-
Posts
3793 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by polubek
-
TEOŚ uratowany od mrozu obojętności JUŻ W DOMU RADOMSKO
polubek replied to Temida's topic in Już w nowym domu
można prosić jakiś zwięzły ale konkretny tekst. za dużo na głowie, jeszcze teraz sesja, po pracy dużo nauki i nie mam kiedy przysiąść i coś pisać -
TEOŚ uratowany od mrozu obojętności JUŻ W DOMU RADOMSKO
polubek replied to Temida's topic in Już w nowym domu
rozumiem że bąbla można ogłaszać i szukać mu domku? -
Tragiczny wypadek, ale dzięki Wam operacja się udała! Śpioch ma dom.
polubek replied to zoja.'s topic in Już w nowym domu
pomęczy się pomęczy a potem już tylko będzie wszystko dobrze. inaczej nie może być -
FIGO z chorym sercem, już za TM...
polubek replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
************ ************ proszę bardzo banerki. na szczęście dla chłopaków. -
Łódź: Tedi - porzucony, przywiązany do drzewa w lesie
polubek replied to gaja30's topic in Już w nowym domu
no Tedi tak cicho u ciebie. wysoko do góry hop -
FIGO z chorym sercem, już za TM...
polubek replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
i co cisza u chłopaków? no to hooop w górę -
TEOŚ uratowany od mrozu obojętności JUŻ W DOMU RADOMSKO
polubek replied to Temida's topic in Już w nowym domu
ja też ale po 10 lutego, już cieniutko po wypłacie -
TEOŚ uratowany od mrozu obojętności JUŻ W DOMU RADOMSKO
polubek replied to Temida's topic in Już w nowym domu
***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/178418-TEOA-uratowany-od-mrozu-obojAE-tnoA-ci-POTRZEBNY-DOM-RADOMSKO"][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/9461/teos52.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/178418-TEOA-uratowany-od-mrozu-obojAE-tnoA-ci-POTRZEBNY-DOM-RADOMSKO"][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/3565/teos51.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/178418-TEOA-uratowany-od-mrozu-obojAE-tnoA-ci-POTRZEBNY-DOM-RADOMSKO"][IMG]http://img503.imageshack.us/img503/7036/teos35.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/178418-TEOA-uratowany-od-mrozu-obojAE-tnoA-ci-POTRZEBNY-DOM-RADOMSKO"][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/6739/teos34.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/178418-TEOA-uratowany-od-mrozu-obojAE-tnoA-ci-POTRZEBNY-DOM-RADOMSKO"][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/811/teos33.jpg[/IMG][/URL]*** [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178418-TEOA-uratowany-od-mrozu-obojAE-tnoA-ci-POTRZEBNY-DOM-RADOMSKO"][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/9489/teos32.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/178418-TEOA-uratowany-od-mrozu-obojAE-tnoA-ci-POTRZEBNY-DOM-RADOMSKO"][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/6435/teos31.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/178418-TEOA-uratowany-od-mrozu-obojAE-tnoA-ci-POTRZEBNY-DOM-RADOMSKO"][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/3162/teos1l.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/178418-TEOA-uratowany-od-mrozu-obojAE-tnoA-ci-POTRZEBNY-DOM-RADOMSKO"][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/1105/teos54.jpg[/IMG][/URL] no chłopak teraz ściągaj ciotki i wujków do siebie i szukaj lepszego domku -
TEOŚ uratowany od mrozu obojętności JUŻ W DOMU RADOMSKO
polubek replied to Temida's topic in Już w nowym domu
dziękuję za link jestem -
Wielka akcja Krężel k/Chynowa-KOSZMAR PSOW POWRACA
polubek replied to emilia2280's topic in Schroniska
dziewczyny witam nie znam wątku od początku sprawy ale o tej pani już słyszałam. mogę wam podrzucić jakiś banerek na szybko -
Szczeniaczki 3 aniołki JUŻ W NOWYCH DOMACH Łódź
polubek replied to Temida's topic in Już w nowym domu
ok zajrzę tam i pozaznaczam u siebie żeby nie dublować -
Szczeniaczki 3 aniołki JUŻ W NOWYCH DOMACH Łódź
polubek replied to Temida's topic in Już w nowym domu
mogę zacząć ogłoszenia ale dopiero w niedzielę wieczorkiem. zajęcia, wykłady i to co tygrysy lubią najbardziej czyli początek sesji pierwsze zaliczenia