Jump to content
Dogomania

katarzyna09

Members
  • Posts

    15662
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by katarzyna09

  1. Luziu,mała jeszcze z Tobą?:smile: Państwo czekają na nią?
  2. Luziu,no nie pomogę Ci...nie mam samochodu,w tej chwili kasy na transport,konta na FB:oops: Bardzo mi przykro,ale trzymam kciuki i myślę,ze wszystko będzie ok!;)
  3. Super wiadomosc:lol::lol::lol::lol:
  4. warto zwrócić uwagę i rozpowszechnić OSTRZEŻENIE z FB. "Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to Lukasz C. lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"
  5. warto zwrócić uwagę i rozpowszechnić [INDENT] [B][SIZE=3]OSTRZEŻENIE z FB. "Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to Lukasz [/SIZE][/B][B][SIZE=3]C. [/SIZE][/B][B][SIZE=3] lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"[/SIZE][/B] [/INDENT]
  6. warto zwrócić uwagę i rozpowszechnić [INDENT] [B][SIZE=3]OSTRZEŻENIE z FB. "Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to Lukasz [/SIZE][/B][B][SIZE=3]C. [/SIZE][/B][B][SIZE=3] lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"[/SIZE][/B] [/INDENT]
  7. Może pomyślcie nad Kiltixem,na allegro jest w dobrej cenie i tak nie śmierdzi. warto zwrócić uwagę i rozpowszechnić OSTRZEŻENIE z FB. "Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to Lukasz C. lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"
  8. Luziu,wierzę w Ciebie...:) warto zwrócić uwagę i rozpowszechnić [INDENT] [B][SIZE=3]OSTRZEŻENIE z FB. "Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to Lukasz [/SIZE][/B][B][SIZE=3]C. [/SIZE][/B][B][SIZE=3] lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"[/SIZE][/B] [/INDENT]
  9. Seciu,powinnaś mieć już na koncie te dwie dyszki ode mnie;)
  10. Ja zaglądam i czekam...:razz: Udało Ci się załatwić samochód?
  11. Luziu,wysłałam wczoraj stałą za czerwiec dla naszego ślepaczka;) Pod koniec miesiąca ruszam ze swoim bazarkiem,mam nadzieję,ze parę groszy wpadnie:smile:
  12. Witaj psinko...:) Pieniążki za czerwiec wysłane;)
  13. Trzymaj się Mika!:smile:
  14. Naprawdę?Ja pierdzielę co za wiadomość!!!:Cool!: Luziu, trzymam bardzo mocno kciuki...:thumbs:;):smile::smile::smile:
  15. Czarodziejko,czy Sokół w ogóle coś widzi?Pogarsza mu się wzrok?
  16. Seciu,nie bardzo rozumiem.Psina ma nadal spuchnięte te kolanko,czy nie?No,a co będzie z tą próbką,kiedy następne badanie? Kurcze,finansowo Czaruś kiepsko stoi ...Wyślę 20,- więcej nie dam rady.
  17. Luziu,przypomnij się CatAngel,dobrze?;)
×
×
  • Create New...