[quote name='mmd']Ania go wypatrzyła i mnie tu pokierowała, bo on ma mordkę podobną do Lakusiowej:)[/QUOTE]
ale dogo małe najpierw jesteśmy u Luckyego a teraz Lucky2 :lol:
wejdż na atek któregoś tyszaka, dylanki, postera, miki, aronii rumka i zbierzcie stamtąd ekipę jak jutro się nie pojawią to ja ich zaproszę po swojemu :mad::evil_lol:. jeszcze nigdy mi nie odmówili :lol:
szybciorem zakładajcie wątek Hugo. moje zdanie jest takie że dobrze by było gdyby zainteresował się nim jakaś rodzina mająca zdrowego i pełnosprawnego psa. hugo wtedy obserwoałby towarzysza i nie było by nawetnic widać że jest niepełnosprawny
ło matko. nie było mnie troszkę nie doczytywałam ale usiadłam i odkukałam swoje.
i wiecie co. cieszę się że mnie nie było jak tu się toczyło całe awanti bo szlag by mnie chyba trafił, a tak sobie to na spokojnie przetrawiłam.
i mam nadzieję że nie będzie już więcej takich scysji a ni pyskówek.
każdy sam wie co dla tego psiaka zrobił i każdy z nas chce dla niego jak najlepiej.
dla mnie Lucky to jakby taki symbol tego co my tutaj można zrobić jak można się zjednoczyć jeżeli idzie o życie i bezpieczeństwo zwierzaka.
ale mimo wszystko uważam że poszczególne psiaki to i tak powinny mieć swoje wątki. nie chciałbym nikomu narzucać nic ale może zrobić zaraz na początku jeden post i tam wstawiać banerki psiaków z padaczką które by przenosiły na poszczególne wątki. a ten wątek który chcecie założyć to bym zostawiłą na właśnie jakieś rozmowy i porady dla osób które chciałyby się czegoś dowiedzieć itd itd
jestem Szarotko. piszę się do Astiego. zapiszcie mnie na 5 miesięcznie, ale niestety przypominajcie mi przed 10 każdego miesiąca.
ach ta moja słabość do bullowatych
[quote name='Livka']A kto chciał łokciować ... ??? hi hi:diabloti: ... kto taki niedobry?:evil_lol:[/QUOTE]
no nieładnie. jak tak dostanie z łokcia parę razy to kto nam będzie psiaki woził? :nono::nono::nono:
będzie i w domu jak wróci z pracy :evil_lol:
Emi nie podburzaj Livki bo nam Nikuś będzie z lajpem chodził :D
Nikuś nie nadymaj się tak ;)
nie przejmuj się będzie dobrze :glaszcze:
dotarłam od Luckyego.
nie obiecuję nic ale jeżeli dam radę obrobić się z tym co mam to postaram się porobić troszkę ogłoszeń.
niemniej jednak nie deklaruję ze na 100%.
ale jak będę w stanie to porobię