Jump to content
Dogomania

aka_nina

Members
  • Posts

    1748
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by aka_nina

  1. [COLOR=black][FONT=Verdana][B]Poniedziałek 7 grudnia 2009 r. – godz. 20.00[/B][/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana][/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana] [FONT=Verdana]Muki czuje się doskonale, zaprzyjaźnił się z kotem, nadrabia stracony przez chorobę czas. Biega, szczeka, rozrabia jak każdy szczeniak. Wymaga jeszcze podawania leków, codziennej zmiany opatrunków, kąpieli…, a gdy wszystkie rany zagoją się, rozpoczniemy poszukiwania nowych [COLOR=red][B]ODPOWIEDZIALNYCH[/B][/COLOR] Opiekunów, którzy zechcą przyjąć małego bohatera do swego serca i domu. [/FONT][FONT=Verdana] [/FONT] [/FONT][/COLOR][FONT=Verdana]Jesteśmy przekonani, że Wigilię 2009 Muki będzie mógł już spędzić w nowym domu. Co prawda leczenie nadal będzie konieczne (aż do całkowitej „naprawy”) i będzie do końca finansowane przez Fundację Serce Serc, ale będzie mogło być prowadzone w warunkach „domowych”, bez konieczności szczególnej opieki wykwalifikowanych Wolontariuszy.[/FONT][FONT=Verdana] [/FONT] [FONT=Verdana]Pozostaję z poważaniem,[/FONT][FONT=Verdana] [/FONT] [FONT=Verdana]Janusz Orzechowski[/FONT][FONT=Verdana] [/FONT] [FONT=Verdana]PS. Ze względu na dużą ilość fotografii, dla łatwiejszego „otwierania się strony”, historię Mukiego zamieszczamy na dwóch podstronach.[/FONT]
  2. [B][COLOR=black][FONT=Verdana]Poniedziałek 7 grudnia 2009 r. – godz. 11.20[/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR][/B][B][COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=Verdana] Przed chwilą kontaktowałem się z tymczasową Opiekunką Mukiego. Postępy w leczeniu szczeniaka są i to duże. Już niedługo (może nawet za kilka dni) będziemy mogli powolutku zacząć rozglądać się za prawdziwym domkiem dla Mukiego. Szczegółową informację zamieszczę późnym wieczorem. [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Verdana] [/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Verdana]Janusz Orzechowski[/FONT][/COLOR]
  3. ngc.pl/konkurs może ktoś z Was wygra.
  4. Kiedy nowe cegiełki na Allegro?
  5. coś się złego musi dziać :(
  6. Jak możemy pomóc p. Januszowi Orzechowskiemu?
  7. Czy ktoś życzliwy mógłby mi wysłać informacje o chomikach (wolę na własną rękę nie szukać bo w necie często głupoty wypisują). Będę chciała w przyszłości zaadoptować ze dwa chomiki, więc muszę się przygotować.
  8. Jakie one są śliczne :*
  9. Kochani, korzystając z okazji nawołuję wszystkich do sprawdzenia banerków, czy przekierowują do danej strony czy do front page niestety.
  10. Dobrych wetów jest mało. A np. wetów od gadów jest jeśli chodzi o Wawę....hmm...dwóch i jeden pod Warszawą (mówię o tych godnych polecenia). A do Ambuvetu potrzebują pewnie osoby z odpowiednimi cechami osobowości jak np. skłonność do poświęceń. tak mi się zdaje.
  11. no ładnie, że rośnie sierść :) [URL=http://img710.imageshack.us/i/muki.jpg/][IMG]http://img710.imageshack.us/img710/492/muki.jpg[/IMG][/URL]
  12. dobra, wklejamy zdjęcie Miśka na NK i grono z podpisem: Już 93 dni Misiek oczekuje na dom. Tel.: 0-22 536-54-58, Fax: 0-22 536-54-59 ; e-mail: [email][email protected][/email] [URL=http://img37.imageshack.us/i/misioo.jpg/][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/4308/misioo.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='ewa11211']A ja się chciałam dowiedzieć czy jeszcze na allegro będą sprzedawane cegiełki.[/QUOTE] właśnie :)
  14. myślicie, że jeszcze go boli?
  15. [quote name='ewa11211']Ja też mam PIĘKNY dyplomik .Czy allegro będzie wznowione? Czy już coś wiadomo?[/QUOTE] no właśnie!
  16. ja studiuje na sggw, ale pewnie nie można wpaść do Mukiego. chyba, że by mu coś kupić :cool3:
  17. [url]http://www.mimowszystko.org/index.php?dzial=13&id=21[/url] fajny wywiad :) Muki słonko, co u Ciebie?
  18. właśnie dostałam dyplom z aukcji allegro :) super, że został wklejony fragment ze strony pani Anny Dymnej :D piękny ten dyplom :)
  19. chociaż ja te książki czytałam to nadal się wkurzam światem, ale już więcej rozumiem
  20. przeczytajcie książki dr M Newtona np 'Wędrówka dusz' 'Przeznaczenie dusz' "Życie między wcieleniami" tam jest co się dzieje ze zwierzętami po śmierci i czemu ludzie tacy są i czemu Bóg nie ma wpływu na to co się dzieje na ziemi, że nie jest starym dziadkiem jak KK twierdzi i w ogóle. Można ściągnąć z neta. Muki, co u Ciebie?
  21. piękną rzecz przeczytałam na stronie pani Anny Dymnej [COLOR=DarkOrchid] [/COLOR] [SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][I]"Odkąd można sięgnąć pamięcią, obok dobra istniało zło, obok radości – smutek, obok szczęścia – nieszczęście i cierpienie, obok jasności – ciemność. Zwyczajny człowiek, odruchowo, często odwraca się od cierpienia, boi się smutku, ucieka od ciemności, manipuluje złem dla własnych korzyści… Jednak od wieków wielu wielkich myślicieli, filozofów, poetów i odkrywców zadaje sobie pytanie, jak zmienić na lepszy ten świat."'[/I][/COLOR][/SIZE]
  22. widzę, że też was wkurza ten świat...niepojęte co tu się dzieje...jak się traktuje zwierzęta... niech wszystkie zoofile i te *&^% noszące futra, wszyscy co krzywdzą zwierzaki...
  23. niedźwiedzia łapa- potwierdziło się
  24. poszło 20 zł na Mukiego
×
×
  • Create New...