AGA35
Members-
Posts
5079 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AGA35
-
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
i na koniec zmęczony psiak odpoczywa [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/e3f89882.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/74f669e7.jpg[/IMG] -
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
i foto relacja z wczorajszych odwiedzin [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/eb9fa242.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/39237161.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/9be45c50.jpg[/IMG] [IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-08/22986d7a.jpg[/IMG] -
Marysia szczęśliwa w DS !!! RODZINA ZADOWOLONA MARYSIA TEŻ !!!!!!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
pani powiedziała ze napewno nie wyjedzie z pustymi rekoma :-) ponieważ w koszyczku po marysi został wpłata memory ( 10 zł miesiącznie zapłacone do końca roku )czyli 40 zł zapytałam czy moge tę deklaracje przenieść na NEXTA i otrzymałam pełna zgode !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
next zdobył kolejną stałą dekracje w spadku po marysi memory 10 zł. zapłaciła deklaracje do końca roku !!!!!!!!!!!!! -
martus pieniążki odszły (60 zł.) bardzo serdecznie dziękuję :-)
-
Marysia szczęśliwa w DS !!! RODZINA ZADOWOLONA MARYSIA TEŻ !!!!!!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
po ogłoszeniach było parę tel , w tym trzy konkretne !!!! i ten jeden to strzał w dziesiątkę !!!!!!! kolejny pani z łochowa dostała inne propozycję bo marysia była " zarezewowana ' i jeszcze jedna pani z Jelonek ponieważ marysia już była w ds zaprosiłam pania do klembowa żeby wybrała inną bide !!!! jesteśmy umówione na wtorek na godz 17 . -
Marysia szczęśliwa w DS !!! RODZINA ZADOWOLONA MARYSIA TEŻ !!!!!!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
dziś kago otrzymała potwierdzenie że marycha dała rade , ludzie zadowoleni i dzieci jeszcze bardziej , wspomne że mania nie lubiła dzieci i rowerzystów!!!także gratulacje dla cioteczki KAGO - TAKŻE DAŁA RADE , " ODWALIŁA" KAWAŁ DOBREJ ROBOTY!!!!!!!! -
Marysia szczęśliwa w DS !!! RODZINA ZADOWOLONA MARYSIA TEŻ !!!!!!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5][COLOR=red]kochane cioteczki marycha ma swój kochający domek !!!!!!!!!!! dziekuje wszystkim za kibicowanie i trzymanie kciuków za maryche !!!!!! dziekuje wszystkim darczyńcom , bez was nie dały bysmy rady !!!!!!!!!!!!!!! z wami udało sie nam i udalo sie MARYSI !!!!!! DZIEKUJE BARDZO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] -
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
foty są ale jutro wstawie . co do kondycji to jest bez zmian niestety , chociaż nasza katarzyna mówi że na początku psiak wydawal sie " austyczny " miał swój świat teraz natomiast szuka kontaktu wzrokowego i zaczyna reagowac na wołania . w kojcu świrek totalny !!! nakreca sie i " tańczy " w kółko . jeszcze dużo czasu minie zanim stanie sie psem w pełni gotowym do adocji :-( .takze będe apelowac o wsparcie finansowe i obecość na wątku , kochane cioteczki . -
dobranoc buniaczu!!!! mordeczko kochana:-)
-
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
zaraz do niego sie wybieram !!!!!! wiec będzie sesja i nowe wiadomości :-) -
kochane psisko :-) teraz już będzie tylko lepiej . jest pod dobra opieka więc musi być dobrze :-)
-
Hesia - 1,5 kg nieszczęścia , zmiażdżone przednie łapy w DS!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
zobaczymy co jeszcze powie ortopeda , mam nadzieję ze takze bądą to dobre wiadomośći !!!!! jutro kolejna wiztya u malucha i kolejna sesja zdjęciowa :-) -
Hesia - 1,5 kg nieszczęścia , zmiażdżone przednie łapy w DS!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
maleństwo ma się dokonale !!!! centralny opuszek w prawej jest na miejscu i zapewne już nie dopadnie :-) lewa łapka jest na tyle zagojna że możą będzie ją " składać " opatrunki żelowe zdziałały cuda !!!!!!!!!!! -
ciotki uważam że nie słusznie napdałyście na monike . wizyta się odbyła , pies ma sie świetynie i nie musi to być uwieczniane na fotach . Co do kastracji sprawa się ciągneła dosyć długo ale ustalmy ze monika została w to wciągnięta na koniec , i załatwiła sprawę .faktura zapłacona , magda zadowolona . USG TAKZE ZROBIONE , NA TYM ETAPIE ZKOŃCZYŁA BYM SPRAWĘ SKIPREA -BANANA !
-
Skinni powrót z adopcji !!!!Komplentny brak kasy !!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
doszły pieniązki z bazareku od holly101 - 70 zł. bardzo sredecznie dziekujemy :-) -
dziękuję bardzo !!!!!!!!!!!!!!!