Jump to content
Dogomania

AGA35

Members
  • Posts

    5079
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AGA35

  1. witamy i zapraszamy w odwiedziny do kruszynki :-)
  2. o rany !!!!!!!!!!!!! jeszcze nie ma ? ja ją zamawiałam dwie ulice od hoteliku !!!! w zeszły poniedziałek !!! Jak bys mogła rano sprawdzić i napisać to bym była wdzięczna .
  3. mam pytanie czy obroża doszła ?
  4. [quote name='mysza 1']Tyle razy pisałam, nie ma problemu. Poproszę o adres do wysyłki na pw, jutro wyjdą priorytetem. Biedna maleńka.[/QUOTE] adres wysłany .Opatrunki jutro będą wysłane :-)
  5. mała wrócviła od weta . z prawej łapki odpadł kolejny paluszek :-( MAM OGROMNĄ PROŚBĘ O TE OPATRUNKI ŻELOWE !!!!! W CHWLI OBECNEJ SĄ NIEZBĘDNE !! TAKZE BARDZO PROSIMY!!!
  6. Maleńka sunia ma około 3 lat .Przebywa w schronisku [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/c6c7f044.jpg[/IMG]
  7. jamniczek rysio ma około 2-3 lat , niestety nie prawego oka .Przebywa w schronisku , [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/b5ce7ca7.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/466361d8.jpg[/IMG]
  8. moze ktos zajrzy na bazarek dla klemboszczaków [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190809-Bazarek-AVON-JOKO-FM-BELL-BOURJOIS-na-psaki-z-Klembowa-do-28.08.2010-r./page2?p=15198469[/URL]
  9. i dzień dobry rudasku
  10. chłopak nabiera sił także lada moment wyląduję na " oględzinach " i szczepieniach u weta . zobaczymy co powie na tą jego reakcję
  11. przydadzą się napewno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
  12. dokładnie wstawaj i pychol do ciotek wystawiaj !!!!!!!!!!!!!
  13. i z wieczora na początek skinni skacze
  14. mamy nadzieję że dziewczyna się uspokoiła .................
  15. Hesia ma opatrunki nasączone więc zdejmowanie ich już nie stanowi problemu :-) mała znosi to dzielnie .Panika jest przy zastrzyku tyko :-) Dzis został wyjęty welfron z tylnej łapki , bo mała ma doskonały apetyt i nie ma potrzeby podawania kroplówki .No i odpadł kolejny paluszek z prawej łapki - tak jak było przewidywane ze te trzy mała straci :-(
  16. mała dzis była na zmanine opatrunków . Dostała nowe " rękawice bokserskie" i leki przeciwbólowe.
  17. pewnie że damy rade [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/e9044dd4.gif[/IMG]
  18. bardzo dziękuję kochanej komisji za pozytywne ropatrzenie mojej prośby :-)
  19. [quote name='Sankja']może jednak Pani z Niemiec sypnie groszem, mam nadzieję. Bo inaczej stwierdzę, że to rozkapryszone, egoistyczne babsko!=, które chciało spełnić swoją zachciankę! i jeszce raz utwierdzi mnie to w przekonaniu, że ludzie to ...[/QUOTE] Spokojnie pani nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa więc moze wesprze naszą hesie w leczeniu.
  20. HESIA otrzymała wsparcie finasowe ze skarpety im.Talcott !!!!!!!!!!!! Bardzo dziekujmy !!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...