Jump to content
Dogomania

katarzyna09

Members
  • Posts

    15662
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by katarzyna09

  1. Przepraszam za offa,ale...,pilnie proszę o pomoc dla Naszego niewidomego staruszka-Sokoła,opuszcza jutro dotychczasowe DT,brakuje deklaracji na nowe miejsce:-( Proszę,dajmy i jemu szansę...pomóżmy tej psince...[url]http://www.dogomania.pl/threads/195738-ONek-Sok%C3%B3%C5%82-d%C5%82ugo-kr%C4%85%C5%BCy%C5%82-szukaj%C4%85c-pomocy-w-ko%C5%84cu-si%C4%99-uda%C5%82o.-Ju%C5%BC-u-Czarodziejki[/url].
  2. Ewo,przepraszam...ale,pilnie proszę o pomoc dla Naszego niewidomego staruszka-Sokoła,opuszcza jutro dotychczasowe DT,brakuje deklaracji na nowe miejsce:-( Proszę,dajmy i jemu szansę...pomóżmy tej psince... [url]http://www.dogomania.pl/threads/195738-ONek-Sok%C3%B3%C5%82-d%C5%82ugo-kr%C4%85%C5%BCy%C5%82-szukaj%C4%85c-pomocy-w-ko%C5%84cu-si%C4%99-uda%C5%82o.-Ju%C5%BC-u-Czarodziejki[/url].
  3. Dziewczyny,przepraszam...pilnie proszę o pomoc dla Naszego niewidomego staruszka Sokoła,opuszcza jutro dotychczasowe DT,brakuje kompletu deklaracji na nowe miejsce:-( Proszę,dajmy i jemu szansę...pomóżmy tej psince...http://www.dogomania.pl/threads/195738-ONek-Sok%C3%B3%C5%82-d%C5%82ugo-kr%C4%85%C5%BCy%C5%82-szukaj%C4%85c-pomocy-w-ko%C5%84cu-si%C4%99-uda%C5%82o.-Ju%C5%BC-u-Czarodziejki.
  4. Dziewczyny,przepraszam...ale pilnie proszę o pomoc dla Naszego niewidomego staruszka Sokoła.Opuszcza jutro dotychczasowe DT, brakuje kompletu deklaracji na nowe miejsce:-(Proszę,dajmy i jemu szansę...pomóżmy tej psince...[url]http://www.dogomania.pl/threads/195738-ONek-Sok%C3%B3%C5%82-d%C5%82ugo-kr%C4%85%C5%BCy%C5%82-szukaj%C4%85c-pomocy-w-ko%C5%84cu-si%C4%99-uda%C5%82o.-Ju%C5%BC-u-Czarodziejki[/url].
  5. Dziewczyny,przepraszam...,pilnie proszę o pomoc dla Naszego niewidomego staruszka-Sokoła,opuszcza jutro dotychczasowe DT,brakuje kompletu deklaracji na nowe miejsce:-(Proszę,dajmy i jemu szansę...pomóżmy tej psince...[url]http://www.dogomania.pl/threads/195738-ONek-Sok%C3%B3%C5%82-d%C5%82ugo-kr%C4%85%C5%BCy%C5%82-szukaj%C4%85c-pomocy-w-ko%C5%84cu-si%C4%99-uda%C5%82o.-Ju%C5%BC-u-Czarodziejki[/url].
  6. Przepraszam za offa,ale... Pilnie prosimy o pomoc dla Naszego niewidomego staruszka-Sokoła,opuszcza jutro DT,brakuje kompletu deklaracji na nowe miejsce:-( Proszę,dajmy i jemu szansę...pomóżmy tej psince... [url]http://www.dogomania.pl/threads/195738-ONek-Sok%C3%B3%C5%82-d%C5%82ugo-kr%C4%85%C5%BCy%C5%82-szukaj%C4%85c-pomocy-w-ko%C5%84cu-si%C4%99-uda%C5%82o.-Ju%C5%BC-u-Czarodziejki[/url].
  7. Atosku,dziewczyny...przepraszam za offa,ale... Pilnie prosimy o pomoc dla Naszego niewidomego staruszka-Sokoła,opuszcza jutro DT,brakuje kompletu deklaracji na nowe miejsce:-( Proszę,dajmy i jemu szansę...pomóżmy tej psince... [url]http://www.dogomania.pl/threads/195738-ONek-Sok%C3%B3%C5%82-d%C5%82ugo-kr%C4%85%C5%BCy%C5%82-szukaj%C4%85c-pomocy-w-ko%C5%84cu-si%C4%99-uda%C5%82o.-Ju%C5%BC-u-Czarodziejki[/url].
  8. Dziewczyny,przepraszam,że tak wtargnęłam...,ale pilnie proszę o pomoc dla Naszego niewidomego Sokoła.Opuszcza jutro DT,a brakuje kompletu deklaracji na nowe miejsce:-(Proszę, dajmy i jemu szansę...pomóżmy tej psince... http://www.dogomania.pl/threads/195738-ONek-Sok%C3%B3%C5%82-d%C5%82ugo-kr%C4%85%C5%BCy%C5%82-szukaj%C4%85c-pomocy-w-ko%C5%84cu-si%C4%99-uda%C5%82o.-Ju%C5%BC-u-Czarodziejki.
  9. Przepraszam za offa... Pilnie prosimy o pomoc dla niewidomego staruszka-Sokoła,opuszcza jutro DT,brakuje kompletu deklaracji na nowe miejsce:-( Proszę,dajmy i jemu szansę...pomóżmy tej psince... http://www.dogomania.pl/threads/195738-ONek-Sok%C3%B3%C5%82-d%C5%82ugo-kr%C4%85%C5%BCy%C5%82-szukaj%C4%85c-pomocy-w-ko%C5%84cu-si%C4%99-uda%C5%82o.-Ju%C5%BC-u-Czarodziejki.
  10. Rafiku,może tym razem...-również trzymam mocno kciuki! Prosimy o pomoc dla Naszego Sokoła,który obecnie przebywa u Czarodziejki.Będzie miejsce,jak zbierzemy pełen komplet deklaracji. Proszę,pomóżcie tej psince... [url]http://img196.imageshack.us/img196/7097/obraz701.jpg[/url]
  11. Jejku jak wspaniale ,ze dziadeczek zdrowy!
  12. Już jest;)
  13. [quote name='LILUtosi']Może przyjechać do mnie. Za 400 zł. W dniach możemy liczyć 14 zl za dobę, oczywiście z moja karmą. Cały miesiąc 400zł.[/QUOTE] To dobra cena...Luiza za chwilę pojawi się na wątku,da na pewno znać co i jak.
  14. [quote name='BUDRYSEK']dorzuce pare groszy, prosze nr konta[/QUOTE] Dziękujemy.Luzia poda numer konta do wpłat. Dziękujemy również za odwiedziny i za pomoc.
  15. Śpij spokojnie psinko...nie tak miało być...
  16. Luizo,skrzynka...nie mogę wysłać wiadomości.
  17. Ja również dziękuję! Luizo,dzwonię...
  18. Dobrze Luizo,oczywiście daj znać.
  19. Luizo,napisałam do LILUtosi,czekamy na odpowiedź.Musimy coś znaleźć i błagać o deklaracje.
  20. Dziękujemy za pomoc.
  21. Napiszę zaraz do Ocelot,poproszę o nr.tel do trzech hotelików.Cholera,mamy niewiele deklaracji...
  22. Cantadorra,a jednak...;)
  23. [quote name='rencia42']Kontrolnie czy coś konkretnego się dzieje.Czyżbym nie doczytała.[/QUOTE] Z Sokołkiem nic złego się nie dzieje,miała to być wizyta kontrolna. Została jednak przesunięta na inny termin,ponieważ w tym samym czasie dziewczyny miały odebrać od Diany swojego psiaka,Groma.
×
×
  • Create New...