Jump to content
Dogomania

Kapsel

Members
  • Posts

    9526
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kapsel

  1. [quote name='obraczus87']wyslalam Kizimizi swoje propozycje Hoteli.[/QUOTE] A może skorzystać z tej propozycji?
  2. [url]http://www.dogomania.pl/threads/182929-OGA-OSZENIA-25-x-2-tylko-10-zA-na-Pitka-co-ma-tylko-10-zA-do-koA-ca-kwietnia[/url] Może takie coś się przyda?
  3. Jest jakiś wątek, gdzie za parę złoty można wykupić ogłoszenia.... poszukam i wyślę linka
  4. [quote name='mira_c']Greve - a ja mam podobnego psiaka do Bastera. Zupełny OT - pilnie potrzebuję kupić / przyjąć tonę ccierpliwości i wyrozumiałości; najlepiej natychmiast! Postanowiłam wstać trochę później, M. wyrowadził i nakarmił psiaki. A moja córunia poodrywała mi wszystkie klawisze od laptopa :( , który ma całe 3 miesiące. I gdzieś posiała te plastikowe "zachaczacze"spod klawiszy. Pewnie też w ramach porządków przedświątecznych :-([/QUOTE] Nie ma co się denerwować, straty jakieś zawsze muszą być jak się tak długo śpi :cool3: :D Jestem skłonna uwierzyć że bez klawiatury i tak sobie poradzisz :p
  5. [quote name='AlfaLS']Polubek kazała przybyć to jestem:lol:. Jednak dziś tylko zaznaczam, jutro poczytam i pomyślę ;)[/QUOTE] Pomyśl, pomyśl, chociaż 10 zł, to dużo dla biedaczka :-(
  6. [quote name='polubek']oooo widzę że nasza tyska ekipa się zbiera, ale coś nas tu brakuje cosik mało nas tutaj.[/QUOTE] Dokładnie cosik mało deklaracji, a tak mało już brakuje do szczęścia Astusia :-(
  7. [quote name='Soema']Mogę ją wziąć na DT, pod patronatem Fundacji SOS Bokserom.. czy nam się uda? Proszę pomóżmy jej..[/QUOTE] Soemuś, tak mnie zatkało, ze nie wiem co napisać...... napiszę po prostu.... dziękuję!
  8. Bierz najdroższe byleby Bilbuś był na samej górze i żeby go było widać :-(
  9. [quote name='obraczus87']Witam. Niestety jednorazowo moge przelać 10 zł :( poprosze numer konta![/QUOTE] Obraczus87 :calus:
  10. Ja myślę, że ten wstęp czerwonymi literami można wyrzucić i od razu bilbsia skargę na to co mu właściciel zrobił? To wprowadzi od razu w klimat i rozmiękczy serce... można napisać że ma boksiowy chrakter i zgryz jak boksie....
  11. Przykład niktotynowy nie wypalił, to może czekoladowy? Trzy czekolady mniej w miesiącu i już dyszka dla Astusia? :-(
  12. Kochani, zlitujcie się to tylko 10 zł, tj np. tylko paczka papierosów :-(
  13. [quote name='marta0731']Ja się tak zastanawiam, czemu nikt nie dzwoni:( Przecież on taki piękny z tymi ząbkami...[/QUOTE] Tak samo się zastanawiam :-(
  14. A co z boksiem? Angel skrzynka moja prawie pusta :shake:
  15. Dziewczyny! dajcie mi znać kiedy już będzie czas :lol:
  16. [quote name='Alicja'] no i boxie wygrały na Krakwecie :multi:[/QUOTE] Wygrały Hura!!!!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: [B] Dziękujemy SOEMIE za kawał dobrej roboty [/B]:loveu::loveu::loveu:
  17. [quote name='Soema']Na szczęście to nie ropomacicze :) ulga wielka... za to mała przez to wyniszczenie organizmu ma chorą skórę, wa;czymy z nużycą. A dom będzie naj. innego być nie może :)[/QUOTE] No to WIELKA ULGA ze to nie ropomacicze, a chorą skórę to się wyleczy, pewnie już w nowym domku.... tym najlepszym z najlepszych :loveu:
  18. Ale Szarotko zadziałałaś :multi:Ten wieczór będzie wyjątkowy :loveu:
  19. Bardzo ładnie razem dzieciaczki wyglądają, a Mama myśli pewnie że za bodygarda służy i tak ładnie przy dzidzi spaceruje :evil_lol:
  20. Walczcie dziewczyny, walczcie! :multi::multi::multi: Najlepiej zwołać prasę i telewizję, każdy burmistrz boi się mediów że jak złą opinię o nim puszczą w region a nawet w kraj to go później w kolejnych wyborach nie wybiorą, :shake: więc najlepsza metoda to prasa, radio, telewizja.
  21. [quote name='wykrywka']No czekamy na nowe wiadomości (oczywiście dobre :cool3:) i świeże fotki, bo tych archiwalnych było chyba dosyć.[/QUOTE] Wykrywko, owszem czekamy na nowe fotki obu pręgusków, ale ja wcale się nie pogniewam, jak nam dasz jeszcze i jeszcze i jeszcze foteczki :evil_lol:
  22. [quote name='ageralion']Nie. ludzi sie nie boi :D Poprostu widzialam tego jego Mr Hyde'a, ta ciemna strone, ten strach... O maly wlos przez to zachowanie, nie zostal by mi wydany, bo dla wet jest on psem nieadopcyjnym...[/QUOTE] Aż mi ciarki przeszły..... :shake: Jak to dobrze, że on bezpieczny :p siedzi sobie przy kompie u Mireczki i juz nic złego stać mu się nie może :loveu: A jeszcze trzy tygodnie temu??? Masakra :angryy:
  23. [quote name='Soema']Sigma waży już 25 kilo :) niestety, jest podejrzenie ropomacicza.. ostatnio sunia walczyła z gorączką i biegunką. Ale chyba co złe to za nami :) poprosiłam o zdjęcia..[/QUOTE] Az lżej się zrobiło na duszy :lol: [quote name='Soema']A tak w ogóle na sunie są dwa albo trzy domy chętne :) trzymajcie kciuki.[/QUOTE] Domek musi być najlepszy z najlepszych, innej opcji nie ma :lol:
×
×
  • Create New...