Jump to content
Dogomania

camelek

Members
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

 1. Dokładnie:) W schronisku można znaleźć prawdziwego przyjaciela, a frajda niesienia pomocy istocie w potrzebie tylko scala więzi.
 2. Bez obrazy dla wszystkich posiadaczy yorków, ale odkąd mój chłop zaczął nazywać je chomikami, pseudonim przylgnął na dobre. Nawet koleżanka zaczęła tak wołać na swojego pupila;)
 3. Dla mnie najlepszym filmem chyba zawsze pozostanie "Beethoven":) Jak "Sam w domu" nigdy się nie nudzi i z przyjemnością można go obejrzeć od święta;p
 4. Foksy tak jak beagle spokojnie dotrzymują kroku aktywnym właścicielom. Koleżanka od kilku miesięcy zabiera beagle'a na biegi po lesie i nie słyszałam, by któraś z nich skarżyła się na kondycję:)
 5. [quote name='papillonek']:) :D ha ha ha ha :) Sońka nigdy się nie odraziła nawet jak jej ktoś nastąpi na łapkę to pisknie i zaraz przychodzi lizac i przepraszac,nie wiem czemu :)[/QUOTE] Suczka mojego taty też podobnie reaguje. A jeśli już zdarza jej się obrazić, to najczęściej udaje, że drzemie:)
 6. Drugi filmy przezabawny:) ta muzyka i obsada:) Najbardziej mi się podobały ujęcia w sklepie i przy fontannie. Pozdrawiam
 7. Zawsze warto rozwiewać wątpliwości osób, które naprawdę chcą się czegoś więcej dowiedzieć. Może w przypadku Pana Szymona raczej nie ma co liczyć na piorunujące cuda, ale co szkodzi spróbować przekonać do zalet sterylizacji. Ostatnio czytałam ciekawy artykuł na [url]http://www.psy.elk.pl/artykuly/czy-psy-placza.html[/url] po którym mocno zastanowiłam się nad nurtującymi ludzi pytaniami. Niektórzy naprawdę chcą się czegoś więcej dowiedzieć w sprawach związanych z psami, warto im w tym pomóc. [email protected] prawdziwie spektakularna regeneracja!
 8. Doskonale Wasze staruszki się prezentują:) w wielu przypadkach na pewno nie zgadłabym metryki. Powierzchowny wygląd Morusa, psiaka mojego dziadka nie wygląda tak zachęcająco. Ale cieszę się, że mimo sędziwego wieku nie utracił znacząco kondycji i zdrowia. Zauważyliśmy, że z biegiem lat bardzo złagodniał, nawet pozwala podejść do siebie obcym podczas karmienia.
 9. Niesamowite zdjęcia. Dawno nie widziałam, tak zgodnie pozujących psiaków uchwyconych w jednym kadrze;] pozdrawiam
×
×
 • Create New...