[quote name='Sankja']może jednak Pani z Niemiec sypnie groszem, mam nadzieję. Bo inaczej stwierdzę, że to rozkapryszone, egoistyczne babsko!=, które chciało spełnić swoją zachciankę! i jeszce raz utwierdzi mnie to w przekonaniu, że ludzie to ...[/QUOTE]
Spokojnie pani nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa więc moze wesprze naszą hesie w leczeniu.