Jump to content
Dogomania

Kapsel

Members
  • Posts

    9526
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kapsel

  1. A co jej dajesz jeść? Gotowane + suchą?;)
  2. i to na stare lata :shake: Nie chcę używać brzydkich słów..................:angryy::angryy::angryy:
  3. A ja wolę chłopaków :loveu::loveu::loveu: i to żółte, o!
  4. U mnie pomysłów brak, nie jeżdżę windą i sama się jej boję dlatego Egonkowi wcale się nie dziwię, o!
  5. [quote name='Kamila28']my dopiero zaczynamy,stronka powstała w połowie marca, mamy nadzieje że będzie coraz więcej adopcji i ludzie zmienią swoje podejście :roll:[/QUOTE] Brawo, brawo, brawo!!! :multi::multi::multi: Na pewno dzięki tej stronie ludzie zobaczą ile okrucieństwa wszędzie i nie jedna osoba zmieni stosunek do tych bid! Życzę z całego serca powodzenia i jak największej liczby dobrych domków dla tych bezdomniaczków :lol:
  6. [quote name='Alicja']tak ...jest tutaj [URL]http://www.dogomania.pl/threads/12926-MA-j-kochany-Harley[/URL][/QUOTE] Kurczę Alu, tak mi przykro nie wiedziałam..... biedaczek :oops: Ale faktycznie podobny do Czesława!
  7. [quote name='Kamila28']jakbyście miały ochotę to zajrzyjcie na stronę naszego schroniska, stronkę robię z koleżanką Agą (Allora z dogo) :) [URL="http://www.legnica.schronisko.net"]www.legnica.schronisko.net[/URL][/QUOTE] Kamilko, :calus::calus::calus:jaka piękna strona :loveu::loveu::loveu:(jak można mówić w tym wymiarze okrucieństwa o pięknie) i ta zakładka nasi przyjaciele Fundacja SOS bokserom :loveu::loveu::loveu: i Bilbuś i Dropsik..... aż się wzruszyłam :bigcry:
  8. [quote name='luta4']Słuchajcie serce pęka z bolu czy niektórym durnym ludzikom pomieszało się we łbach jak można tak krzywdzic naj kochansze pyski swiata[/QUOTE] To prawda, dla nas którzy je kochamy i widzimy to bestialstwo serce pęka wiele razy. Jacy podli ludzie na tej ziemi chodzą, jak mogą krzywdzić te psiaki, jak???? :-(
  9. [quote name='Alicja'][FONT=Arial] mój do wyra nie właził ...ale w łazience razem siedzieliśmy ... pomimo że słodziak był z nami od momentu jak skończył 6 tygodni i potrafił grzecznie zostać w domku sam a tak wogóle do Harleya podobny jest :loveu:[/FONT][/QUOTE] Aluś a kto to jest Harley? Twój boksio?
  10. [quote name='Kamila28']Pokażcie zdjęcia tych boksi z Obornik[/QUOTE] Kamilko tutaj trochę jest ich zdjęć: [url]http://www.dogomania.pl/threads/182224-Przytulisko-Azorek-w-Obornikach-Wlkp-Bernardyn-Lablador-Sznaucer-i-inne-szukajAE-DS/page16[/url]
  11. [quote name='Kamila28']na pewno domek tymczasowy super wpłynie na wygląd i psychikę Dropsika ;)[/QUOTE] Kamilko, zobaczysz za parę dni to Dropsika nie poznamy :loveu:
  12. [quote name='Agnezia']Część transportu Dropsa była płatna. [SIZE=5][B][U]Koszt transportu to 110 zł[/U][/B][/SIZE] Jeśli macie ochotę wspomóc DROPSA podaję numer konta Fundacja "SOS bokserom" ul. Mrówcza 77a 04-857 Warszawa KRS: 0000318908 REGON: 141669113 NIP: 952-206-26-60 nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000 z dopiskiem TRANSPORT DROPSA[/QUOTE] Aluś tutaj masz nr konta, Alusie to fajne dziewczyny są! :loveu:
  13. [quote name='Soema'] Baron jest w hotelu na kilka dni, potem jedzie do DT, ale zdjęcia będą. DZIEWCZYNY, jesteście niesamowite !! :loveu:[/QUOTE] To dobrze, bo mi cosik te boksie z Obornik na serduchu zaległy :loveu:
  14. A boksera też będziemy mieć zdjęcia? on tez biedny schudł w schronie :placz:
  15. Z pierwszego bazarku wyszło 100zł, drugi 115zł. Tak mi się wydaje :loveu:Maruda niech się wypowie! Dziewczyny a macie zdjęcia boksi z Obornik? :roll:
  16. Jeśli chodzi o transport to zaraz napiszę do Bailando. Ona ofiarować ma 50 zł, Alicja też obiecała :loveu: i jeszcze jedna dobra duszyczka, jeśli coś braknie to ja resztę dołożę :loveu:
  17. [quote name='Germaine']Kapselku on jest ciagle BARDZO chudy, ale juz w duzo lepszej kondycji. Mysle, ze w warunkach domowych jeszcze szybciej dojdzie do siebie, jemu potrzeba uwagi, miłości, człowieka, poczucia bezpieczeństwa a wtedy dopiero pokaże swoja naturę[/QUOTE] Germanuś ja wiem, że on jeszcze chudziutki, ale porównując z pierwszymi zdjęciami.... to masakra. A jeśli chodzi o warunki domowe...... to tylko to je może uratować i depresja minie i wszelkie inne dolegliwości. Miłość ludzia to najważniejsza rzecz dla boksia :loveu:
  18. dogadają się myślę że Dropsik to anioł, ale Pan z hoteliku widać, że dba o psiaki, bo Dropsik troszkę przytył i nie wygląda już jak szkieletor :lol:
  19. Cudnie, wyglądają jak małżeństwo! Ale się dobrali, pasują do siebie idealnie :loveu::loveu::loveu:
  20. Gisellko, jak czuje się boksiu był z Tobą dziś na spacerku? :razz:
  21. No właśnie, taranuje drzwi bo boi się, że znów go ktoś zostawi i pewnie tak będzie dopóki nie zaufa. U mnie są drzwi wszystkie otwarte i tak jest, ale jak zamknę to też mam drapania, wskakiwania i wycie że i tak muszę otwierać, a był czas, że do łazienki nie mogłam pójść sama i mówię to na przykładzie normalnego psa, który jest ze mną od pięciu tygodni i nieraz się zastanawiałam, czy nie za wcześnie go kupiłam... czyli o ten standardowy tydzień.. dlatego taki dziwoląg jest. Boksie to straszne wrażliwce.... i może dlatego je tak kochamy??? :loveu:
  22. Ana666 przyjechałaś już? Czekamy na relację i sesję zdjęciową :roll:
  23. Ale naprawdę one mają więcej niż 5 miesięcy! Ten z czarną kufą ma około roku, a ten drugi na pewno jest jeszcze starszy :roll: Trudno oceniać ze zdjęć, ale mamy już pewne doświadczenia, więc sądzę, że obydwa do kastracji się nadają :p
  24. Pamiętam jak ja chciałam kastrować, to mój wet mówił mi że najlepszy wiek do kastracji to 9 miesięcy :roll:
  25. Długo Czesiek był w schronie? Dla niego każda zmiana to kolejny szok, mimo, że jest już w raju :p ale on o tym jeszcze nie wie, ale się wkrótce przekona tylko troszkę czasu mu potrzeba. Chcę też powiedzieć, że ładny jest nynuś :loveu:
×
×
  • Create New...