9. Nie przekręciłaś Cioteczko - pojadę, zabiorę i zaopiekuję sie do jutra Rudką za darmo:lol:
  10. Cioteczki , umówiłam Sprężynkę na badania okulistyczne u dr Garncarza (w dniach 23-24 pażdziernik będzie w Poznaniu). Nie gniewacie się?:oops: Bardzo prosimy o wpłaty ,choćby niewielkie albo bazarki dla Sprężynki.:modla::modla::modla: Potrzebne będą środki ,żeby zapłacić za konsultację.
  11. [COLOR=DarkRed][B][SIZE=5]Ajula, napisz jaki jest dług u Birki !!!! [/SIZE][/B][SIZE=2][COLOR=Black]bo tu wszystko wygląda cacy-cacy... :shake:[/COLOR][/SIZE][B][SIZE=5] [/SIZE][/B][/COLOR]
  12. Ja też jestem Ajula , mogę wspomóc ale tylko duchowo bo z kasą krucho:-(. Odwiedzam wątek kilka razy dziennie i cały czas myślę jak mogę pomóc
  13. Ajula , a wiesz ile będzie kosztować hotelik, a miejsce w hoteliku jest? Sterylkę to będzie trzeba pewnie zrobić już , na teraz.
  14. [quote name='_ogonek_'] Alpen zawsze tak śmiesznie szczekał, a żalił wam się już? U nas po wyjściu na spacer przez pół godziny z nami gadał :D[/QUOTE] No właśnie! Rozmawiam sobie z nim:evil_lol: , jest bardzo gadatliwy, a Beabono stwierdziła, że dwie paple w domu:lol: ( jak się rozgadamy to nie możemy przestać, chyba ja głupieję na starość:oops: ) Jak coś chce to tak śmiesznie na razie szczeka ( boli go gardziołek ). Wychodzimy z nim jak ze szczeniaczkiem ( teraz co dwie i pół godziny - od wczoraj było co godzina ). Uwielbia spacery , swojego " łóżeczka " nowego jeszcze nie zaakceptował - w dzień śpi na posłaniu Gufcia , a w nocy spał u Pepsuli. Uwielbia spać u młodszej córki na kanapie:evil_lol:. No! takiego " dłuuuuuuuuuuuuuugiego " jamniczka jeszcze nie widziałam:evil_lol: Nie martwcie się - damy znać na pewno.
  15. Jadę po niego o 20 na dworzec. Paulina pisala ,że Alpen " siedzi na kolanach" i "mają 5 minut spóżnienia"
  16. O rany! Nie pomyślałam:oops:= dałabym więcej ale pomyślałam, że sznupcia nie chce jeść cupek( bo te chore ząbki) i na dzisiaj by miała a jutro byś wymyśliła co jej dawać. No i Paulina by mnie" przegoniła :evil_lol:"jak bym z 5 kg chociaż dała. Co do dzieci to pani ze schroniska tak powiedziała jak wróciła z adopcji. Była tam dokładnie dwa dni i rodzina , która ją przywiozła z powrotem ( to był powód i alergia tej pani:shake:) A z naszymi kotami witała się "ogonek" merdał to stwierdziłyśmy, że kotom nic nie zrobi bo jest nastawiona pokojowo:lol:
  17. Jadąc dzisiaj rano na dworzec sznupcia była bardzo ciekawa , stała przez całą drogę i rozglądała się patrząc przez szybę samochodu- uwielbia nim jeżdzić, a na dworcu to minka była trochę zdziwiona jakby nie dowierzała gdzie jest, wszystko ją ciekawiło. Jestem i ja ciekawa jak zniosła podróż pociągiem. Już pewnie dotarła
  18. Ajula zadzwoń do Krzyśka i popytaj się co i jak z naszą pięknością;) Nie mogę się doczekać.
  19. Pięknie !!!!!!!!!!!!!!!!
  20. Ale numer mała sznupka reaguje na "chomika" jaqk słyszy "chomik" to podnosi łepek i nastawia uszy:evil_lol:
  21. Rytko twoja hebanowa piękność to wg Beabono to "półtora chomika" no dobra może " maxi dwa chomiki":evil_lol: Gufcio to "dwa i pół chomika" a Pepsula to " trzy chomiki"
  22. U mnie poczta działa bez przerw
  23. [quote name='jkp']rytka sliczna kicia bierz ją :)[/QUOTE] Ma cioteczka rację, kiciula piękna ,podobna do mojej Petronelci:evil_lol:, nie zastanawiaj się Rytko, jak zacznie swoje mruczanki to na "nerwy" jak znalazł - ukoi, a jej mizianie to o......:lol:
×
×
  • Create New...