Jump to content
Dogomania

polubek

Members
  • Posts

    3793
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by polubek

  1. a masz pakiet office ale koniecznie XP?
  2. wychodzi ode mnie
  3. A4 w poziomie. mogę jeszcze zrobić w pionie
  4. a jaki Lucky szczęśliwy. jeszcze trochę i będzie śmigał.
  5. ponawiam swoją propozycję. mogę zrobić jakieś ogłoszenie do wydrukowania. tylko czy jesteście w stanie to wydrukować na miejscu? najlepiej w kolorze i z jednego z programów pakietu office. (word, publisher, powerpoint) a potem rozwiesić gdzie pozwolą. nie będzie to nic szałamiająego ale zawsze coś. dajcie znać.
  6. a i do kogo jak co podawać kontakt?
  7. dostałam fotki w oryginalnym rozmiarze. szalona różnica. wrzucę je za jakiś moment tylko przeskaluję na odpowiedni rozmiar. 640x480 byłby chyba odpowiedni. siadam też do zrobienia większego ogłoszenia. kto podjąłby się wydrukowania go i w jakim programie. (najlepiej coś z pakietu office). podajcie też w której wersji możecie to otworzyć, żebym wiedziała jak przy zapisywaniu dokumentu. czy będzie to w kolorze drukowane czy carno-białe.(odcienie szarości). Marcepan wielkie dzięki za foty.
  8. ciotki gdyby ktoś chciał polecać Kubulka na nk bądź wrzucić do siebie: [url]http://nasza-klasa.pl/#profile/5248047/gallery/album/7/148[/url]
  9. a jakże mam całe nk. zaraz wrzucę i podam link to będziecie mogli go polecać swoim znajomym, bo moi to już nie chcą do mnie zaglądać bo "same psy i psy."
  10. jak dalej tak będzie to odpuszczę sobie wysyłanie dzisiaj a zabiorę się na dobre za ogłoszenia. bo ciągnąć 10 srok za ogon to nie będzie żadnego efektu.
  11. u mnie to samo. aż mnie w ..... rwie. :lol:
  12. o ludzie czy u was też dogo chodzi jak p......?
  13. Dylanko ty już prawie na wolności i szczęśliwa. nie będziesz chyba zła jeżeli poproszę o pomoc dla strasznej bidy. Sobota rano....dramatyczny telefon, że od trzech dni leży pies w rowie, z okiem na wierzchu i tylko podnosi główkę....... http://www.dogomania.pl/threads/180860-3-dni-pies-w-rowie-z-okiem-na-wierzchu-pomocy
  14. jestem i bez zaproszenia. sama się wprosiłam.
  15. gdybym nie miała swojego to bym babci dziurę w brzuchu wierciła żeby wziąć dziewczynę
  16. niesamowicie przykro to czytać. przypomina mi się mój Czarnulek
  17. *** to na szczęscie. obyś szybko znalazła domek
  18. jakiś tekst konkretny do ogłoszeń, czy składać samemu z tego co jest na pierwszej stronie? dałoby radę też przesłać te fotki które są w pełnej rozdzielczości(bez pomniejszania) na maila? do kogo kontakt adopcyjny? (mail, telefon)
  19. jak zapatrujecie się na papierowe ogłoszonka(plakaty)? mogłabym je wykonać i przesłać na maila do wydruku. najlepiej gdyby była możliwość drukowania w Microsoft Powerpoint. Wtedy w tym mogłabym wykonać.
  20. [quote name='Greven'] Zobacz, co robi moja Łapa [URL]http://www.youtube.com/watch?v=KuNsepNThgM[/URL][/QUOTE] normalnie niedobra Pani tak Łapę męczyć :evil_lol: i ciągle źle i źle
  21. skąd tekst i kontakt do ogłoszeń? mam już trochę ale te kilka dziennie dla Kubunia zrobię. może pomyśleć też o papierowych ogłoszeniach rozklejanych w lecznicach i sklepach?
  22. post z banerkami uzupełniony. mam nadzieję że zadowolę nawet najbardziej wybrednych :lol:
  23. nie zauważyłam w dalszym ciągu zdjęć. uzupełniłam post 35 o banerek w dwóch wydaniach, gdyby ktoś chciał coś "mocniejszego"
×
×
  • Create New...