Jump to content
Dogomania

AGA35

Members
  • Posts

    5079
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AGA35

  1. nie spadaj maluchu ...............................
  2. [quote name='mmd']o choroba, kiepsko. Proszę zatem o przerzut kasy od suni spod lidla (dopiero po numerze konta się skapowałam, że to ta sama skarbonka). Jeśli sunia się znajdzie, to ja też się znajdę.[/quote] bardzo dziekuje :-)
  3. [quote name='agusiazet']jeśli moje 80 zł wpłynęło, to bardzo proszę o zwrot, jeśli sunia się odnajdzie wpłacę jeszcze raz, teraz przydadzą się na wsparcie innych psiaków! Zwrot na konto z którego wyszły! I info, że zostało zrobione na wątku poproszę:)[/quote] pieniądze zostały zwrócone
  4. dobranoc sunieczko
  5. mogę małą zabrać do naszego weta do centrum , jutro zaprowadzam tam mojego tymczasowicza na kastrację to ustalę szczegóły ( badania przed zabiegiem , zabieg - termin i cena) z tamtą mała możemy już zabrać docelowo do izuś .Transport takze już załatwiony :-)
  6. i oprócz tego początek cieczki :-( biedna mała :-(
  7. mieszkam na przeciwko lidla także czuwam ...............
  8. marysia wraca z adopcji !!!!!!!! ugryzła 6 letnie dziecko !!! cioteczki które wpłacały deklarcję czy mozemy liczyć na was jeszcze ????????????????????
  9. troszkę nam sie palny pokrzyżowały i nasz chłopczyk nie pojedzie jeszcze do dt " domowego ' bo nasz rysio wrócił :-( ale mam nadzieję że sytuacja się szybko wyklaruje :-)
  10. [quote name='Kinia1984']tu nie jest tak prosto...gdyby natalia miala jednego psa z jajkami...a ich jest pare + suka w cieczce= walki miedzy psami... to ze suka ma cieczke iuciekla to nie tragedia ze bedzie w ciazy....oby sie znalazla tylko , a sterylka i tak by byla...[/QUOTE] Przykro mi to pisać ale wg mnie sunia nie trafi do wołomina , a teraz jeszcze będzie miała ograniczone zaufanie do ludzi bo wg niej zrobiłyśmy jej dużą krzywdę i tak jak napisała kinia mała była obrażona na cały świat !!!!
  11. jeszcze chyba za wcześnie na ogłaszanie on jeszcze musi sie podleczyć chłopak :-)
  12. i ty sposobem bunia nadal jest bez domku :-(
  13. kochane cioteczki pieniążki wpłyneły [COLOR=black]FELKA -50 zł.[/COLOR] [COLOR=black]Wójek & ciocia-32 zł.[/COLOR] [COLOR=black]Anetta- 16 zł.[/COLOR] [COLOR=black]Awit - 10 zł.[/COLOR] [COLOR=black]Beataczl - 16 zł. [/COLOR] [COLOR=#616161][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=black]Saththa 8 zł.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#616161][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=black]ALDRUMKA 20 zł.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#616161][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=black]MMD 20 zł. [COLOR=red]PRZENIESIONE NA ŻYCZENIE NA [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/threads/189887-OFIARA-WAKACJI-16-KG-OWCZAREK-zdjęcia-drastyczne-POMÓŻCIE!!/page25?p=15287679"][COLOR=red]http://www.dogomania.pl/threads/189887-OFIARA-WAKACJI-16-KG-OWCZAREK-zdjęcia-drastyczne-POMÓŻCIE!!/page25?p=15287679[/COLOR][/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#616161][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]agusiazet 80 zł.[/COLOR] - ZWRÓCONE[/COLOR] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] czy mam juz przesyłać z powrotem pieniążki ? czy jeszcze poczekać? bardzo proszę o decyzje
  14. no i jutro razem z obraczus87 robimy wizyte dla buniaka w warszawie !!!!!!!!! trzymajcie cioteczki kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!! mam nadzieje ze to własnie ten domek na który tak długo czekamy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  15. był jeden tel .ale jak pani się dowiedziała że warunkiem adopcji jest wizyta to juz adresu nie wysłała :-(
  16. wpłyneły juz pieniążki od ; beataczl- 16 zł.,matrioszka2- 16 zł., mikoada- 16 zł. jak tylko laura1108 udąstępni swoje konto , deklaracje zostana przekazane !!!!! bardzo serdecznie wszytkim dziękuję za ofarowana pomoc:-)
  17. wysłane:-) barzdzo gorąco dziękuję :-)
  18. rudzia pokazuj swój słodki pychol..............
  19. wiem że to nie czas i miejsce ............. ale pozwole sobie zaprosić na bazarek . Moze znadziecie coś dla siebie .... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190809-Bazarek-AVON-JOKO-FM-BELL-BOURJOIS-na-psaki-z-Klembowa-do-28.08.2010-r[/URL].
  20. opreacji nie będzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie będzie takze gipsu , łupków ani drutowania !!!!!!!!!!!! będa tylko sztywne opatrunki do samych łokci !!!! kosteczki pięknie się zrastaja bez oprecji i natawiania !!!!! Supre , super , super !!!!!!!!!!!!
  21. spacerek był :-) bez tego ani rusz :-) chociaż nasz szuwarek decydowanie woli pływać niż biegać :-)
  22. nasz chłopczy nam bardzo pomaga w tej walce o niego :-). Nie poddał sie i mamy efekty :-)
  23. no buniaku czas mija a telefonów nie ma :-(
×
×
  • Create New...