-
Posts
3793 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by polubek
-
no to mam lekturę po pracy.
-
Milua - od 2007 roku czeka na swoją szansę... JUŻ W NOWYM DOMKU !!! :)
polubek replied to nika28's topic in Już w nowym domu
a ja właśnie siedzę i znowu dodaję ogłoszenia dla małej -
TEOŚ uratowany od mrozu obojętności JUŻ W DOMU RADOMSKO
polubek replied to Temida's topic in Już w nowym domu
ma się rozumieć że Teoś już znalazł domek? -
Łódź: Tedi - porzucony, przywiązany do drzewa w lesie
polubek replied to gaja30's topic in Już w nowym domu
kawaler do wzięcia czeka, kto nie zdecyduje się szybko będzie tego żałować -
Dejluniu trzymaj się musi być dobrze. ja też bardzo się bałam o swojego, tej operacji którą miał wszystko widziałam w czarnych kolorach a teraz jest ok. musi się udać i tobie.
- 1294 replies
-
FIGO z chorym sercem, już za TM...
polubek replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czy one są trzymane razem czy jak. są do adopcji osobno czy dobrze żeby były razem? -
Tragiczny wypadek, ale dzięki Wam operacja się udała! Śpioch ma dom.
polubek replied to zoja.'s topic in Już w nowym domu
najgorsze za nim a to co dobre to jeszcze przed nim -
Tragiczny wypadek, ale dzięki Wam operacja się udała! Śpioch ma dom.
polubek replied to zoja.'s topic in Już w nowym domu
podnoszę Śpioszka bo pusto zaczyna się robić. wszyscy :scared::scared::scared::scared::scared:??? -
FIGO z chorym sercem, już za TM...
polubek replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no i co trzeba by podnieść chłopaków. kto o was tutaj pamięta? mogę orobić ogłoszenia, zobaczymy co da się zrobić, ale czy mógłby mnkie ktoś kto zna te psiaki wesprzeć jakimś krótkim ale naprwdę poruszającym tekstemdo ogłoszeń? plisss -
FIGO z chorym sercem, już za TM...
polubek replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
no i co nikt nie zagląda trzeba by zająć się rozsyłaniem linka wtedy więcej ciotek i wujaszków dowiedziało by się o chłopakach i może wspólnyi siłami coś by się poradziło -
[quote name='3 x']to taki aniołek co czasmi pokazuje jaką jest cholera ;)[/QUOTE] oj zaraz cholera. dobrze jest musi się tylko zaaklimatyzować w nowym domku [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/diablotin.gif[/IMG]
-
na członka klubu Gabi proszę rezerwację miejsca. kaska po 10 lutego
-
:thumbs: a jaka grzeczna jak:lilangel:
-
nie ma za co. przynajmniej tyle mogę od siebie dać
- 1294 replies
-
************ ************ podlinkowane banerki dla Dejli. tyle jestem w stanie teraz pomóc.
- 1294 replies
-
dziękuję za polecenie linku. oj widzę że niedobrze się dzieje. wydaje mi się że niektórzy chyba nie zdają sobie sprawy z tego co dzieje się z łapkami Dejli. sama mam psiaka który jest po operacji ( diagnoza dysplazja stawu biodrowego, była operacja na resekcję kości głowy udowej i dodatkowo stabilizacja rzepki w kolanie). nie są to małe koszta. potem jeszcze dochodzi całą rehabilitacja. mój psiak jest mały. na tą okoliczność wyczyściłam sobie do zera katę kredytową, ze spłatą której mam w tej chwili duże problemy same odsetki są bardzo duże. czy to jest dziwne że prosi się o pomoc dla swojego ukochanego zwierzaka jeżeli nie stać na zabieg? dla niektórych cena za taką operację jest nie do udźwignięcia finansowo. przeliczcie sobie 5000 euro na złótówki. ile wyjdzie? kurs euro to ok 4 zeta zwykła matematyka 4zeta*5000eur to ile? nie każdy dysponuje taką kwotą na już niektórzy chyba wolą przeznaczyć kasę na co innego np. datek dla jakiegoś pijaka czy alkoholika który zatacza się i nie będzie potrafił docenić tego co się dla niego zrobi.
- 1294 replies