Odebrałam dziś wynik badań kostuchy .Na dobry poczatek to trzeba by było ją odrobaczyć tylko czy osiągniemy to co byśmy chciłay to nie wiem ponieważ jak siedzi w schronie to tymi robakami może i tak się zarazić od psa z który jest w kojcu , one jedza z jednej miski więc jest to bardziej jak pewne że robaki będą z powrotem .Co do zabiegu zdjęcia kamienia - kosta wygląda o wiele lepiej niż miesiąc więc najwidoczniej te dziąsła jej tek nie doskwierają i może jesć ( ciasteczka wcianała jak zła ) a w zaminan zrobić dziewczynie najpierw sterylkę , co jest jej bardziej potrzebne w obecnym okresie ?I po następne obu zabiegów na raz lekarz jak najbardziej nie poleca .