Jump to content
Dogomania

polubek

Members
  • Posts

    3793
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by polubek

  1. czyżby jednak szystko było na dobrej drodze? i Aza będzie miała domek?:cool2:
  2. można prosić jakiś zwięzły ale konkretny tekst. za dużo na głowie, jeszcze teraz sesja, po pracy dużo nauki i nie mam kiedy przysiąść i coś pisać
  3. rozumiem że bąbla można ogłaszać i szukać mu domku?
  4. pomęczy się pomęczy a potem już tylko będzie wszystko dobrze. inaczej nie może być
  5. ************ ************ proszę bardzo banerki. na szczęście dla chłopaków.
  6. no Tedi tak cicho u ciebie. wysoko do góry hop
  7. i co cisza u chłopaków? no to hooop w górę
  8. ja też ale po 10 lutego, już cieniutko po wypłacie
  9. ja mam teraz sesję ale te kilka ogłoszeń dziennie zrobi się po pracy przed zaczęciem nauki. jak co na pw wątek i info o ogłoszeniach.
  10. ***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/178418-TEOA-uratowany-od-mrozu-obojAE-tnoA-ci-POTRZEBNY-DOM-RADOMSKO"][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/9461/teos52.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/178418-TEOA-uratowany-od-mrozu-obojAE-tnoA-ci-POTRZEBNY-DOM-RADOMSKO"][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/3565/teos51.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/178418-TEOA-uratowany-od-mrozu-obojAE-tnoA-ci-POTRZEBNY-DOM-RADOMSKO"][IMG]http://img503.imageshack.us/img503/7036/teos35.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/178418-TEOA-uratowany-od-mrozu-obojAE-tnoA-ci-POTRZEBNY-DOM-RADOMSKO"][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/6739/teos34.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/178418-TEOA-uratowany-od-mrozu-obojAE-tnoA-ci-POTRZEBNY-DOM-RADOMSKO"][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/811/teos33.jpg[/IMG][/URL]*** [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178418-TEOA-uratowany-od-mrozu-obojAE-tnoA-ci-POTRZEBNY-DOM-RADOMSKO"][IMG]http://img651.imageshack.us/img651/9489/teos32.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/178418-TEOA-uratowany-od-mrozu-obojAE-tnoA-ci-POTRZEBNY-DOM-RADOMSKO"][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/6435/teos31.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/178418-TEOA-uratowany-od-mrozu-obojAE-tnoA-ci-POTRZEBNY-DOM-RADOMSKO"][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/3162/teos1l.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/178418-TEOA-uratowany-od-mrozu-obojAE-tnoA-ci-POTRZEBNY-DOM-RADOMSKO"][IMG]http://img7.imageshack.us/img7/1105/teos54.jpg[/IMG][/URL] no chłopak teraz ściągaj ciotki i wujków do siebie i szukaj lepszego domku
  11. dziewczyny witam nie znam wątku od początku sprawy ale o tej pani już słyszałam. mogę wam podrzucić jakiś banerek na szybko
  12. no to widać że robi duuuże postępy. jeszcze przyjdzie czas że i z kotami będzie dobrze żyła:kociak::wolfie:
  13. ciotki jak co pomogę w ogłoszeniach, tylko czy tekst jakiś będzie na wątku czy samemu kombinować? dzisiaj nic już nie zrobię. po zajęciach padam. 13 godzin w szkole, ale jak co mogę od jutra wieczorkiem jakieś zacząć robić. jak co to dajcie cynk.
  14. ale musi mała do niedzieli wieczór poczekać nie ma innego wyjścia
  15. ok zajrzę tam i pozaznaczam u siebie żeby nie dublować
  16. to ja w niedzielę po zajęciach zacznę jej robić ogłoszenia na łódź
  17. a jeszcze ogłoszenia w lokalnej prasie i gdzieś w okolicach olsztyna może by jakiś efekt przyniosły. ja mogę porobić ogłoszenia na łódź i w prasie w łodzi, ale jak by było wtedy z transportem? u nas w schronie też sporo astków i może być ciężko.
  18. ok dzięki źle przeczytałam. można prosić link do allegro?
  19. mogę zacząć ogłoszenia ale dopiero w niedzielę wieczorkiem. zajęcia, wykłady i to co tygrysy lubią najbardziej czyli początek sesji pierwsze zaliczenia
×
×
  • Create New...