Jump to content
Dogomania

polubek

Members
  • Posts

    3793
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by polubek

  1. [IMG]http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201009/1283532366_by_ProKoza_500.jpg[/IMG] a może to co? :-D :-D :-D [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_biggrin.gif[/IMG]
  2. co szarotka?
  3. [quote name='Livka']też ich lubię choć na żywo nie słyszałam :mdrmed: podkład muzyczny rewelacyjny :klacz:[/QUOTE] oj a ja słyszałąm byłam na ich pierwszym koncercie w łodzi wieki temu jeszcze gdzieś mam bilet z tego koncertu warto było czekać ze 2 godziny przed wejściem i to byłam jeszcze z młodszą siostrą
  4. zobaczcie co znalazłam [URL="http://statichg.demotywatory.pl/uploads/1251944455_by_brixu_500.jpg"][IMG]http://statichg.demotywatory.pl/uploads/1251944455_by_brixu_500.jpg[/IMG][/URL] :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
  5. o matko ja też zobaczyłam i :( i ta piosenka na żywo śpiewają jeszcze lepiej
  6. czekają na fotki gapindera i czekają a fotek ni ma
  7. ojej jakie dobre nowiny czytam
  8. ale odjazdowe drzwi. chyba wypożyczę kajtnia żeby babcia miała motywację do wymiany starych drzwi na nowe
  9. grosiu jak długo jeszcze ta twoja kwarantanna?
  10. o w mordę jeża kinder niespodzianki :) :) :) pierwszy raz się z tym spotkałam ciotka a może by tak tytuł zmienić co?
  11. zdjęcia fajne tylko gdyby jeszczenie ten numerek przy obroży to byłaby rewelacja :)
  12. [URL="http://www.dogomania.pl/threads/191972-rozmna%C5%BCajmy-suczki-bo-wszystkie-szczeniaczki-znajduj%C4%85-domy."][IMG]http://a.imageshack.us/img148/2746/wideoszczeniaki180.png[/IMG][/URL] nie mogłam się powstrzymać i normalnie zrobiłam
  13. też jestem ale przeczytam jak wrócę z pracy zaraz wychodzę
  14. dla takich chwil to warto żyć
  15. tobiniu ale cię ciotki zaiedbały na dogo
  16. [quote name='Chefrenek']Matko boska. I to chyba jeszcze dziecko. Ale teraz to będzie miała przechlapane. Tak jak ta babka od kota w śmietniku. Gdyby nie policja ludzie by ją zlinczowali.[/QUOTE] czy mam przez to rozumieć że tą sprawą już się ktoś zainteresował? chodzi mi o tą dziewczynę?
  17. brak słów a jaka ona będzie jak dorośnie wolę nie myśleć
  18. no i ja też czekam z niecierpliwością na fotka naszej gwiadzy szczególnie te na łóżku i w pościeli :)
×
×
  • Create New...