Dziewczyny, domek już wypatrzył Reksia. Pan Daniel M. Brat pani Beaty,która adoptowała u mnie sunie Belle .Bella ma superowe warunki.Do dzis dostaję zdjęcia mms-em. Pan Daniel mieszka w Bytomiu. Jest skłonny osobiscie jechac do Poznania. Dzwoniła do mnie P. Beata w tej sprawie. Mozna zrobic wizytę przed adopcyjną .Wiem ,ze ktos z Bytomia był na takiej wizycie jak miała isć Bella. Jak odszukam ,to napiszę. Dziewczyny,wiem ,ze ta rodzina, ma ogromne serce dla zwierzat i zaręczam,ze Reksio bedzie miał super . P. Daniel ma do Was dzwonić.
Wizytę robiła BoUnTy z Bytomia.