Jump to content
Dogomania

polubek

Members
  • Posts

    3793
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by polubek

  1. nie wydawać staszka nigdzie do firm czy zakładów. to ku przestrodze: [url]http://lodz.naszemiasto.pl/wydarzenia/911891.html[/url] [url]http://www.wirtualny.szczecin.pl/forum/showthread.html?t=77314[/url] ta sama informacja a zawędrowała na drugi koniec polski
  2. [quote name='Nikus']jaką tajną? :crazyeye: przecie wszyscy już .....:evil_lol:[/QUOTE] kituś bajtuś :bigcry:
  3. [quote name='Nikus']się zgadza:eviltong:[/QUOTE] chcesz sobie nagrabić paskudo :mad: :evilbat: dlaczego zdradzasz moją tajną broń :knuje:
  4. a po wprowadzeniu serial number, full bez ograniczeń :cunao:
  5. [quote name='RenW']Nooo.. taka light wersja:D:D[/QUOTE] wersja demo? :eviltong: :evil_lol: taka 30 dniowa najlepiej
  6. [quote name='Isadora7']Nie dziękuj tylko męcz i gnęb, dopominaj i przypominaj :errrr::errrr::errrr::errrr:[/QUOTE] i ja, i ja też mogę? uwielbiam gnębić innych :evil_lol:
  7. [quote name='RenW']Pójdę z Tobą, w ciemno!!:eviltong::diabloti::diabloti: Dziecię chcesz nam sprawić?:roll: Czemu nie..:multi::multi::diabloti::diabloti:[/QUOTE] spoko loko. chyba że jakieś adoptowane :loveu:
  8. kaa bardzo dziękuję za link. teraz lecę z maluchem na spacer ale jak wrócę to przeczytam
  9. i jeszcze Szakala :eviltong: bez niego ani rusz
  10. to chyba się tam przeprowadzę jak taki liberalny :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  11. [quote name='RenW'] Już nie chcę gorzej:placz::placz::placz:[/QUOTE] nie płacz, nie płacz kupię ci chechłacz, a jak ci chechłacz zginie to ci kupię świnię, a jak ci świnia zginie to się z tobą ożynię :evil_lol: :eviltong: :evil_lol: :eviltong: :evil_lol:
  12. więcej takich ocenzurowanych to u mnie na nk ale tylko dla swojaków jak ktoś ciekawy to niech mnie zaprosi :eviltong: :loveu: [URL]http://nasza-klasa.pl/#main[/URL]
  13. wunia a streszczenia będą? :mad: :mad: :mad:
  14. [quote name='RenW']Co pomiędzy jednym a drugim:lookarou::look3::scream7::grab::sadCyber::niewiem: O taki repertuar mi się nawinął:shake:[/QUOTE] łoj ciotka pomyśl sobie że może być jeszcze gorzej niż jest. a teraz: uśmiech proszę: [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/3097/ffde18ba84.jpg[/IMG] tak na dobry początek dnia
  15. [quote name='RenW']A gdzie [B]Espresso[/B] dla [B]Ellig[/B]?!:icon_roc::watpliwy: W ramach protestu dzisiaj kawy nie będę piła:puppydog::obrazic:[/QUOTE] nie protestuj bo espresso do elig dotrze ekspresem nawet się nie zdążysz swojej wypić :eviltong:
  16. jej ale dobre a tak na marginesie chcecie bonusa? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184489-Adoptuj-jednego-drugi-gratis-w%C4%85tek-zbiorczy-psiak%C3%B3w-tylko-do-wsp%C3%B3lnej-adopcji[/URL] tam się szykuje odjazdowy wątek kto pierwszy ten lepszy, niestety miejsca w czołówce pozajmowane ale zapraszam :loveu:
  17. o i jeszcze ciepła poproszę takiego szatana
  18. Cajus mnie za uszy przyciągnął :loveu: dzięki lubię być w czołówce i na pierwszych stronach :evil_lol: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184489-Adoptuj-jednego-drugi-gratis-w%C4%85tek-zbiorczy-psiak%C3%B3w-tylko-do-wsp%C3%B3lnej-adopcji"][IMG]http://img704.imageshack.us/img704/6623/24ytir991.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/184489-Adoptuj-jednego-drugi-gratis-w%C4%85tek-zbiorczy-psiak%C3%B3w-tylko-do-wsp%C3%B3lnej-adopcji"][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/1394/2f1b56e20ab6cbb89.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/184489-Adoptuj-jednego-drugi-gratis-w%C4%85tek-zbiorczy-psiak%C3%B3w-tylko-do-wsp%C3%B3lnej-adopcji"][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/3518/1000774bf19.jpg[/IMG][/URL]**[URL="http://www.dogomania.pl/threads/184489-Adoptuj-jednego-drugi-gratis-w%C4%85tek-zbiorczy-psiak%C3%B3w-tylko-do-wsp%C3%B3lnej-adopcji"][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/839/bonussignthumb5392680.jpg[/IMG][/URL]**[IMG]http://img72.imageshack.us/img72/9388/f93c4513[/IMG][URL="http://www.dogomania.pl/threads/184489-Adoptuj-jednego-drugi-gratis-w%C4%85tek-zbiorczy-psiak%C3%B3w-tylko-do-wsp%C3%B3lnej-adopcji"][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/9388/f93c4513cc880c91med.jpg[/IMG][/URL] ja takie trochę z innej beczki te banerki
  19. rozumiem więc że chcecie szukać albince domu za granicą? a może jednak gdzieś czeka na Albinkę domek w polsce. cuda się zdarzają. [url]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=psy&nr=4397[/url] [url]http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=nius&w=151[/url] sama nie wierzyłam ale poszperałam po swojemu i przy pomocy dobrej duszy dostsałam informację w którą nie mogłam uwierzyć. wydawało mi się że to bajka
  20. szmeges nikt cię nie odwiedził przez ostatnie dni. jak twoje łapki?
  21. przekopałam cały wąek. oj pechowy ten staszek. ale gorąco było. no normalnie nie wierzę obraczus jak ty mogłaś być taka be? :crazyeye: :evil_lol: :eviltong: jesteśmy razem na tylu wątkach i wyszło szydło z worka? :evil_lol: jak mi ktoś będzie obraczus tak obrażał to sama zgłoszę do moda :ban:
  22. Cajus tekst był mam go u siebie na dysku. teraz mam wolne w pracy do 9 05 to troszkę podgonię ogłoszenia.
  23. bosze kiedy u nas się zmieni że taki psiak to nie żaden agresor czy morderca. morderca to ten kto nauczy psiaka takiego zachowania, takiej agresji
  24. oj i przeryłam wątek po tak długim czasie. wcześniej nie dałam rady. i wiecie co? pierwsze 100 postów to dla mnie totalna załamka :mdleje: hooopki hooopki i jeszcze raz hooopki:spam2: widziałam na wątku że ktoś robił inne ogłoszenia niż te które są na pierwszej stronie. czy są na wątku osoby które mogą wspomóc ciapuś w robieniu ogłoszeń? ja wypadam za dużo mam psiaków do ogłaszania. jeżeli ktoś byłby chętny mogę na maila podać spis stronek na których dodaję psiaki
×
×
  • Create New...