[quote name='publikacja'][B]Yennefer[/B], te oczy mogą być tylko Twoje ;)[/QUOTE]
Niestety nie:shake: nie mam warunków na pieska, choć bardzo je kocham:placz: pocieszam się oczami mojego kochanego kocurka :kociak:
Przez zmiany na Dogomanii straciłam z oczu ten wątek:-( już się bałam, że go nie odnajdę, ale na szczęście wygląda na to, że wszystko poooowoli wraca do normy:cool3:
Wszystko się popsuło, poznikały moje subskrypcje, linki na NK nie działają :(( Czasem lepsze jest wrogiem dobrego....mam tylko nadzieję, że to chwilowe utrudnienia.
Poczęstowałam się banerkiem:oops: Gapcio to cudowny piesek, pełen woli życia:loveu: Na pewno dojdzie do siebie. Dorzucę grosik od siebie na jego leczenie;)
Przeczytałam wątek od początku i jestem pod wrażeniem ogromu pracy i miłości dla Pepe:modla: To wspaniały piesek i jestem pewna, że znajdzie ten właściwy domek.
Popieram i dołączam się do podziękowań za opiekę nad Lili, to śliczna sunia i tyle już przeszła w swoim życiu. Życzę jej wszystkiego co najlepsze i jej opiekunce również:loveu::loveu: