Jump to content
Dogomania

Livka

Members
  • Posts

    22432
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by Livka

  1. Boże :shake: jaki on smutny i zaniedbany:placz: Ile potrzeba pieniędzy na hotelik może damy radę mu jakoś pomóc;)
  2. Kleksio i Edek jadą z Nikusiem :p ale droga fatalna korek za korkiem :angryy: a na dodatek jeszcze wypadek po drodze Szerokiej i bezpiecznej drogi im życzę:loveu::loveu::loveu:
  3. Jak biegnie na głaski, to najpierw tak smiesznie się kładzie na ziemi:p[/QUOTE] A tych głasków to on baaaardzo spragniony jest:lol::lol:
  4. Życzę dobrej drogi Kleksowi i Nikusiowi ;) pomimo tych utrudnień na A-4 :cool3::cool3:
  5. Kleksio odliczaj ... :iloveyou:
  6. Pozdrowienia dla Pola i jego tymczasowej opiekunki :loveu::bye:
  7. Pozdrawiamy Kumpla i jego opiekunkę :hand:
  8. Jeszcze tylko parę godzin i ... w drogę:Dog_run:
  9. Jakie dobre wieści :loveu: To fakt Lady trafiła do raju :multi: a jak szybko się zaaklimatyzowała - super fotki:cool3:
  10. Będzie dobrze ;) nie martwcie się !!! Musi być dobrze:roll: Zorunia trzymaj się!
  11. Super wieści :loveu::loveu::loveu: Wiedziałam że tak będzie :cool3: Wielkie dzięki dla opiekuna naszej Zorki :p - jest nieoceniony jak widać :cool3:
  12. A nie można tego jeszcze zmienić?:cool3::cool3::cool3:
  13. O witam :loveu::loveu: Z niecierpliwością będziemy czekać na wieści i fotki :cool3:
  14. Czekamy na wieści z wizyty u wet., ale jestem przekonana że to tylko chwilowa niedyspozycja;) Bądźmy dobrej myśli :lol:
  15. Cieszymy się, że u Kumpla wszystko dobrze :multi::multi:
  16. Jak tylko zobaczyłam nową pancię Lady jak stała na parkingu i wypatrywała nas a na dworze zimno i mokro to od razu wiedziałam , że psinka dobrze trafiła;) Lady jechała z nami na odcinku Warszawa - Mikołów ;) nie muszę mówić już że to superowa psinka bo to już wszyscy wiedzą, na początku była trochę zestresowana ale w miarę upływu czasu wygodnie się umościła na tylnej kanapie:cool3: Potem znowu była trochę zdezorientowana przy przekazywaniu nowej pani:roll: Wierzę, że szybko dojdzie do siebie, już u Ani poznała co to raj i pewnie trochę się przeraziła tym że może go utracić. :loveu:Wszystkiego dobrego dla Pani i Lady:loveu:
  17. Wcale by mnie to nie zdziwiło patrząc na to zdjęcie :loveu: ale im dobrze razem:loveu: A to że Polo jest niesamowicie grzecznym i dobrze ułożonym psiakiem miałam okazję się niedawno przekonać :lol: Życzę ci szczęścia psinko ;)
  18. Kleksio :loveu: Środa zbliża się wielkimi krokami a Nikuś już robi przegląd maszyny :diabloti: jeszcze trochę i w drogę. Trzymam kciuki :thumbs:
  19. Kumpel to świetny psiak, za dotyk i zainteresowanie człowieka gotów oddać całe swoje psie serce :lol: Jestem pewna że szybko znajdzie tego "jedynego" ;);)
  20. Trzymam kciuki :thumbs:będzie dobrze Zorka nie mogła lepiej trafić - hotelik super ;) a opiekunka to po prostu anioł:loveu::loveu:
  21. [quote name='tanitka']niech żałuje każdy, kto go nie adopotował, bo stary, ale to pies ideał!:loveu: oglądamy TV [URL="http://img40.imageshack.us/i/poloilusia.jpg/"][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/1598/poloilusia.jpg[/IMG][/URL][/quote] zdjęcie rewelacyjne;) aż miło popatrzeć to rzeczywiście idealny pies:loveu:wskakuje i wyskakuje z auta jak młodziak a jak zobaczył Tanitkę to wręcz odtańczył taniec radości:cool3::cool3::cool3:
  22. Fryzjer już załatwiony a resztą zajmę się później :diabloti: podstawa to odkurzyć lakierki bez nich się nie ruszam:evil_lol::evil_lol:
  23. Aż się boję Nikuś i Kumpel już odpicowani a moje lakierki jeszcze zakurzone :evil_lol::evil_lol:
  24. Moje skromne 10 zł , które deklarowałam na Kleksika oczywiście może zostać:lol: chociaż mam nadzieję że do tego czasu Kleksik dawno znajdzie domek:cool3: a już na pewno jak założy chustę :cool3:o której kiedyś wspominała Orpha:evil_lol:
  25. Nie od dziś wiadomo , że psy to bardzo mądre i pojętne stworzenia:cool3: szybko się wszystkiego nauczy;)
×
×
  • Create New...