Jump to content
Dogomania

UBOCZE

Members
  • Posts

    6415
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by UBOCZE

  1. Piękna staruszka Mika wciąż w schronie... Deklaracje stałe: AlfaLS 20 zł. Plicha 20 zł. ZuziaM 10 zł. Dada M 20 zł. UBOCZE 10 zł. Bjuta 5 zł. Nikus 10 zł. Romka 10 zł Livka 10 zł. Emigrantka 15 zł.- od lutego Monika, córka Emigrantki 20 zł. - od lutego Razem 150 zł. Brakuje 200 złotych deklaracji miesięcznie. Każde 10, czy 5 złotych na miarę wyciągnięcia Miki ze schronu. Ona przeżyła w schronie dziesięć lat. Nie dajmy już jej tam czekać i gasnąć...
  2. Mika myśli, Mika duma: "Dyszka jest to mała suma. Ludzie z dogo się tu zbiorą I ze schronu mnie zabiorą!!!"
  3. Deklaracje stałe: AlfaLS 20 zł. Plicha 20 zł. ZuziaM 10 zł. Dada M 20 zł. UBOCZE 10 zł. Bjuta 5 zł. Nikus 10 zł. Romka 10 zł Livka 10 zł. Emigrantka 15 zł.- od lutego Monika, córka Emigrantki 20 zł. - od lutego Razem 150 zł. Brakuje jeszcze 200 złotych!!! Każde dwadzieścia, dziesięć, pięć złotych miesięcznie to wartościowa cegiełka na hotelik dla kochanej starowinki Mikuni. Przecież zasłużyła na godną emeryturę!!!
  4. Miśka to kudłata dama, Jej uroda niesłychana, Piękna Misia ma dość schronu! Ona pragnie swego domu!!! [URL="http://img42.imageshack.us/i/dsc0023nu.jpg/"][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/8151/dsc0023nu.jpg[/IMG][/URL]
  5. Dla mnie jest pełna wdzięku!!! Na razie podniosę wątek i będę do niego wracał... Kto pokocha Bubcię????.....................
  6. Czy to ten sam pies?????:lol::lol::lol::lol::lol: [IMG]http://lh6.ggpht.com/__V8OO9v4JsQ/S0_cTcP1qpI/AAAAAAAAGJI/oTZFXl6s6fg/s720/DSC_0139.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/__V8OO9v4JsQ/S0_cW_-lO_I/AAAAAAAAGJY/CTc0bhT9fzA/s720/DSC_0145.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/__V8OO9v4JsQ/S0_cWPiK3QI/AAAAAAAAGJU/ypgnB_8LKJE/s720/DSC_0143.JPG[/IMG]
  7. Postaram się pomóc... [IMG]http://lh3.ggpht.com/__V8OO9v4JsQ/S0_cOjNZwpI/AAAAAAAAGI4/E9mWVPm8h_U/s720/DSC_0134.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/__V8OO9v4JsQ/S0_cRASBeXI/AAAAAAAAGJA/-TG9JvEjec8/s720/DSC_0137.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/__V8OO9v4JsQ/S0_cP4_rr_I/AAAAAAAAGI8/eUZrNNOSHzE/s720/DSC_0136.JPG[/IMG]
  8. Mice podniósł się aż ogon, Bo myśli: "Już wierzę, Że mnie grupa ludzi z dogo Ze schronu zabierze!!!"............ Kto chce być w tej grupie i wzbogaci o kilka złotych miesięcznie - budżet hotelikowy Miki, żeby ją ze schronu wyciagnąć???
  9. Deklaracje stałe: AlfaLS 20 zł. Plicha 20 zł. ZuziaM 10 zł. Dada M 20 zł. UBOCZE 10 zł. Bjuta 5 zł. Nikus 10 zł. Romka 10 zł. Livka 10 zł. Emigrantka 15 zł. (od lutego) Monika - córka Emigrantki 20 zł. (od lutego) JUŻ MAMY 15O ZŁOTYCH DEKLARACJI!!! Jeszcze raz Dziękujemy Emigrantce i jej córce Monice!
  10. [quote name='Emigrantka']mam nowe deklaracje dla Miki :D Emigrantka 15 zlo, deklaracja stala (od lutego) Monika (corka Emigrantki) 20 zlo, deklaracja stala (od lutego) To ma juz Mika stalych 150 chyba? Trzymaj sie sunieczka kochana Bardzo Dziękujemy!!! :multi::multi::multi:
  11. Zamiast kupić czasopismo, Co ciekawe być nie musi, Mika chce Ci w uszko pisnąć: "Daj dziesiątkę dla Mikusi!!!"
  12. Odkąd Czarny i Kitka są już w hoteliku? Pytam, bo nie wiem, czy nie będzie późno, jeśli w poniedziałek wpłacę trzeci raz to, co miesięcznie zadeklarowałem...
  13. Jejku... Kolejna, kochana staruszka. Na razie przynajmniej podniosę wątek. TRZYMAJ SIĘ, MEGI !!!!!!
  14. Przed chwilą wysłałem pieniążki na wyróżnienie allegra dla naszej Misiuni... Czy możesz potwierdzić, kiedy już dojdą, Nika? Bo mam nadzieję, że tym razem się nie pomyliłem... :oops:
  15. Mamy 115 złotych miesięcznie, czyli 1/3 całości na hotelik. Ziarrnko do ziarnka, aż zbierze się miarka. Komu jeszcze Mika będzie zawdzięczać opuszczenie (mam nadzieję) schronu????
  16. Dziękuję Wszystkim Darczyńcom!!! Każde nawet pięć złotych miesięcznie to dla mnie pół dnia merdania ogonem. Przeżyłam w schronie dziesięć lat. Nie dajcie mi tu zgasnąć!!! - MIKA Deklaracje stałe: AlfaLS 20 zł. Plicha 20 zł. ZuziaM 10 zł. Dada M 20 zł. UBOCZE 10 zł. Bjuta 5 zł. Nikus 10 zł. Romka 10 zł Livka 10 zł. Razem 115 zł.
  17. Przeczytajcie jako ciekawostkę ostatnie strony wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177074-MaA-y-rudy-psiak-uratujmy-zanim-zabije-go-samochA-d-DT-potrzebny-na-cito/page11[/URL] Sytuacja niemal analogiczna i podobnie patowa... Pies wprawdzie bardziej oswojony, ale za to lata po znacznie bardziej ruchliwym miejscu - Alejach Jerozolimskich. Osoba dokarmiająca najchętniej komuś powierzyłaby psa, jednak do nikogo nie ma zaufania... A czeka na niego przygotowane DT...
  18. Czyli już się pogubiłem: czy pani jest w tej chwili właścicielką psa i ponosi za niego pełną odpowiedzialność, czy jest on niczyj, a ona go jedynie dokarmia? Bo jeśli to drugie, to przecież nie może zabronić komuś innemu opieki nad nim... Coś mi się wydaje, że sytuacja psiaka jest bardzo podobna do sytuacji pieska z mojego środkowego bannerka...
  19. Nie chcemy, aby ta piękność zgasła w schronie!!!! Chcemy ją za wszelka cenę uratować!!!! Twoje dziesięć złotych, a nawet pięć złotych miesięcznie może do tego się przyczynić!!! Dziesięć lat w schronie to za długo!!! DOŚĆ !!!!!!
  20. Dziękujemy, Romka!!! Deklaracje stałe: AlfaLS 20 zł. Plicha 20 zł. ZuziaM 10 zł. Dada M 20 zł. UBOCZE 10 zł. Bjuta 5 zł. Nikus 10 zł. Romka 10 zł Mamy już 105 zł miesięcznie!!!!!
  21. Już jesteśmy: dziękujemy, przepraszamy i poprawimy się... Timurek chodzi pod domku śmiało i na apetyt nie narzeka. Już trzy razy zdarzyło się mu tarzanie po dywanie. Częściej głośno pomrukuje. Oswaja się z ręką, z której już jada smakołyki, łapie zapachy. Jest kochany. Prześlemy jutro parę następnych zdjęć ... Myślimy też o poniedziałku, stąd może brak weny... A propos jedzonka, jakie znacie szczególne smaczne dania dla dziadeczków???
  22. Misiu, jakaś Ty piękna!!! Zobaczysz, że cieplutki domek znajdziesz...:lol::lol::lol: [URL="http://img52.imageshack.us/i/dsc0041d.jpg/"][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/7718/dsc0041d.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...