[quote name='polubek']wysłałam maile do dziennika łódzkiego, expresu ilustrowanego, metro, echo miasta. może oni wkleją jakiś artykuł i łatwiej będzie znaleźć jakiś tymczas dla Bruna.
A jednak zadzwoniła Osoba (celowo tak żeby nie było wiadomo kto). Rozmowa trwała trochę czasu i mam nadzieję że będzie ok
Wielkie Podziękowania dla Osoby która zainteresowała się całą sprawą.