-
Posts
6415 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by UBOCZE
-
Mały, rudy psiak - sprawa czasowo zawieszona, wyjaśnienie 10-11 str.
UBOCZE replied to Basia75's topic in Już w nowym domu
Wierzę Ci i wiem, co to ruchliwe Aleje Jerozolimskie. Właśnie dlatego może warto poprosić autorkę wątku o bardziej dramatyczny, adekwatny do rzeczywistości tytuł... Obiecuję, że będę tu zaglądał. Myślę, że przynajmniej DT bardzo pilnie poszukiwany!!!!! -
Mały, rudy psiak - sprawa czasowo zawieszona, wyjaśnienie 10-11 str.
UBOCZE replied to Basia75's topic in Już w nowym domu
Zaznaczam wątek... A może tytuł taki: Mały, rudy psiak - uratujmy, zanim zabije go samochód!!!!! -
TERIER NIEMIECKI (mix) po NOSÓWCE z objawami neurologicznymi- MA DOM
UBOCZE replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Kolejna bida. Dlaczego nas jet tak mało, a bid tak dużo? Mogę dziś tylko podnieść. Trzymaj się psiaku!!! [IMG]http://img94.imageshack.us/img94/3505/7032a.jpg[/IMG] -
Co dalej z kochaną Miśką? Czy ponawiamy jej allegro??? [URL="http://img687.imageshack.us/i/dsc0227y.jpg/"][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/8339/dsc0227y.jpg[/IMG][/URL]
-
Kto jeszcze parę złotych dorzuci???
-
Dzięki!!! Czyli 130 deklaracji stałych: [COLOR=#ff0000]Deklaracje stałe: [/COLOR][COLOR=black][COLOR=red]kosu32 - 10 zł/m-c [/COLOR][COLOR=black]Emigrantka - 25 zł/m-c (od lutego) [/COLOR][COLOR=black]Ma6da - 20 zł/m-c (od lutego) [/COLOR][COLOR=black]maash - 15 zł/m-c [/COLOR][COLOR=black]Oczka_ - 10 zł/m-c Ubocze - 10 zł/m-c Agata51-10 zł-m-c Malibo57 - 20 zł/m-c Izabela124 - 10 zł/m-c [B]Razem : 130 zł[/B][/COLOR] [/COLOR]
-
Ja myślę, że psiak czasem wyczuwa niebezpieczeństwo, którego my nie widzimy... Nie chciałbym dramatyzować i nie wiem, jak jest z Pysiem, ale zagryzienia (odpukać!!!) zdarzały się w boksach, które wyglądały wcześniej na bardzo spokojne..... Może to więc jest tak, że z jednej strony strach, z drugiej mróz? Oby nie!!! A jeśli nie, to na pewno zanurzanie sie w depresji. Co robić???
-
Zaglądam do Rusałki... Ile jest już z deklaracji? Rusałka w górę!!!
-
Jak się okazało, to psiak osób mieszkających na parterze - niedaleko miejsca, gdzie pod balkonem Białas ma wymoszczone legowisko. Wychodzi z domu, wypuszczany przez swój balkon i rusza w drogę z Białasem, niczym papużki nierozłączki. Pani Halinka zachwycona, że taka przyjaźń, a my boimy się i myślimy, żeby coś im się nie stało...
-
[quote name='magda222']Zaglądam tu co najmniej raz dziennie. Co zrobić jak nie mamy ani miejsca w hoteliku ani deklaracji?! Gdzie mam go zabrać?![/QUOTE] Magda, rzuć hasło zbierania deklaracji na hotelik nawet po trzy złote!!! Żeby było w tytule i wtedy można rozsyłać wątek!!! I jakoś pójdzie!!! Musi się udać!!! a potem zanjdziemy hotelik... Ja daję na początek skromne 5 złotych...
-
Po co odsyłać, gdy to tylko jedno zdanie. Nie lepiej zacytować? I chyba w tym fragmencie jest mowa o panowaniu nad zwierzętami, nie zaś o ich unikaniu. Panowanie też jest opieką, chyba, że Pana Boga nie uważasz za naszego Opiekuna. Coś mi się widzi, że to, do czego chcesz innych odsyłać, sama bardzo powierzchownie rozumiesz...
-
[quote name='zerduszko']Właśnie o to mi chodzi, dostałam zaproszenie i co mam tu robić? Jutro dostanę 5 innych, gdzie na juz jest szukana konkretna pomoc i ten zginie w morzu potrzeb.[/QUOTE] Trzeba więc chyba - jak pisałem - najszybciej poprosić założycielkę wątku i wtedy działać... Magda, odezwij się i kombinujmy coś, żeby wyciągnąć Pysia!!!
-
[quote name='Ajula']jak nie Kosciół? ksiądz jest przedstawicielem Kościoła przecież w minione święta moja ciocia pouczała mnie, że mam się tyle nie zajmować psami, bo to grzech i twierdziła, że ksiądz tak powiedział :roll: w klasie mojej córki ksiądz na religii powiedział, że kto mówi, że kocha swojego psa jest nienormalny itd. szkoda miejsca na wyliczanie dalsze oni są przedstawicielami kościoła i tym samym w moich oczach wyrażają stanowisko KK[/QUOTE] Na tym polega problem, Ajula, że wielu księży przekazuje swoje osobiste, skądinad nieraz bardzo dziwne poglądy jako niepodważalne prawdy wiary. W ten sposób podpierając się autorytetem sutanny, w konsekwencji tego autotytetu nadużywają...
-
[quote name='Ajula']jak nie Kosciół? ksiądz jest przedstawicielem Kościoła przecież w minione święta moja ciocia pouczała mnie, że mam się tyle nie zajmować psami, bo to grzech i twierdziła, że ksiądz tak powiedział :roll: w klasie mojej córki ksiądz na religii powiedział, że kto mówi, że kocha swojego psa jest nienormalny itd. szkoda miejsca na wyliczanie dalsze oni są przedstawicielami kościoła i tym samym w moich oczach wyrażają stanowisko KK[/QUOTE] Na tym polega problem, Ajula, że wielu księży przekazuje swoje osobiste poglądy jako niepodważalne prawdy wiary.