Jump to content
Dogomania

oska1983

Members
  • Posts

    3433
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by oska1983

  1. O kurcze, wychodząc do pracy czytałam złe wiadomości- wracam, a tu niespodzianka. :D
  2. znalazłam w necie takie coś [URL]http://www.kotel.com.pl/index.htm[/URL] "Animal'S Hotel" Zbigniew Skonieczka Łódź, ul. Strykowska 92, tel. [URL="callto:0605669889"]0605669889[/URL] Oba w Łodzi, ale nie wiem czy przyjmuja tylko zwierzęta od właścicieli czy tez jako dt??
  3. Super, czekam na zdjęcia z niecierpliwością
  4. Agatko a masz jakieś rozwiązanie? Ja wogóle w tej "branży" się nie znam, nie znam NIKOGO kto mógłby pomóc, żadnych domków ani hoteli ani nic Myślę że byśmy jakoś finansowo dały rade ale trzeba coś znależć i to cos odpowiedniego
  5. A moze faktycznie z tym facetem sprobujesz, najwyzej mu sie bezie placic troszke na szczeniory:D Najlepiej jakby ktoss ja na stale wziął. Jeszcze nigdy zaden pies mnie tak nie urzekl:) no ale co ja tez mam taką "kodinke" w domu.
  6. masz rację, jezeli u amalamutki tez bedzie ileś psów to i tak nie bedzie miala czasu zeby się sunia zajmowac. i co ona w tej stajni bedzie siedziala?? kurcze bez sensu. ja nigdy wczesniej nie bylam w takim domu tymczasowym, nie wiedzialam jak to wygląda. A teraz jak juz wiem to jakos mi tak strasznie smutno. Miałam zupełnie inne wyobrażenie, no ale to nie jest Ameryka. faktycznie zanim się zawiezie psa to trzeba najpierw samemu jechac.
  7. MOże faktycznie lepsze schronisko, bo ja wiem.. Na jden miesiąc na hotel uzbieramy a potem znowu będzie ten sam dylemat. kurcze ze to nie moze byc tansze... Ja się bardziej boje o sunie niz o małe, bo one za miesiąc znajdą dom, a teraz chodzi o to zeby bylo cieplo i jedzonko. A ona sie bedzie przyzwyczajala najpierw do zuzki potem do kogos nastepnego. W schronisku ma stabilną sytuacje i szanse ze ją ktos wypatrzy "na zywo". Chyba nie ma nic gorszego niż konieczność decydowania o czyimś zyciu:(
  8. Modliszko to chyba taka cienka kolczatka, taki łańcuszek. Ja swoją suczkę tez na kolczatce prowadze bo inaczej sie nie da chyba że luzem, inaczej za nią lecę :D więc nie czepiajmy sie:D widac po buźce że nie jest już taka wystraszona:D Madziu musimy jej znalezc hotelik i koniec. koniec koniec
  9. kurcze, to ja ci dzis wplace 200 na początek a potem po wypłacie tzn ok 10listopada mogę 100 zaoferowac co miesiąc. Mam troche podręczników ze studiów to może je wrzucę w koncu do antykwariatu i tez cos sie zbierze. Kurcze no
  10. no chyba że w pt ale rano. tylko kurcze gdzie je przewiezc. tu się jeszcze jedna dziewczyna oferowała z dt. jakas donka bodajze. z jednej strony fajnie jakby sie jakis domek załatwiło, a z drugiej kurcze jak ja tak będziemy wozic co tydzien gdzie indziej to tez nie bedzie dla niej dobre. Jutro przelew zrobie. Moze ze ją na gratce ogłosić? tam dużo osób zagląda.
  11. ja w pt nie moge za nic:( pracuje do 22. moge w sobote od 13 bo koncze szkole wtedy i jestem w łodzi
  12. Może do tego alamuta czy jakoś tak? (pewnie przekręciłam nazwe ale to gdzies pod łodzią)
  13. Widząc taką szczęśliwą mordkę aż chce się żyć :D
  14. :) oj no to fajnie, swoją droga niezla jazda była, z przodu Rudolf, z tyłu klatka z sunią i małymi:D i my 3:) buziaczki dla sunieczki
  15. Też mi się tak teraz wydaje. No to wstępnie Rudolfik na pt, ale czy ci państwo już się na pewno zdecydowali że go biorą?
  16. hmmm no taki normalny:) ford fusion. jak duży jest "transporter"? ja w życiu psa w czymś takim nie wiozłam. Tak w sumie jakby sunie i maluchy wrzucic w transporter jakis i na tylne siedzenie? a piesek przed przednie siedzenie? Mój labek tak zawsze jeździ i się miesci a malutki ani chudziutki nie jest. tylko ktos musialby siedziec w przodu i go trzymac. Cyrk normalnie :D zreszta zobaczymy czy sie Zuzka odezwie.
  17. W zasadzie jeśli w pt pojedziemy z amstafem do łodzi, to sunie o razu mozna by zabrac za jednym zamachem. Chyba że kolega Rudolf może jej krzywdę zrobić? Ja ich nie znam, nie wiem jak się będą razem zachowywać. Ale to pewnie głupi pomysł bo nawet mój labrador nie potrafiłby jechac z innym psem autem, a co dopiero amstaf.
  18. Aha i jak jestem w pracy to nie mam dostepu do internetu, więc jakby coś to nr 668142172
  19. Jak rozumiem Zuzka jest z Łodzi albo z okolic więc spokojnie mogę sunieczkę odwieźć. Trzeba tylko dogadać się do terminu, w tym tygodniu jestem wolna tak od 15, w przyszłym dla odmiany od rana do jakiejs 13 mogę. I tak na zmiane. A w weekend sobota albo bardzo wczesnie albo tak od 13, nd mam wolna całą. Do wyboru do koloru. A bazarek robicie jakis wspólny? Ja tam nie umiem:/ ale cos może bym znalazła
  20. No dobra deklaruje 50/mc. W zasadzie do Łodzi mogę pieski odwieźć, tylko ja mam autko osobowe więc nie wiem czy mi sie ta klatka zmieści
  21. Super. CIeszę się strasznie, byleby tylko do dobrego domu trafił.
×
×
  • Create New...