uroda psiaka nie ma znaczenia
każdy jest jedyny i najlepszy przyjaciel, strasznie drażni mnie kiedy idę z moim i ludzie potrafią zaczepić mnie na ulicy "oj jakiego ślicznego pieska ma pani", wiesz jak ja nienawidzę takich tekstów brrrr
swojego malucha kocham za to jaki jest bo to on mnie wybrał, ja jedyne co zrobiłam to wsadziłam rękę w pudło ze szczeniakami i wzięłam tego który pierwszy podszedł i mnie polizał