Jump to content
Dogomania

camelek

Members
 • Posts

  34
 • Joined

 • Last visited

camelek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Tego rodzaju pytania o mieszaniu ras na forach miłośników psów i kotów kojarzą mi się tylko i wyłącznie z prowokacją, a potem chęcią wszczęcia zagorzałej dyskusji;)
 2. W mojej rodzinie zawsze był jakiś Morusek, Perełka, Saba lub Maksio:) Mi osobiście niezbyt podoba się nazywanie psów imionami ludzi. Może dlatego, że jest dużo fajnych nazw, które można nadać pupilowi. Jeśli już to fajnie jest wybrać dla zwierzaka pseudonim postaci historycznej lub literackiej.
 3. A po co studiować kierunki ściśle związane z psami? Na takie specjalizacje w Polsce nie ma popytu. Lepiej skończyć weterynarię, pracy po niej nigdy nie zabraknie. A hobby niech zostanie hobby
 4. Dokładnie:) W schronisku można znaleźć prawdziwego przyjaciela, a frajda niesienia pomocy istocie w potrzebie tylko scala więzi.
 5. Ciekawa jestem, czy udało się złapać. Mój żółw żółtolicy już zadomowił się u rodziców w przydomowym stawie. Wyłania się czasem latem, a przy niższych temperaturach zapada w sen. Staw jest duży i pokarmu ma pod dostatkiem, więc raczej nie będziemy go stamtąd wyławiać z powrotem do terrarium.
 6. Może i jest w tym część prawdy, ale to nie zmienia faktu, że akwaria typu kula są domeną osób wciskających jedną większą rybkę do skromniejszego rozmiarowo zbiornika. Nie ma też mowy o filtrze, grzałce czy napowietrzaczu, bo i po co to komu potrzebne.
 7. U psa mojego dziadka od lat sprawdza się słoma. W niedzielę wymieniliśmy mu wyściółkę. Pies był mocno zdezorientowany, gdy do jego budy dwie kury od razu się wpakowały i mu uklepały posłanie:D
 8. Bez obrazy dla wszystkich posiadaczy yorków, ale odkąd mój chłop zaczął nazywać je chomikami, pseudonim przylgnął na dobre. Nawet koleżanka zaczęła tak wołać na swojego pupila;)
 9. Dla mnie najlepszym filmem chyba zawsze pozostanie "Beethoven":) Jak "Sam w domu" nigdy się nie nudzi i z przyjemnością można go obejrzeć od święta;p
 10. Witam serdecznie, mam przyjemność zaprosić Cie do nietuzinkowej DOGOkawiarenki! Serwujemy pyszne ciasta, kawy i dania! A to wszystko by spłacić 10tys długu Bielskiej FUNDACJI ZMIEŃMY LOS, Smacznego! p.s. Pamiętaj! Tutaj nie musisz liczyć kalorii! Każde danie tylko 5 zł!!

  http://www.dogomania.pl/threads/212544-*DOGOkawiarenka*-Pomóż-nam-zjeść-mega-dług-FZL-10-tys-zł!-do-29.08.-godz.-0.00

  Pozdrawiam, Agnieszka

 11. Raczej nie powinny źle się znosić. Jeśli Twój pies nie bywa chorobliwie zazdrosny w stosunku do innych, to najprawdopodobniej zaakceptuje szczeniaka.
 12. Foksy tak jak beagle spokojnie dotrzymują kroku aktywnym właścicielom. Koleżanka od kilku miesięcy zabiera beagle'a na biegi po lesie i nie słyszałam, by któraś z nich skarżyła się na kondycję:)
 13. Moim największym utrapieniem jest suczka, która notorycznie obwąchuje mnie windzie. Chyba już wszystkim sąsiadom wyniuchała intymne miejsca. Ostatnio znowu zdarzyło się jej właścicielowi postawić mnie w głupiej sytuacji. Nic nie mam do chłopaka i mu powiedziałam na spokojnie, że czuje się napastowana. A on na to, że nie jest źle, skoro się przy tym śmieję. Nosz qrcze co mam mu następnym razem powiedzieć?:/
×
×
 • Create New...