AGA35
Members-
Posts
5079 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AGA35
-
Malutka jamniczkowata Rudzia zbiera na hotelik. Rudzia ma dom.
AGA35 replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
nie spadaj maluchu ............................... -
Skinni powrót z adopcji !!!!Komplentny brak kasy !!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
[quote name='mmd']o choroba, kiepsko. Proszę zatem o przerzut kasy od suni spod lidla (dopiero po numerze konta się skapowałam, że to ta sama skarbonka). Jeśli sunia się znajdzie, to ja też się znajdę.[/quote] bardzo dziekuje :-) -
LILA już w swoim ukochanym domku w Warszawie !!! :)))
AGA35 replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
[quote name='agusiazet']jeśli moje 80 zł wpłynęło, to bardzo proszę o zwrot, jeśli sunia się odnajdzie wpłacę jeszcze raz, teraz przydadzą się na wsparcie innych psiaków! Zwrot na konto z którego wyszły! I info, że zostało zrobione na wątku poproszę:)[/quote] pieniądze zostały zwrócone -
dobranoc sunieczko
-
Malutka jamniczkowata Rudzia zbiera na hotelik. Rudzia ma dom.
AGA35 replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
mogę małą zabrać do naszego weta do centrum , jutro zaprowadzam tam mojego tymczasowicza na kastrację to ustalę szczegóły ( badania przed zabiegiem , zabieg - termin i cena) z tamtą mała możemy już zabrać docelowo do izuś .Transport takze już załatwiony :-) -
LILA już w swoim ukochanym domku w Warszawie !!! :)))
AGA35 replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
i oprócz tego początek cieczki :-( biedna mała :-( -
LILA już w swoim ukochanym domku w Warszawie !!! :)))
AGA35 replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
mieszkam na przeciwko lidla także czuwam ............... -
Marysia szczęśliwa w DS !!! RODZINA ZADOWOLONA MARYSIA TEŻ !!!!!!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
marysia wraca z adopcji !!!!!!!! ugryzła 6 letnie dziecko !!! cioteczki które wpłacały deklarcję czy mozemy liczyć na was jeszcze ???????????????????? -
Skinni powrót z adopcji !!!!Komplentny brak kasy !!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
troszkę nam sie palny pokrzyżowały i nasz chłopczyk nie pojedzie jeszcze do dt " domowego ' bo nasz rysio wrócił :-( ale mam nadzieję że sytuacja się szybko wyklaruje :-) -
LILA już w swoim ukochanym domku w Warszawie !!! :)))
AGA35 replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kinia1984']tu nie jest tak prosto...gdyby natalia miala jednego psa z jajkami...a ich jest pare + suka w cieczce= walki miedzy psami... to ze suka ma cieczke iuciekla to nie tragedia ze bedzie w ciazy....oby sie znalazla tylko , a sterylka i tak by byla...[/QUOTE] Przykro mi to pisać ale wg mnie sunia nie trafi do wołomina , a teraz jeszcze będzie miała ograniczone zaufanie do ludzi bo wg niej zrobiłyśmy jej dużą krzywdę i tak jak napisała kinia mała była obrażona na cały świat !!!! -
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
jeszcze chyba za wcześnie na ogłaszanie on jeszcze musi sie podleczyć chłopak :-) -
i ty sposobem bunia nadal jest bez domku :-(
-
LILA już w swoim ukochanym domku w Warszawie !!! :)))
AGA35 replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
kochane cioteczki pieniążki wpłyneły [COLOR=black]FELKA -50 zł.[/COLOR] [COLOR=black]Wójek & ciocia-32 zł.[/COLOR] [COLOR=black]Anetta- 16 zł.[/COLOR] [COLOR=black]Awit - 10 zł.[/COLOR] [COLOR=black]Beataczl - 16 zł. [/COLOR] [COLOR=#616161][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=black]Saththa 8 zł.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#616161][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=black]ALDRUMKA 20 zł.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#616161][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=black]MMD 20 zł. [COLOR=red]PRZENIESIONE NA ŻYCZENIE NA [/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/threads/189887-OFIARA-WAKACJI-16-KG-OWCZAREK-zdjęcia-drastyczne-POMÓŻCIE!!/page25?p=15287679"][COLOR=red]http://www.dogomania.pl/threads/189887-OFIARA-WAKACJI-16-KG-OWCZAREK-zdjęcia-drastyczne-POMÓŻCIE!!/page25?p=15287679[/COLOR][/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#616161][FONT=Arial][SIZE=3][COLOR=black][COLOR=red][COLOR=black]agusiazet 80 zł.[/COLOR] - ZWRÓCONE[/COLOR] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/COLOR] czy mam juz przesyłać z powrotem pieniążki ? czy jeszcze poczekać? bardzo proszę o decyzje -
no i jutro razem z obraczus87 robimy wizyte dla buniaka w warszawie !!!!!!!!! trzymajcie cioteczki kciuki !!!!!!!!!!!!!!!!! mam nadzieje ze to własnie ten domek na który tak długo czekamy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Malutka jamniczkowata Rudzia zbiera na hotelik. Rudzia ma dom.
AGA35 replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
damy rade !!!!!!!!! -
był jeden tel .ale jak pani się dowiedziała że warunkiem adopcji jest wizyta to juz adresu nie wysłała :-(
-
LILA już w swoim ukochanym domku w Warszawie !!! :)))
AGA35 replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
wpłyneły juz pieniążki od ; beataczl- 16 zł.,matrioszka2- 16 zł., mikoada- 16 zł. jak tylko laura1108 udąstępni swoje konto , deklaracje zostana przekazane !!!!! bardzo serdecznie wszytkim dziękuję za ofarowana pomoc:-) -
Malutka jamniczkowata Rudzia zbiera na hotelik. Rudzia ma dom.
AGA35 replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
maluszku kochany do góry :-) -
LILA już w swoim ukochanym domku w Warszawie !!! :)))
AGA35 replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
wysłane:-) barzdzo gorąco dziękuję :-) -
Malutka jamniczkowata Rudzia zbiera na hotelik. Rudzia ma dom.
AGA35 replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
rudzia pokazuj swój słodki pychol.............. -
LILA już w swoim ukochanym domku w Warszawie !!! :)))
AGA35 replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
wiem że to nie czas i miejsce ............. ale pozwole sobie zaprosić na bazarek . Moze znadziecie coś dla siebie .... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190809-Bazarek-AVON-JOKO-FM-BELL-BOURJOIS-na-psaki-z-Klembowa-do-28.08.2010-r[/URL]. -
Hesia - 1,5 kg nieszczęścia , zmiażdżone przednie łapy w DS!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
opreacji nie będzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie będzie takze gipsu , łupków ani drutowania !!!!!!!!!!!! będa tylko sztywne opatrunki do samych łokci !!!! kosteczki pięknie się zrastaja bez oprecji i natawiania !!!!! Supre , super , super !!!!!!!!!!!! -
Dramat Nexta - duży dług w hoteliku ... POMOCY!!!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
spacerek był :-) bez tego ani rusz :-) chociaż nasz szuwarek decydowanie woli pływać niż biegać :-) -
Skinni powrót z adopcji !!!!Komplentny brak kasy !!
AGA35 replied to AGA35's topic in Już w nowym domu
nasz chłopczy nam bardzo pomaga w tej walce o niego :-). Nie poddał sie i mamy efekty :-) -
no buniaku czas mija a telefonów nie ma :-(