Kochana ULU proponujemy nasza pomoc w rozwiązaniu całej tej nieprzyjemniej dla wszystkich sytuacji.Niestey tak jak wspomniała juz mała_czarna jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest przewiezienie TOSI do Wołomina i zrobienie zabiegu na koszt Klembowa. Lekarz który wykonuje te zabiegi jest naprawde dobrym lekarzem i mam do niego zaufanie.Nie powiązuje on jajników żeby było szybko i tanio tylko robi to tak jak powinno być . Transport nie będzie poroblem też możemy to zaatwic .Jedyna rzecza jaką bedziesz obiążona to opieka nad Tosicą żeby nie za bardzo interesowała sie tym !Ubierzemy dziewczynke w majteczki i kołnierz i powinno być oki.
[quote name='Livka']Witaj Moniko - 20 zł / m-c ode mnie dla biedniutkiego misiaczka - proszę o nr konta ![/QUOTE]
Bardzo dziękujemy w imieniu Misia ! :)
kochane cioteczki zapraszam na bazarek dla kumpli TOPIKA
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/183622-Bazarek-kosmetyczny-na-psiaki-z-Klembowa-do-25-04-2010[/URL]
kochane cioteczki zapraszam na bazarek dla psiaków z klembowa do których należy MISIO
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/183622-Bazarek-kosmetyczny-na-psiaki-z-Klembowa-do-25-04-2010[/URL]
ja ją " roboczo " nazwałam POLA to jest suczka ma około 5-6 lat i nietety ma tak jak by przykurcz tylnych łapek . Chodzi tak jak by z cały czas robiła kupę. Więc nie wiem czy ja ogłaszać czy poczekać .
[quote name='Doda_']deklaracja - 30 zł od maja
wpłata jednorazowa też będzie, ale na razie nie moge powiedzieć ile, bo jeszcze nie wiem. Napiszę w maju.[/QUOTE]
bardzo bardzo dziękujemy!!!!!!!!1
[quote name='anouk92']Citeczko Akrum a czy z rozpędu może też zrobić Klementynce ogłoszenia z moimi namiarami?[/QUOTE]
akrum tu jest chętna do kontaktów :-)