[quote name='E.DEREK']Bardzo przepraszam, że tak sporadycznie pojawiam się na wątku i tym bardziej serdecznie dziękuję wszystkim, którzy pamiętają o Marsiku i pomagają.
Dostałam informację, że na konto fundacji do dnia 20.08 wpłynęło 577 zł na Marsa. Bardzo dziękuję wszystkim za wpłaty. Dziękuję też za bazarek, bo jak widać na koncie Marsa nie za bogato i dużo jeszcze brakuje do spłaty długu.
Rachunek z lecznicy opiewa na 2310 zł całość, czyli: dwie operacje, lecznie i ponadmiesięczny pobyt psa w lecznicy. Każdy kto orientuje się w cenach usług weterynaryjnych zdaje sobie sprawę, że taka kwota z ledwością pokrywa koszty leczenia Marsa. [B]Bardzo dziękuję Pani Doktor![/B]
A tak w ogóle brak mi słów, żeby wyrazić moją wdzięczność za opiekę nad Marsem personelowi lecznicy przy ul. Tatarkiewicza, a w szczególności pani doktor Monice Batog, która - co tu dużo mówić - uratowała życie Marsowi.
Co do naszego Marsika to czuje się świetnie i z każdym dniem nabiera coraz lepszych manier i chyba nadszedł czas, żeby powoli szukać mu domu. Przydałby się ładny tekst do wykorzystania w ogłoszeniach dla Marsa. Czy ktoś mógłby w tej sprawie pomóc?[/QUOTE]
o rany !!!!!!!!!!!!!! jak mało kasy jest zebranej !!!!!!!!