Jump to content
Dogomania

AGA35

Members
  • Posts

    5079
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AGA35

  1. we wtorek jest kosulatacja u ortopedy
  2. wątek oczyszczą ale my będziemy pamiętać !!!!!!!!!!!!! Ja napewno !!!!!!!!!!!!!!!!! Ada-jej nie dotrzymuje danego słowa !!!!!!!!!!!!!!!!!! Szasta losem bezdomnych niewinnych istot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! domaga się zaproszeń i przeprosin w zamain dając nie spełnione obietnice !!!!!!!!!
  3. poszło !!!!!!! [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/8dc22426.gif[/IMG]
  4. [quote name='hanek']Z tego co wiem to jak dotąd ada-jeje zawsze wywiązywała się z deklaracji i dotrzymywała danego słowa, może w tym Waszym przypadku doszło do jakiegoś niedogadania, a potem po prostu brakło dobrej woli żeby wszystko naprawić? W każdym razie wydaje mi się przesadą uogólnianie, że ada-jeje "oszukuje i zabawia się losem bezdomnych zwierząt". Za to jak najbardziej zgodzę się ze stwierdzeniem, że nie szanuje ludzi.[/QUOTE] zawsze musi być " ten pierwszy raz " - mnie oszukała , deklaracji nie otrzmałam i nie otrzymam , chyba ze przeprosze
  5. jutro już wszystko będzie wiadomo !!!!!!!!!! czy nasza marycha znalazła swoje miejsce na ziemi czy szukamy dalej !!!!!!!!!!!!!
  6. cioteczki trzymajcie te kciuki jeszcze do jutra !!!!!
  7. a ktoś mi zarzucił że to ja nie sznuje ludzi !!!! dodam ze powiedziała mi to jedna z wielbicielek ady !!!!! a jak widze to pani prezes nie dosć że bezczelnie zabawia się losem bezdomnych zwierząt to ludzi też ma za nic!!!!!!
  8. [quote name='zoja.']nadal chore? ale jest w stanie chociaż na krótkie przebieżki?[/QUOTE] tak tak nexcik sobie daje radę w chodzniu tylko ma takie "taneczne" ruchy -
  9. konto wysłane !!! a ja bardzo dziękuje :-)
  10. pamiętam o niej tylko nie kago ma tyle psich spraw ze nie może się ogarnąć !!!! ale w przyszłym tygodniu ją odbierzemy !!!!!!!!!!!!!!!!
  11. dziękuję za wiadomość :-) buniaku taka śliczna sunia z ciebie czemu nikt cie nie chce pokochać na "stałe"?????????????????????????
  12. nie rozliczenie bo kasa nie jest zbierana przez cioteczke z dogo tylko przez fundacje , a do tego konta nie mamy wglądu . pojawi się napewno ogólne rozliczenie czyli kwota końcowa jaka wyszła za leczenie
  13. bardzo ci dziękuję za pomoc !!!!!!!! ale macie tam tych biedaków , nie do ogarnięcia :-(
  14. i już się domki stałe dopytują !!!!!!!!!!!!!! to dopiero będzie trudny wybór :-)
  15. karma odebrana :-) hesia dostała jeszcze batoniki i zabawki !!!! serdecznie dziękuje akaka!!!!
  16. [quote name='akaka']dziś będę o 14 w Wołominie mogę podrzucić trochę karmy jeśli potrzeba. nie jest to jakaś super karma niestety ale jest (Purina Puppy) tylko jeśli trzeba dziś to ktoś by musiał ją ode mnie odebrać na przystanku Absolut.[/QUOTE] oki podejdę :-)
  17. zatananawia mnie tylko dlaczego tak nie wiele osób mówi o tym głośno!!! Dlazcego nikt nie zkończy tej dzialnosci ? ile osób jeszcze oszuka ada-jej ?
  18. rektywuję wątek ERNIEGO-MARTINA Sprawa została załatwiona pozytywnie wczoraj i można psa ogłaszać i szukać mu kochającego domu !!!!!!!!!!!!!
  19. niestety !!!!!!!!!!!!!!!!! Palakaty porozwieszałam :-) moze to coś zmieni w życiu naszego buniaka !!!!!
  20. to nie jest posłanko , spokojnie :-)Małą tylko do zdjęć połozyłam na czerwonej poduszcze :-) a rude to narożnik i takze nie służy dla hesi jako psłanie ;)
  21. ciężko jest się określic - dam albo nie dam i po temacie ! "wystawcie fakture na 500 brutto " i koniec tematu ale po co , przecież to ja jestem winna temu ze ta deklracja nie została uregulowana !!!! Padło nawet zdanie "[COLOR=red]JAK DOSTANIESZ PIENIĄDZE TO PRZEPROSISZ PANIĄ PREZES I CZY W KOŃCU SIE ZAMKNIESZ " i ŻE TO JA NIE SZNUJĘ LUDZI !!!!!!!!!!!!![/COLOR] [COLOR=#ff0000][/COLOR] [COLOR=#ff0000][/COLOR] [COLOR=#ff0000][/COLOR] [COLOR=#ff0000][/COLOR] [COLOR=#ff0000][/COLOR] [COLOR=#ff0000][/COLOR] [COLOR=#ff0000][/COLOR] [COLOR=#ff0000][/COLOR] [COLOR=#ff0000][/COLOR] [COLOR=#ff0000][/COLOR] [COLOR=#ff0000][/COLOR] [COLOR=#ff0000]![/COLOR]
  22. Doszła wpłata od nat.wit bardzo serdecznie dziekujemy!!!!!!!!!!!!
  23. pani prezes nabrała wody w usta jeżeli chodzi o ta sprawę !!!! a jej obrończynie domagaja sie przeprosiń dla niej !!!!! SZOK !!!!
  24. wstawaj na te chore łapiny :-)
×
×
  • Create New...