-
Posts
3793 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by polubek
-
FIGO z chorym sercem, już za TM...
polubek replied to pumcia02's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
co tak cichutko u chłopaków? zastój? a może by tak pomyśleć o ogłoszeniach papierowych (plakatach) i porozwieszać je w Warszawie? -
Brzeziny- Uratowana przed zamarznięciem mała Tysia za TM
polubek replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jakieś wyróznione ogłoszonka są? -
Brzeziny- Uratowana przed zamarznięciem mała Tysia za TM
polubek replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
witam. poleciła mi wątek Luta4. dziękuję za to. gdzie dokładnie przebywa sunia? jeżeli nie możecie napisać na wątku to na pw plisss. to wszystkie ogłoszenia malutkiej? są może aktualizowane? jaki jest odzew po tych ogłoszeniach? -
jestem ciotki , pamiętam i robię ogłoszonka tak jak obiecałam. niestety wczoraj wieczorkiem myślałam że zejdę (ząb mnie tak ......... ),:flaming: myślałam się znieczulić trochę ale niestety z alkoholu to u mnie dobre winko którego był brak:drinking: ew. tzw. piwko tylko redds albo karmi.:beerchug: ale i tego nie było więc zostały tylko tabletki przeciwbólowe i dzisiaj stomatolog. :chainsaw: ale już jest lepiej. mam troszkę wolnego więc podgonię wszędzie gdzie się da. :laugh2_2:
-
cegły nie przypaliłam, zero zażenowania :siara:
-
różnica w cenie jest zabójcza. Majqa my chyba nadajemy na tych samych falach. nie uważasz? :cool3:
-
to prosimy fotki i czekamy niecierpliwie
-
[quote name='Saphira']Podejrzewam, że podobnie jak mój Kacperek będzie musiał dostawać rimadyl tabl. po 100 i preparaty z glukazaminą. Myślę, ze koszt to min. 200 zł m-cznie.[/QUOTE] a zamiast rimadylu nie mógły być carprodyl. mój bąk dostaje właśnie to, ten sam składnik i podobne działanie ale już inny producent i inaczej cenowo.
-
jak się cieszę że Pani tyle czasu czeka na Maję. to tylko dwa tygodnie a mnie wydaje się że to ponad miesiąc. jak będzie po wszystkim to dajcie znać pozdejmuję ogłoszenia Maji.
-
to już pewne? taki do końca?
-
i jak tam Majeczko sprawa z twoim domkiem wygląda. zdrowa dziewczynka czy nie?
-
dzisiaj tylko się odhaczam, jutro poczytam bo uciekam lulu
-
SOPEL odnalazł swoj pierwszy domek!! Znalazł sie wlasciciel!!!:):):)
polubek replied to Nemko's topic in Już w nowym domu
oj uważajcie żebyście nie musieli zmieniać tyttułu wątku na "Sopel Powraca ..... raz" , jak będzie panu tak jeszcze zwiewał :lol: -
SOPEL odnalazł swoj pierwszy domek!! Znalazł sie wlasciciel!!!:):):)
polubek replied to Nemko's topic in Już w nowym domu
ja cię ale jaja jak berety :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: to ci mały gówniarz uciekinier -
Szczeniaczki 3 aniołki JUŻ W NOWYCH DOMACH Łódź
polubek replied to Temida's topic in Już w nowym domu
czyżby reszta powędrowała do domków? która została? -
SOPEL odnalazł swoj pierwszy domek!! Znalazł sie wlasciciel!!!:):):)
polubek replied to Nemko's topic in Już w nowym domu
oj zaglądam tu i widzę że najpierw są chętni a potem sie rozmyślają. no domki brać nie marudzić, nie kaprysić to jedyny w swoim rodzaju Sopel który pod wpływem ciepła się nie rozpuści a i jeszcze czyjeś serducho ogrzeje. :loveu::loveu::loveu: -
kurdę zamknijcie ten wątek a na takie rozliczenia i pyskówki otwórzcie sobie inny :krach::olympic::agrue: to jest żenujące co tutaj dalej wyprawiacie
- 1294 replies
-
popieram Mega Psiara. ja już się nic nie odzywam bo szkoda języka strzępić na to co sie tu dzieje.
- 1294 replies
-
Szczeniaczki 3 aniołki JUŻ W NOWYCH DOMACH Łódź
polubek replied to Temida's topic in Już w nowym domu
bo jakoś wszystko samo wygasa. za mało ciotek, a jest dużo innych bid -
19.05.2011 Rudzik odszedł za Tęczowy Most :(((
polubek replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jejku Ubocze jak się cieszę że jesteś. Super może coś się ruszy i Rudzik też wyjdzie na wolność