-
Posts
15662 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by katarzyna09
-
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
katarzyna09 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='faith35']Napisałam do Ani sms-a, psiaki zostały z lasu zabrane, Ania więcej napisze potem na wątku :) Możemy się cieszyć!!!! :multi::multi::multi:[/QUOTE] Cudownie!:smile::smile::smile: -
Pomóżcie proszę Czarek po DTw hoteliku. potrzebne deklaracje
katarzyna09 replied to Lumix's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny,błagamy Was o pomoc w zebraniu na transport dla stareńkiego onka,mamy naprawdę niewiele czasu.Proszę,wejdzcie na wątek,zobaczcie tego biedaka [url]http://www.dogomania.pl/threads/210315-Stary-ONek-Moris-pomoz-mu-uciec-przed-smiercia-ma-3-dni-czasu-na-transport-do-dt[/url] Proszę,pomóżcie... -
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
katarzyna09 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za popołudniową akcję;) -
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
katarzyna09 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Anju,powodzenia!;) -
I o żabkę i o Sokoła...:smile:mam nadzieję,ze żabunia nie zniknęła:smile:;)
-
Żegnaj mój kochany staruszku :( [*]
katarzyna09 replied to Martika&Aischa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Fajnie się to wszystko czyta:smile: -
Nie ma fotek...:-(
-
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
katarzyna09 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anja2201']A możesz napisać ile mniej więcej ??:oops: Tak jak wcześniej pisałam łatwiej coś zdecydować jak wiemy jaką sumą dysponujemy[/QUOTE] 30,- zł,przykro mi,ale nie dam rady więcej... -
Dwa słodziaki z lasu , potrzeba deklaracji i ogłoszeń !!!
katarzyna09 replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Anju,mogę tylko jednorazowo wysłać parę groszy... -
Kurcze, niedobrze...
-
Ale jaja, rurek ma dom!!!!!! I to świetny!
katarzyna09 replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Jestem tu cichaczem od 2 listopada;) -
Pomóżcie proszę Czarek po DTw hoteliku. potrzebne deklaracje
katarzyna09 replied to Lumix's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiga138']:):):):):) hurrrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :) a jak się chłopak czuje ?[/QUOTE] No właśnie...? -
W jego garze?Boziu,zeby tylko jej nie połknął... A jeżeli chodzi o zdjęcia,to jak najbardziej prosimy.Proszę,cyknij foteczkę jego pysia...:-)
-
Ale jaja, rurek ma dom!!!!!! I to świetny!
katarzyna09 replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Na razie mogę wysłać tylko dychę:oops: -
I co Atosku,gdzie ten twój domek?
-
Ivor - znalazł odpowiedni DS, ma już swojego człowieka :)
katarzyna09 replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Poproszę o nr.konta,wpłacę cosik jednorazowo;)