Jump to content
Dogomania

polubek

Members
  • Posts

    3793
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by polubek

  1. tylko trzeba by pannie wybrać jakieś super foty i pstryknąć nowe, żeby dobrze wypadła.
  2. jak wyglądałaby sytuacja z transportem dla któregoś malucha np poza Łódź?
  3. miże by tak kogoś poprosić, ja jeszcze nie umiem robić ale tylko na razie. w najbliższym czasie MUSZĘ naumieć się robić. teraz praca, szkoła a do tego jeszcze sesja. po zakończonej sesji biorę się za naukę jak przygotować allegro.
  4. a może by spróbować jakieś papierowe ogłoszenia porozwieszać? coś więcej w lokalnej prasie itd. no nie wierzę że to nic by nie dało. tigra ma allegro?
  5. i w górę Tedi bo wszyscy zapomną o tobie a ty musisz przecież znaleźć domek :laola:
  6. i hooop maluchy w góóórę :laola::laola:
  7. ciotki nooo bo dziewczynka czeka. nie może już dłużej
  8. to ktoś niepoważny. niewarto zawracać sobie nim głowę. cóż tigra czeka dalej
  9. chyba wszystkie ciotki wywiało gdzie indziej :scared::scared::scared:
  10. podnoszę dziewczynkę. dlaczego nikt nie zajrzy? żadnych nowych info. czyżby cisza?
  11. witam ciotki. chłopaczków znalazłam ot tak przypadkiem. zapisuję się . można trochę więcej informacji o nich? jak można pomóc? jakieś ogłoszenia, banerki czy cóś takiego? bo widać że wątek jest od dłuższego czasu ale jakiś taki zastój się zrobił.
  12. to może jeszcze z czasem się rozbryka chłopak.:painting:
  13. dobrze jest. najważniejsze że nie w schronie. Lennon trzymaj się.:happy1::happy1::happy1:
  14. ************ ********* cioteczki i wujkowie. częstujcie się, mam nadzieję że coś dobierzecie dla siebie.
  15. właśnie zrobiłam przelew. oba konta są w tym samym banku więc powinien zostać zaksięgowany w pierwszym księgowaniu.
  16. no Pysiolku. jescze troszkę musisz poczekać. już cioteczki zadbają o twoją przyszłość abys mial jak najlepiej :painting:
  17. proszę o info do przelewu na pw. w tym miesiącu tylko 5. chyba że zdarzy się cud i jeszcze wyduszę coś z konta a raczej ze zrobionego debetu. choć wolę zadeklarować mniej a potem dorzucić niż wycofywać się.
  18. janiestety nie umiem robic allegro ale bardzo chciałabym nauczyć się to więcej mogłabym pomóc
  19. proszę o info do przelewu na pw. w tym miesiącu tylko 5. chyba że zdarzy się cud i jeszcze wyduszę coś z konta a raczej ze zrobionego debetu. choć wolę zadeklarować mniej a potem dorzucić niż wycofywać się.
  20. bardzo dziękuję Ubocze za link. jestem poczytamy i zobaczymy co poradzimy
  21. w niedzielę po zajęciach koło 18 będę mogła usiąść i porobić trochę ogłoszeń.
  22. o żesz ...... to moja babcia na wsi za komuny jak miała psy to miały dłłługie łaćńcuchy a na noc były spuszczane. w ....... z takimi właścicielami. :snipersm:
  23. szkoda że w tym miesiącu już nie wyrobię z kaską. jestem sporo w plecy ale po 10 lutego coś podeślę. na razie mogę pomóc ogłoszenia. tylko tekst potrzebny i kontakt
×
×
  • Create New...