Jump to content
Dogomania

margoth137

Members
  • Posts

    12859
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by margoth137

  1. Oj światulinku takie śliczne zdjatka a ja chwilowo nie mam netu i patrzę z komórki:( To się Dziadziuś postarał dla ciotuni:) od razu mi się humor poprawił:) zapraszam i bardzo zachęcam do odwiedzin:( http://www.dogomania.pl/threads/220349-KUCYK-ŚMIEĆ-Z-WYSYPISKA-.-Pomóżmy-czas-tylko-do-15-stycznia
  2. Jak narazie mam net tylko w telefonie, ale dziadek w górę!
  3. Wszystkim biednym zwierzakom życzę ciepłych domków pełnych miłości, a wątkowiczom Szczęśliwego Nowego Roku 2012:)
  4. Szariczkowi życzę ciepłego domu i miłości, a Wam wątkowicze Szczęśliwego Nowego Roku 2012!!!
  5. Rudzinku życzę Ci tego jednego: kochanego i ciepłego domku, a wszystkim odwiedzającym Szczęśliwego Nowego Roku 2012!!!
  6. wszystkim wątkowiczom, zwierzakom, Światulowi i jego przyjaciołom, opiekunom życzę Szczęśliwego Nowego Roku 2012!!!!!!!!!!!!!!!;) ps. ale ten Sylwestrowy Światuś elegancki, taki dostojny i przystojny:)i bardzo mu do twarzy w tych ,,kucyczkach'' :) ja tu kuknełam o 4.00 w Nowy Rok, ale Światuś chyba jeszcze tańcował:)
  7. życzę wszystkim wątkowiczom, miłośnikom zwierząt Szczęśliwego Nowego Roku 2012, a Kubusiowi domku pełnego ciepła i miłości!!!!!
  8. życzę Szczęśliwego Nowego Roku 2012 wszystkim miłośnikom zwierząt, wątkowiczom i dziadkowi Tadeuszowi!!!
  9. niemartw się pieseczku, cioteczki juz tam dla ciebie licytują:) biedny futrzak...:(
  10. 3mam kciuki za ciepłą i mięciutką chałupkę dla Figusi, chociaż tymczasową;) tacy ludzie jak ten gospodarz to żadnych zwierząt nie powinien mieć!! nawet kur!!:(
  11. Jaka słodka malutkowa:) narazie nie mogę was wesprzeć finansowo, ale będe zaglądać:)
  12. Przywiózł mi rano komputerek naszczęście. W tym wypadku kujawiaki Światuś powywija z najbliższymi;), ale o odwiedzinach pamiętam, tylko tak na wiosne jak będzie cieplutko. Obiecuje, że Światulka z rąk przez cały dzień nie wypuszcze;) Już nawet patrzyłam, że autobus do was dosyć szybko jedzie:) Doskonale wiem, że Światuś potrafi zastąpić cały Świat:) chociaż zaglądnijcie:( http://www.dogomania.pl/threads/220143-Różnościowy-dla-Szarika-co-nie-ma-zupełnie-nic-do-10.01.2012-r.-godz.-22
  13. Aga Ty sobie ,,dychnij'' bo się zajeździsz:( współczucia co do urzędowych babsztyli:(
  14. Co za nieodpowiedzialny babsztyl:( ale napewno z czasem Kuba dostanie dom na jaki zasłużył. Ja w to wierzę tylko cierpliwości ostatnio coraz mniej:(
  15. Też mam taką nadzieję, tylko Dzidziuś ma serducho dla zwierząt i wydaje mi się, że jak jakiś psiak się przyplącze to go przygarnie:)
  16. Takiego Światusia to bym wyprzitulała i wyczałowała, kocham takie dziadziusie. A mój pies nielubi jak się go tłamsi, i tylko wzdycha głośno jak kto kolwiek się zbliża na jego legowisko. Kurczę facet mi zabiera dziś laptop do naprawy, jak mi go na weekend nie przyniesie to chyba umre:(
  17. i jak Kubolek po świetach??
  18. Oj widzę, że kolega Wojtuś z moich okolic;) dobrze wiedzieć:)
  19. ja tegorocznego Sylwestra spędzam w Łóżkowie, wiec zaglądne do Dziaduszka i wszystkich. Korzystajcie z pogody i spacerków. Trochę ruchu po objadaniu się nikomu nie zaszkodzi. Niewiem jak gdzieindziej ale pod Krakowem ani grama sniegu. Biało to było na wizycie u Cypiska tydzień temu i ani grama więcej.:)
  20. bidulek kochany:( niewiem czemu przypomina mi Niedźwiadka (za TM):(
  21. Oj ja sie tak poryczałam w sobotę jak usłyszałam że Aga jedzie do dziadka... To jest cos niezwykłego nawet trudno opisać. Dziękuje Wam wszystkim a szczególnie Agusi, że dziadek chociaż przez chwile był z drugim:)
  22. życze ci Rudasku kochanego i ciepłego domku. Jestes taki piękny...:)
  23. [quote name='Jolanta08']Gdyby Kubuś miał trafić na nieodpowiedzialny domek to lepiej niech zostanie w hoteliku zdecydowanie masz racje:)
×
×
  • Create New...