Jump to content
Dogomania

polubek

Members
  • Posts

    3793
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by polubek

  1. no to mam lekturę po pracy.
  2. a ja właśnie siedzę i znowu dodaję ogłoszenia dla małej
  3. [quote name='AlfaLS']Super, najpierw Rumek a później powoli reszta;). Ja za bardzo mocna w ogłoszeniach nie jestem ale pomóc trochę mogę tylko że dopiero od lutego bo teraz zarobiona jestem że strach.......[/QUOTE] mogłabym prosić link do Rumka?
  4. ma się rozumieć że Teoś już znalazł domek?
  5. kawaler do wzięcia czeka, kto nie zdecyduje się szybko będzie tego żałować
  6. Dejluniu trzymaj się musi być dobrze. ja też bardzo się bałam o swojego, tej operacji którą miał wszystko widziałam w czarnych kolorach a teraz jest ok. musi się udać i tobie.
  7. czy one są trzymane razem czy jak. są do adopcji osobno czy dobrze żeby były razem?
  8. najgorsze za nim a to co dobre to jeszcze przed nim
  9. podnoszę Śpioszka bo pusto zaczyna się robić. wszyscy :scared::scared::scared::scared::scared:???
  10. kiedy będzie sesja zdjęciowa i tekst?
  11. no i co trzeba by podnieść chłopaków. kto o was tutaj pamięta? mogę orobić ogłoszenia, zobaczymy co da się zrobić, ale czy mógłby mnkie ktoś kto zna te psiaki wesprzeć jakimś krótkim ale naprwdę poruszającym tekstemdo ogłoszeń? plisss
  12. można prosić ten obiecany tekst do ogłoszeń? :smile: chyba że jeszcze się wstrzymujemy
  13. no i co nikt nie zagląda trzeba by zająć się rozsyłaniem linka wtedy więcej ciotek i wujaszków dowiedziało by się o chłopakach i może wspólnyi siłami coś by się poradziło
  14. jak po takich fotach nie znajdzie się domek to [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_mad.gif[/IMG]. a jak tam te papierowe ogloszenia i te w lokalnej prasie
  15. [quote name='3 x']to taki aniołek co czasmi pokazuje jaką jest cholera ;)[/QUOTE] oj zaraz cholera. dobrze jest musi się tylko zaaklimatyzować w nowym domku [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/diablotin.gif[/IMG]
  16. ja proszę konto na pw. weekend się skończył to i mniej czasu na wszystko.
  17. na członka klubu Gabi proszę rezerwację miejsca. kaska po 10 lutego
  18. :thumbs: a jaka grzeczna jak:lilangel:
  19. ************ ************ podlinkowane banerki dla Dejli. tyle jestem w stanie teraz pomóc.
  20. dziękuję za polecenie linku. oj widzę że niedobrze się dzieje. wydaje mi się że niektórzy chyba nie zdają sobie sprawy z tego co dzieje się z łapkami Dejli. sama mam psiaka który jest po operacji ( diagnoza dysplazja stawu biodrowego, była operacja na resekcję kości głowy udowej i dodatkowo stabilizacja rzepki w kolanie). nie są to małe koszta. potem jeszcze dochodzi całą rehabilitacja. mój psiak jest mały. na tą okoliczność wyczyściłam sobie do zera katę kredytową, ze spłatą której mam w tej chwili duże problemy same odsetki są bardzo duże. czy to jest dziwne że prosi się o pomoc dla swojego ukochanego zwierzaka jeżeli nie stać na zabieg? dla niektórych cena za taką operację jest nie do udźwignięcia finansowo. przeliczcie sobie 5000 euro na złótówki. ile wyjdzie? kurs euro to ok 4 zeta zwykła matematyka 4zeta*5000eur to ile? nie każdy dysponuje taką kwotą na już niektórzy chyba wolą przeznaczyć kasę na co innego np. datek dla jakiegoś pijaka czy alkoholika który zatacza się i nie będzie potrafił docenić tego co się dla niego zrobi.
×
×
  • Create New...