Jump to content
Dogomania

katarzyna09

Members
  • Posts

    15662
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by katarzyna09

  1. Wszystkiego Najlepszego W Nowym Roku 2012!
  2. Wszystkiego Najlepszego W Nowym Roku 2012!:smile:
  3. Wszystkiego Najlepszego W Nowym Roku 2012!
  4. Wszystkiego Najlepszego W Nowym Roku 2012!:smile:
  5. Miejmy nadzieję,ze z każdym dniem będzie z tą jego łapką coraz lepiej;) Czarodziejko,a co się stało z tą starą budą Sokoła? Wszystkiego Najlepszego W Nowym Roku 2012!:smile:
  6. Czarodziejko,a dzisiaj jak Sokołek się czuje,jest już lepiej?Stąpa już na łapkę? Mam nadzieje,ze nic tam się nie dzieje i nic go już nie boli...kurde... Belu,skrzynka-nie mogę wysłać wiadomości.
  7. Biedne te Wasze psiny...Moja na szczęście całą noc leży brzusiem do góry.
  8. Tak patrzę na fotki...,ile ta psina miała szczęścia!
  9. Wiem Belu,wiem...
  10. Do Sokołka to już chyba nikt nie zagląda:roll:
  11. Odwiedzamy psinę po Świętach...
  12. W górę po domek!
  13. Pozdrawiamy wszystkich serdecznie:smile:
  14. Radosnych Świąt,wszystkiego dobrego:smile:
  15. Może tym razem dobry domek Atoska wypatrzy... Trzymam kciuki,piesku.
  16. Jakoś puściutko zrobiło się u Czarka...:roll:
  17. Skończyło się już allegro Czarka:roll: Ja w tej chwili nie mogę już pomóc,przepraszam...
  18. Kocyk to chyba będziesz musiała przybić gwoździami:evil_lol: A oprócz Groma ktoś jeszcze sypia z Naszym Sokołkiem?
  19. Nie,nie nie...smakołyki mają być dla wszystkich psiaków,kocyk dla Sokołka no i... Groma;)
×
×
  • Create New...