Przyszłam w odwiedzinki...:pNo śliczna ta Wasza kicia,z oczkami na pewno będzie z dnia na dzień coraz lepiej.[URL="http://img337.imageshack.us/i/nieznane024.jpg/"][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/6533/nieznane024.jpg[/IMG]Fajnie,ze zwierzaki się dogadały,moja psina w życiu nie zaakceptowałaby kota.Taka już jest:evil_lol:
[/URL]
Jestem psinko:smile:Plakaty już porozwieszane(sklepy zoologiczne,także w centrach handlowych,lecznice, u znajomego w warzywniaku;) Czekamy teraz na dobry domek:smile:Jak coś, dorzucę się do transportu.