Jump to content
Dogomania

katarzyna09

Members
  • Posts

    15662
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by katarzyna09

  1. [quote name='Cantadorra']A gdzie mogę zobaczyć te zdjecia? Ile sunia ma lat?[/QUOTE] Wysłałam Tobie maila;)
  2. Najlepiej przesypać karmę do zwykłej siatki.Nie zostawiać worka z karmą.
  3. A co z Misiaczkiem się dzieje?Co mu dolega?
  4. Podniosę śliczną psinę:smile:
  5. Przyszłam w odwiedzinki...:pNo śliczna ta Wasza kicia,z oczkami na pewno będzie z dnia na dzień coraz lepiej.[URL="http://img337.imageshack.us/i/nieznane024.jpg/"][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/6533/nieznane024.jpg[/IMG]Fajnie,ze zwierzaki się dogadały,moja psina w życiu nie zaakceptowałaby kota.Taka już jest:evil_lol: [/URL]
  6. Ja też poproszę :-) Norduniu,będzie dobrze...
  7. Zastanawiam się co z sunią...mam nadzieję,ze sobie jakoś radzi.
  8. Z chęcią wykupię suni ogłoszenia.Dajcie mi tylko znać co i jak...A co ze sterylką?Jakie koszty?
  9. No pysio,to jak tam z Tobą będzie?Ciotka załatwia Ci ten transport?
  10. Ja w tej chwili nie mogę dać stałej,jakieś jednorazówki na pewno się znajdą;)
  11. Głaski dla piesia,no i Lakuni...:loveu:;)
  12. Salo,czy Ty w ogóle śpisz?:evil_lol:
  13. Jak się czuje ta Nasza smoczyca?:evil_lol:
  14. Czuję,ze w ten weekend świętujemy...:beerchug:
  15. Podniosę psinkę:)
  16. Sasza ma tylko osiem dych?
  17. Salo,czy Twój brat zajrzy tam do suni?
  18. Luziu,co Ty na to?Damy radę...;)
  19. Jestem psinko:smile:Plakaty już porozwieszane(sklepy zoologiczne,także w centrach handlowych,lecznice, u znajomego w warzywniaku;) Czekamy teraz na dobry domek:smile:Jak coś, dorzucę się do transportu.
  20. Moja dyszka -za dwie cegiełki;)
  21. Nareszcie będzie mógł do woli wąchać sobie trawę,krzaczki...kurde,wzruszyło mnie to pierwsze zdjęcie.
×
×
  • Create New...