Jump to content
Dogomania

katarzyna09

Members
  • Posts

    15662
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by katarzyna09

  1. Salo,wszystko dobrze u psiaczków?
  2. Biedaczysko...Czarusiu,trzymaj się psinko-jesteś w dobrych rękach!
  3. To w sumie od wczoraj masz ją z głowy:evil_lol: Ładuje banerek:p Fajna ta adresówka,nie widziałam u nas takiej w kształcie łapki.Kupiłabym Sanie,bo zgubiła.
  4. Bardzo Ci dziękuję za te zdjęcia:loveu:fajnie,ze ta kość jej smakuje.Moja tymi kośćmi się już objadła,teraz "wcina pluszaki":evil_lol: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_J7Mllhm_iJs/TaX862X45XI/AAAAAAAAHwE/O9lwdPzKnrg/Zdj%C4%99cie-0112.jpg[/IMG]
  5. Cieszę się,ze psiaki zadowolone :) A Sokołek i tak jest uroczy...kochane psisko:loveu:
  6. Smutno się zrobiło:-( Oprócz jednorazowej (30,-)to 10,- stałej ;)
  7. Luziu,przydałby się banerek.U kogo można zamówić?A co z ogłoszeniami?
  8. Jak coś,będzie dzielić nożem wszystko na pół:evil_lol:;)
  9. Odwiedzam śliczną panienkę:-).Świąteczna paczuszka już wysłana;)
  10. Przed chwilką wysłałam małą paczuszkę z przekąskami .Sokół ma się ze wszystkimi podzielić!Jejku,mam nadzieję,ze żadnego piesia nie pominęłam...:roll: Czarodziejko,ile Ty masz psiaków?
  11. Mam coś dobrego dla Lusi,w poniedziałek wyślę:smile:
  12. Oj tam...raz mu się zdarzyło... :smile:
  13. Jestem....,ale w tej chwili mogę pomóc tylko jednorazowo:oops:
  14. [IMG]http://i287.photobucket.com/albums/ll136/luziek/Luka.jpg[/IMG] No proszę ...:lol: Luziu,dzięki za wszystkie zdjęcia.Sliczna z niej psina.Ale patrz,wróciła....:evil_lol:Ona wieee,ze ma u Ciebie dobrze;)
  15. Ale on ma tam dobrze u Ciebie,Czarodziejko.Budę ma,michę ma i jeszcze nawinęła mu się"baba":evil_lol:Kurde,on ma zycie jak w raju:lol:;)
  16. Luziu,zabezpieczysz ją jakoś przed tymi cholernymi kleszczami?Odrobaczona już jest,tak?
  17. Wow,super!!!:lol:
  18. Luziu,czy psinka ma jakieś pieniążki?Jak ona stoi finansowo?
  19. Sokół musi być na plusie;) ,zbieramy dalej... Czarodziejko,dałaś radę go wyczesać?:evil_lol:
  20. Żeby nie było,że nie zaglądamy...:smile:;)
×
×
  • Create New...