-
Posts
9526 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kapsel
-
[url]http://www.dogomania.pl/threads/182929-OGA-OSZENIA-25-x-2-tylko-10-zA-na-Pitka-co-ma-tylko-10-zA-do-koA-ca-kwietnia[/url] Może takie coś się przyda?
-
Jest jakiś wątek, gdzie za parę złoty można wykupić ogłoszenia.... poszukam i wyślę linka
-
Laki - 10letni bokser z patologii - ma wspanialy dom
Kapsel replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
[quote name='mira_c']Greve - a ja mam podobnego psiaka do Bastera. Zupełny OT - pilnie potrzebuję kupić / przyjąć tonę ccierpliwości i wyrozumiałości; najlepiej natychmiast! Postanowiłam wstać trochę później, M. wyrowadził i nakarmił psiaki. A moja córunia poodrywała mi wszystkie klawisze od laptopa :( , który ma całe 3 miesiące. I gdzieś posiała te plastikowe "zachaczacze"spod klawiszy. Pewnie też w ramach porządków przedświątecznych :-([/QUOTE] Nie ma co się denerwować, straty jakieś zawsze muszą być jak się tak długo śpi :cool3: :D Jestem skłonna uwierzyć że bez klawiatury i tak sobie poradzisz :p -
Bierz najdroższe byleby Bilbuś był na samej górze i żeby go było widać :-(
-
Ja myślę, że ten wstęp czerwonymi literami można wyrzucić i od razu bilbsia skargę na to co mu właściciel zrobił? To wprowadzi od razu w klimat i rozmiękczy serce... można napisać że ma boksiowy chrakter i zgryz jak boksie....
-
[quote name='marta0731']Ja się tak zastanawiam, czemu nikt nie dzwoni:( Przecież on taki piękny z tymi ząbkami...[/QUOTE] Tak samo się zastanawiam :-(
-
Wychudzona bokserka - psi szkielet Ostrów Wlkp. MA DOM!!
Kapsel replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
[quote name='Alicja'] no i boxie wygrały na Krakwecie :multi:[/QUOTE] Wygrały Hura!!!!! :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi: [B] Dziękujemy SOEMIE za kawał dobrej roboty [/B]:loveu::loveu::loveu: -
Wychudzona bokserka - psi szkielet Ostrów Wlkp. MA DOM!!
Kapsel replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
[quote name='Soema']Na szczęście to nie ropomacicze :) ulga wielka... za to mała przez to wyniszczenie organizmu ma chorą skórę, wa;czymy z nużycą. A dom będzie naj. innego być nie może :)[/QUOTE] No to WIELKA ULGA ze to nie ropomacicze, a chorą skórę to się wyleczy, pewnie już w nowym domku.... tym najlepszym z najlepszych :loveu: -
Bardzo ładnie razem dzieciaczki wyglądają, a Mama myśli pewnie że za bodygarda służy i tak ładnie przy dzidzi spaceruje :evil_lol:
-
Laki - 10letni bokser z patologii - ma wspanialy dom
Kapsel replied to ageralion's topic in Już w nowym domu
[quote name='ageralion']Nie. ludzi sie nie boi :D Poprostu widzialam tego jego Mr Hyde'a, ta ciemna strone, ten strach... O maly wlos przez to zachowanie, nie zostal by mi wydany, bo dla wet jest on psem nieadopcyjnym...[/QUOTE] Aż mi ciarki przeszły..... :shake: Jak to dobrze, że on bezpieczny :p siedzi sobie przy kompie u Mireczki i juz nic złego stać mu się nie może :loveu: A jeszcze trzy tygodnie temu??? Masakra :angryy: -
Wychudzona bokserka - psi szkielet Ostrów Wlkp. MA DOM!!
Kapsel replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
[quote name='Soema']Sigma waży już 25 kilo :) niestety, jest podejrzenie ropomacicza.. ostatnio sunia walczyła z gorączką i biegunką. Ale chyba co złe to za nami :) poprosiłam o zdjęcia..[/QUOTE] Az lżej się zrobiło na duszy :lol: [quote name='Soema']A tak w ogóle na sunie są dwa albo trzy domy chętne :) trzymajcie kciuki.[/QUOTE] Domek musi być najlepszy z najlepszych, innej opcji nie ma :lol: