[quote name='giselle4']mam małe klopoty...ale mi sie uda
Gabi przytyła,jest kochana
spi w łozku młodszego syna.
Pani mowi ze jest suuperasna i nawet przysłals fotke swojego poprzedniego psiaka ktory odszedł...
to rozumiem jest jej prawdziwy domek[/QUOTE]
żeby się dziewczyna nie roztyła, chociaż teraz to chyba już może stracić linię jak już zdobyła czyjeś serce. jeżeli śpi w łóżku młodszego syna to on gdzie? na miejscu Gabulca? :-D