zaraz jade do schronu może mi zdradza tę tajemnicę jak miał do tej pory na imie neron
W schronie powiedzieli mi, że pies nazywa się PAKO, tak go nazwał poprzedni właściciel, później wkleje jeszcze jednego Cane Corso który także przebywa w schronie i jest wielkośc Pako tylko, że jest pręgowany i ma obcięty ogon.