[quote name='Marfi']Niestety, nic nie zrobimy, pani prezes ma swoje racje i nic tego nie jest w stanie zmienić.
Jedyne co możemy zrobić to znaleźć tym psom jak najlepszy domek bo serce się ktroi jak patrzy się na takiego pięknego psa :(.[/QUOTE]
nie wiem czy śledzisz watek bruny załorzony przez Vasco i tam jedna z cioteczek i pisze że ma pare zapytań o rena ale jak odsyła ich do PANI PREZES to ona nie odbiera telefonu! To po jaki grom jest on podawany w ogłoszeniach? Zreszta sama próbowałam przez parę dni i nic.