Jump to content
Dogomania

aka_nina

Members
  • Posts

    1748
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aka_nina

  1. [quote name='kaczadupka']W goole wiecie co? Jak czytam na tym kundelku polskim, to ten Pan Janusz w ogole jest neisamowity! co za oddany wet! po prostu super. ja tez sie mniej martwie, jak wiem, ze pod dobra opieka i dochodzi do siebie. muki kochany psiaczek.[/QUOTE] ja też poczytałam inne wątki na Kundlu i też tak wnioskuje.
  2. [quote name='Selenga']Teraz nowe wiadomości nie będą się pojawiały tak często jak dotąd, bo zmiany w jego stanie zdrowia będą zachodziły wolniej :) Poparzona, martwa skóra powoli odpada, tym wolniej, ze lekarze zdecydowali, że nie będą jej zdejmować operacyjnie tylko pozwolą na samoczynne odpadanie - tak jest lepiej, bo skóra odpada a jednocześnie pod spodem trwa ziarninowanie. Ale to długi proces i na dobrą sprawę codziennie można napisać to samo. Muki jest pod bardzo dobrą opieką, konsultowany jest przez najlepszych specjalistów, dostaje najlepsze możliwe leki, więc wszystko jest na dobrej drodze. Pan Janusz na pewno poinformuje o wszystkich zmianach i postępach Mukiego, więc nie martwcie się cioteczki chwilowym brakiem informacji. Pan Janusz dostał kilka zgłoszeń od osób chętnych adoptować Mukiego, ale na razie to jeszcze dość daleka przyszłość, bo Muki musi być pod całodobową fachową opieką.[/QUOTE] mi wystarczy notka 'jest dobrze, będzie lepiej'
  3. już 21.35 a na kundlu nic :(
  4. [quote name='marta_ares']moglabym prosić kogoś o zrobienie jakiegos niewielkiego banerka, zachecającego do bazarku dla mukiego [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174406-akcesoria-dla-psa-w-bia-uteria-na-poparzonego-mukiego-do-01-12[/URL][/quote] [SIZE=3][COLOR=Magenta]bazar na mukiego[/COLOR][/SIZE]
  5. [COLOR=black][FONT=Verdana][B]Czwartek 26 listopada 2009 r. – godz. 13.55[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Dosłownie przed chwilą Muki miał pierwszą kąpiel z użyciem specjalistycznych preparatów, które oczyszczą skórę i ułatwią proces dalszego leczenia.[/FONT][/COLOR]
  6. jedno jest pewne- trzeba wznowić aukcję pod jakim tytułem- nie wiem, nie ogarniam tych regulaminów :) ps. Domiś nie żyje :((
  7. a sorry, przeczytałam odwrotnie. czyli jak powinno być?
  8. bo na tej liście na kundlu są osoby z pierwszej aukcji a z drugiej jeszcze nie wpisane. może dobry tytuł to: charytatywna - na poparzonego szczeniaka czy coś takiego
  9. Allegro nie sprawdza wszystkich wystawionych aukcji, a przy usuwaniu aukcji opiera się na zgłoszeniach Użytkowników. jakaś menda zgłosiła naszą aukcję!!!!!! kur*** mać!
  10. Użytkownik, którego aukcja została usunięta nie może wystawić jej ponownie bez dokonania odpowiednich zmian w opisie. no to zmiana w opisie i już, wystawiamy ponownie
  11. [quote name='Aga-33-76']Zawsze można zrobić przelew w tej samej kwocie (albo większej-zachęcam) na konto fundacji. Bo przecież nie o dyplom wszystkim chodzi (mam nadzieję) tylko żeby wspomóc finansowo psiaka.[/QUOTE] ale jak była aukcja to wiele osób na mojej liście gg skopiowało po mnie linka co ułatwiło dotarcie do większej ilości ludzi. a numeru konta itd w opisie sobie nie umieszczę raczej.
  12. może by to olać i wystawić następną :P ?
  13. fundacja ma konto na allegro? niech wystawią. i pod zmienionym tytułem np ciężko poparzony szczeniak
  14. dlaczego skoro jest mnóstwo takich aukcji na allegro?
  15. [quote name='aga35']czy może ktoś wie co się stało z aukcją na allegro[/quote] skasowali!!!!!!!!!!!!
  16. Obstawiam, że o 22.30 znikną cegiełki :P
  17. ide o zakład, że dziś się skończą cegiełki. trzeba być przygotowanym, żeby nowa aukcja ruszyła późnym wieczorem a nie dopiero jutro.
  18. nie mogę się doczekać nowych wiadomości w sprawie Mukiego
  19. tak psychologicznie patrząc czy myślicie, że jak zostanie do wykupienia 200 cegiełek na allegro z 400 to aukcja zwolni tempo?
  20. bo ja właśnie miałam oparzenie wrzątkiem i było od IIA do III i mam blizny. biedny psionek :(
  21. no bo wiesz, słyszałam coś o przeszczepie skóry dlatego skojarzyłam z III stopniem.
  22. poparzenie I lub II stopnia? a nie III lub IV?
  23. dziś cegiełki schodzą równie szybko jak wczoraj.
×
×
  • Create New...