-
Posts
9526 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kapsel
-
A co jej dajesz jeść? Gotowane + suchą?;)
-
Wychudzona bokserka - psi szkielet Ostrów Wlkp. MA DOM!!
Kapsel replied to Paulina87's topic in Już w nowym domu
A ja wolę chłopaków :loveu::loveu::loveu: i to żółte, o! -
EGON- ma DS, stale wspierany przez SOS bokserom
Kapsel replied to Agnezia's topic in Już w nowym domu
U mnie pomysłów brak, nie jeżdżę windą i sama się jej boję dlatego Egonkowi wcale się nie dziwię, o! -
[quote name='Kamila28']my dopiero zaczynamy,stronka powstała w połowie marca, mamy nadzieje że będzie coraz więcej adopcji i ludzie zmienią swoje podejście :roll:[/QUOTE] Brawo, brawo, brawo!!! :multi::multi::multi: Na pewno dzięki tej stronie ludzie zobaczą ile okrucieństwa wszędzie i nie jedna osoba zmieni stosunek do tych bid! Życzę z całego serca powodzenia i jak największej liczby dobrych domków dla tych bezdomniaczków :lol:
-
[quote name='Alicja']tak ...jest tutaj [URL]http://www.dogomania.pl/threads/12926-MA-j-kochany-Harley[/URL][/QUOTE] Kurczę Alu, tak mi przykro nie wiedziałam..... biedaczek :oops: Ale faktycznie podobny do Czesława!
-
[quote name='Kamila28']jakbyście miały ochotę to zajrzyjcie na stronę naszego schroniska, stronkę robię z koleżanką Agą (Allora z dogo) :) [URL="http://www.legnica.schronisko.net"]www.legnica.schronisko.net[/URL][/QUOTE] Kamilko, :calus::calus::calus:jaka piękna strona :loveu::loveu::loveu:(jak można mówić w tym wymiarze okrucieństwa o pięknie) i ta zakładka nasi przyjaciele Fundacja SOS bokserom :loveu::loveu::loveu: i Bilbuś i Dropsik..... aż się wzruszyłam :bigcry:
-
[quote name='luta4']Słuchajcie serce pęka z bolu czy niektórym durnym ludzikom pomieszało się we łbach jak można tak krzywdzic naj kochansze pyski swiata[/QUOTE] To prawda, dla nas którzy je kochamy i widzimy to bestialstwo serce pęka wiele razy. Jacy podli ludzie na tej ziemi chodzą, jak mogą krzywdzić te psiaki, jak???? :-(
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial] mój do wyra nie właził ...ale w łazience razem siedzieliśmy ... pomimo że słodziak był z nami od momentu jak skończył 6 tygodni i potrafił grzecznie zostać w domku sam a tak wogóle do Harleya podobny jest :loveu:[/FONT][/QUOTE] Aluś a kto to jest Harley? Twój boksio?
-
[quote name='Agnezia']Część transportu Dropsa była płatna. [SIZE=5][B][U]Koszt transportu to 110 zł[/U][/B][/SIZE] Jeśli macie ochotę wspomóc DROPSA podaję numer konta Fundacja "SOS bokserom" ul. Mrówcza 77a 04-857 Warszawa KRS: 0000318908 REGON: 141669113 NIP: 952-206-26-60 nr konta: 06 1500 1012 1210 1015 2421 0000 z dopiskiem TRANSPORT DROPSA[/QUOTE] Aluś tutaj masz nr konta, Alusie to fajne dziewczyny są! :loveu:
-
[quote name='Germaine']Kapselku on jest ciagle BARDZO chudy, ale juz w duzo lepszej kondycji. Mysle, ze w warunkach domowych jeszcze szybciej dojdzie do siebie, jemu potrzeba uwagi, miłości, człowieka, poczucia bezpieczeństwa a wtedy dopiero pokaże swoja naturę[/QUOTE] Germanuś ja wiem, że on jeszcze chudziutki, ale porównując z pierwszymi zdjęciami.... to masakra. A jeśli chodzi o warunki domowe...... to tylko to je może uratować i depresja minie i wszelkie inne dolegliwości. Miłość ludzia to najważniejsza rzecz dla boksia :loveu:
-
Mieszkam w Olesnicy,mam dwoje dzieci a pan jest znawcą rasy:)
Kapsel replied to giselle4's topic in Już w nowym domu
Gisellko, jak czuje się boksiu był z Tobą dziś na spacerku? :razz: -
No właśnie, taranuje drzwi bo boi się, że znów go ktoś zostawi i pewnie tak będzie dopóki nie zaufa. U mnie są drzwi wszystkie otwarte i tak jest, ale jak zamknę to też mam drapania, wskakiwania i wycie że i tak muszę otwierać, a był czas, że do łazienki nie mogłam pójść sama i mówię to na przykładzie normalnego psa, który jest ze mną od pięciu tygodni i nieraz się zastanawiałam, czy nie za wcześnie go kupiłam... czyli o ten standardowy tydzień.. dlatego taki dziwoląg jest. Boksie to straszne wrażliwce.... i może dlatego je tak kochamy??? :loveu:
-
Długo Czesiek był w schronie? Dla niego każda zmiana to kolejny szok, mimo, że jest już w raju :p ale on o tym jeszcze nie wie, ale się wkrótce przekona tylko troszkę czasu mu potrzeba. Chcę też powiedzieć, że ładny jest nynuś :loveu: