AGA35
Members-
Posts
5079 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AGA35
-
Hesia - 1,5 kg nieszczęścia , zmiażdżone przednie łapy w DS!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
we wtorek jest kosulatacja u ortopedy -
Hesia - 1,5 kg nieszczęścia , zmiażdżone przednie łapy w DS!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
poszło !!!!!!! [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/8dc22426.gif[/IMG] -
[quote name='hanek']Z tego co wiem to jak dotąd ada-jeje zawsze wywiązywała się z deklaracji i dotrzymywała danego słowa, może w tym Waszym przypadku doszło do jakiegoś niedogadania, a potem po prostu brakło dobrej woli żeby wszystko naprawić? W każdym razie wydaje mi się przesadą uogólnianie, że ada-jeje "oszukuje i zabawia się losem bezdomnych zwierząt". Za to jak najbardziej zgodzę się ze stwierdzeniem, że nie szanuje ludzi.[/QUOTE] zawsze musi być " ten pierwszy raz " - mnie oszukała , deklaracji nie otrzmałam i nie otrzymam , chyba ze przeprosze
-
Marysia szczęśliwa w DS !!! RODZINA ZADOWOLONA MARYSIA TEŻ !!!!!!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
jutro już wszystko będzie wiadomo !!!!!!!!!! czy nasza marycha znalazła swoje miejsce na ziemi czy szukamy dalej !!!!!!!!!!!!! -
Marysia szczęśliwa w DS !!! RODZINA ZADOWOLONA MARYSIA TEŻ !!!!!!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
cioteczki trzymajcie te kciuki jeszcze do jutra !!!!! -
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
[quote name='zoja.']nadal chore? ale jest w stanie chociaż na krótkie przebieżki?[/QUOTE] tak tak nexcik sobie daje radę w chodzniu tylko ma takie "taneczne" ruchy - -
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
konto wysłane !!! a ja bardzo dziękuje :-) -
Skinni powrót z adopcji !!!!Komplentny brak kasy !!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
pamiętam o niej tylko nie kago ma tyle psich spraw ze nie może się ogarnąć !!!! ale w przyszłym tygodniu ją odbierzemy !!!!!!!!!!!!!!!! -
dziękuję za wiadomość :-) buniaku taka śliczna sunia z ciebie czemu nikt cie nie chce pokochać na "stałe"?????????????????????????
-
bardzo ci dziękuję za pomoc !!!!!!!! ale macie tam tych biedaków , nie do ogarnięcia :-(
-
Hesia - 1,5 kg nieszczęścia , zmiażdżone przednie łapy w DS!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
i już się domki stałe dopytują !!!!!!!!!!!!!! to dopiero będzie trudny wybór :-) -
Hesia - 1,5 kg nieszczęścia , zmiażdżone przednie łapy w DS!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
karma odebrana :-) hesia dostała jeszcze batoniki i zabawki !!!! serdecznie dziękuje akaka!!!! -
Hesia - 1,5 kg nieszczęścia , zmiażdżone przednie łapy w DS!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
oki stawię się :-) -
Hesia - 1,5 kg nieszczęścia , zmiażdżone przednie łapy w DS!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
[quote name='akaka']dziś będę o 14 w Wołominie mogę podrzucić trochę karmy jeśli potrzeba. nie jest to jakaś super karma niestety ale jest (Purina Puppy) tylko jeśli trzeba dziś to ktoś by musiał ją ode mnie odebrać na przystanku Absolut.[/QUOTE] oki podejdę :-) -
rektywuję wątek ERNIEGO-MARTINA Sprawa została załatwiona pozytywnie wczoraj i można psa ogłaszać i szukać mu kochającego domu !!!!!!!!!!!!!
-
niestety !!!!!!!!!!!!!!!!! Palakaty porozwieszałam :-) moze to coś zmieni w życiu naszego buniaka !!!!!
-
Hesia - 1,5 kg nieszczęścia , zmiażdżone przednie łapy w DS!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
to nie jest posłanko , spokojnie :-)Małą tylko do zdjęć połozyłam na czerwonej poduszcze :-) a rude to narożnik i takze nie służy dla hesi jako psłanie ;) -
ciężko jest się określic - dam albo nie dam i po temacie ! "wystawcie fakture na 500 brutto " i koniec tematu ale po co , przecież to ja jestem winna temu ze ta deklracja nie została uregulowana !!!! Padło nawet zdanie "[COLOR=red]JAK DOSTANIESZ PIENIĄDZE TO PRZEPROSISZ PANIĄ PREZES I CZY W KOŃCU SIE ZAMKNIESZ " i ŻE TO JA NIE SZNUJĘ LUDZI !!!!!!!!!!!!![/COLOR] [COLOR=#ff0000][/COLOR] [COLOR=#ff0000][/COLOR] [COLOR=#ff0000][/COLOR] [COLOR=#ff0000][/COLOR] [COLOR=#ff0000][/COLOR] [COLOR=#ff0000][/COLOR] [COLOR=#ff0000][/COLOR] [COLOR=#ff0000][/COLOR] [COLOR=#ff0000][/COLOR] [COLOR=#ff0000][/COLOR] [COLOR=#ff0000][/COLOR] [COLOR=#ff0000]![/COLOR]
-
Skinni powrót z adopcji !!!!Komplentny brak kasy !!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
Doszła wpłata od nat.wit bardzo serdecznie dziekujemy!!!!!!!!!!!! -
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
wstawaj na te chore łapiny :-)