Byłam wczoraj w odwiedzinach u misia i muszę wam powiedzieć że w tym roku MIKOŁJ DLA MISIA BYŁ BARDZO, BARDZO CHOJNY. Jego prezen w postaci własnego ludzia jest poprostu rewelacyjny.Misio jest w doskonałej formie, lata zadowolony po placu, pogryzuje domowiników jak go za krótko głaszczą .
OGÓLNIE BARDZO DZIĘKUJEMY CI MIKOŁAJU ( Ilka21) :-)za taka "wypasioną" skarpetę dla MISIA.