Jump to content
Dogomania

AGA35

Members
  • Posts

    5079
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AGA35

  1. i na koniec zmęczony psiak odpoczywa [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/e3f89882.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/74f669e7.jpg[/IMG]
  2. i foto relacja z wczorajszych odwiedzin [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/eb9fa242.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/39237161.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/9be45c50.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/22986d7a.jpg[/IMG]
  3. pani powiedziała ze napewno nie wyjedzie z pustymi rekoma :-) ponieważ w koszyczku po marysi został wpłata memory ( 10 zł miesiącznie zapłacone do końca roku )czyli 40 zł zapytałam czy moge tę deklaracje przenieść na NEXTA i otrzymałam pełna zgode !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  4. next zdobył kolejną stałą dekracje w spadku po marysi memory 10 zł. zapłaciła deklaracje do końca roku !!!!!!!!!!!!!
  5. martus pieniążki odszły (60 zł.) bardzo serdecznie dziękuję :-)
  6. oooooooooooooooooo supre!!!!! oczywiście bardzo prosimy !!!!!!!!!!!!!!
  7. po ogłoszeniach było parę tel , w tym trzy konkretne !!!! i ten jeden to strzał w dziesiątkę !!!!!!! kolejny pani z łochowa dostała inne propozycję bo marysia była " zarezewowana ' i jeszcze jedna pani z Jelonek ponieważ marysia już była w ds zaprosiłam pania do klembowa żeby wybrała inną bide !!!! jesteśmy umówione na wtorek na godz 17 .
  8. siedzi i cały czas przypomina o swojej osobie :-) ujada jazgotliwie ale tyko jak jest człowiek na podwórku !!!
  9. dziś kago otrzymała potwierdzenie że marycha dała rade , ludzie zadowoleni i dzieci jeszcze bardziej , wspomne że mania nie lubiła dzieci i rowerzystów!!!także gratulacje dla cioteczki KAGO - TAKŻE DAŁA RADE , " ODWALIŁA" KAWAŁ DOBREJ ROBOTY!!!!!!!!
  10. ŻÓŁWIK to bardzo żywiołwa i jazgotliwa sunia , młoda ma około rok do półtorej .jest do łydki , ogólnie drobnej budowy !!!!! " kolor " sierści jest popielaty , jak włos odrośnie będzie sprawiał wrażenie czarnego. na smyczy nie chodzi idealnie ale nie ma tragedii !!!! w sumie bardzo sympatycza sunia.
  11. [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=red]kochane cioteczki marycha ma swój kochający domek !!!!!!!!!!! dziekuje wszystkim za kibicowanie i trzymanie kciuków za maryche !!!!!! dziekuje wszystkim darczyńcom , bez was nie dały bysmy rady !!!!!!!!!!!!!!! z wami udało sie nam i udalo sie MARYSI !!!!!! DZIEKUJE BARDZO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
  12. foty są ale jutro wstawie . co do kondycji to jest bez zmian niestety , chociaż nasza katarzyna mówi że na początku psiak wydawal sie " austyczny " miał swój świat teraz natomiast szuka kontaktu wzrokowego i zaczyna reagowac na wołania . w kojcu świrek totalny !!! nakreca sie i " tańczy " w kółko . jeszcze dużo czasu minie zanim stanie sie psem w pełni gotowym do adocji :-( .takze będe apelowac o wsparcie finansowe i obecość na wątku , kochane cioteczki .
  13. dobranoc buniaczu!!!! mordeczko kochana:-)
  14. ślicznota kochana !!! głowka juz jaka ładna !!!!!
  15. [quote name='LadyBell']przypadkiem do Konstancina? :)[/QUOTE] tak tak rysio jest w konstancinie !!!!!! i dt jest takze w konstancinie dwie ulice dalej :-)
  16. [quote name='mshume']Ten psiak ma juz dom :)[/QUOTE] spokojnie !!! jak go jamnik rezydent nie zakceptuje to rysio wróci do dt . we wtorek sie wszystko wyklaruje
  17. zaraz do niego sie wybieram !!!!!! wiec będzie sesja i nowe wiadomości :-)
  18. kochane psisko :-) teraz już będzie tylko lepiej . jest pod dobra opieka więc musi być dobrze :-)
  19. Powiem tak szczęśćie w nieszczęściu się stało !!!!!! Sprawa tigera pociągneła kochane cioteczki za sobą i w końcu mówią to co myślą !!!!! Super że nie jestem jedyną która ,a złe zdanie o pani prezes!!!!!!!!!!!!!!
  20. zobaczymy co jeszcze powie ortopeda , mam nadzieję ze takze bądą to dobre wiadomośći !!!!! jutro kolejna wiztya u malucha i kolejna sesja zdjęciowa :-)
  21. maleństwo ma się dokonale !!!! centralny opuszek w prawej jest na miejscu i zapewne już nie dopadnie :-) lewa łapka jest na tyle zagojna że możą będzie ją " składać " opatrunki żelowe zdziałały cuda !!!!!!!!!!!
  22. ciotki uważam że nie słusznie napdałyście na monike . wizyta się odbyła , pies ma sie świetynie i nie musi to być uwieczniane na fotach . Co do kastracji sprawa się ciągneła dosyć długo ale ustalmy ze monika została w to wciągnięta na koniec , i załatwiła sprawę .faktura zapłacona , magda zadowolona . USG TAKZE ZROBIONE , NA TYM ETAPIE ZKOŃCZYŁA BYM SPRAWĘ SKIPREA -BANANA !
  23. doszły pieniązki z bazareku od holly101 - 70 zł. bardzo sredecznie dziekujemy :-)
  24. dziękuję bardzo !!!!!!!!!!!!!!!
×
×
  • Create New...