Dziś Amisiek poczuł się gorzej,miał stan podgorączkowy.Natychmiast został zawieziony do lecznicy i osłuchany przez dwóch lekarzy,m.in. kardiologa.Ich zdaniem,na ten moment nic niepokojącego się nie dzieje.
Miał robioną morfologię,badanie moczu-wyniki w zasadzie prawidłowe.Nie ma śladu infekcji,co nie oznacza ,że stan zapalny nam się wkrótce nie objawi.Trzeba po prostu obserwować psiaka.Być może przyczyną złego samopoczucia są bakterie w uszach-psina miała wykonane również badanie cytologiczne uszu.
Otrzymał preparat "Surolan" w zawiesinie i miejmy nadzieję,że jak najszybciej zwalczy te bakterie.Musi też dostawać leki wspomagające odporność.
ajlii rozgląda się za porządnym zestawem witamin dla Naszego seniora.
Zrobiliśmy trochę zakupów dla psiaka:
-zakup puszek Animondy
-suplementy i podkłady.
Na rozliczenie tego wszystkiego musimy troszkę poczekać.
Skrzyneczka odgruzowana ;)