Jump to content
Dogomania

AgusiaP

Members
  • Posts

    21162
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgusiaP

  1. Nie umiem zacytowac z wątku małej więc wklejam od mtf zalesie wplace 100 jesli bedzie deklaracja na brakujaca kwote moze byc nawet ktos z branska/przepraszam ze sie wtracam bo jak poprzednio mi napisano na watku shiva nie znam warunkow/ ---------deklaracja od mtf zalesie I tu mamy jeszcze jakąś deklaracje jak dobrze zrozumiałam z wątku tej małej Shiry
  2. [B][COLOR=#ff0000]Stałe wpłaty deklarują[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]Becia2222 100zł co miesiąc ewcia1994dg 100zł co miesiąc[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]Leyla 50zł co miesiąc[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]Olga7 20zł co miesiąc[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]RAZEM 270 CO MIESIĄC[/COLOR][/B]
  3. [quote name='mtf zalesie']wplace 100 jesli bedzie deklaracja na brakujaca kwote moze byc nawet ktos z branska/przepraszam ze sie wtracam bo jak poprzednio mi napisano na watku shiva nie znam warunkow/[/quote] Tu jeszcze jakaś 100 jak dobrze zrozumiałam;)
  4. Super :multi::multi::multi::multi::multi:oby wszystkie bidulki miały takie szczęście
  5. Ciekawe ile tańszy byłby ten kojec dla Shivy
  6. Pomysł super.Tylko co na to Pipi?
  7. [B][COLOR=#ff0000]To są stałe kwoty deklarowany na Shive co miesiąc [/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]Becia2222 100zł co miesiąc ewcia1994dg 100zł co miesiąc[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]Leyla 50zł co miesiąc[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]Olga7 20zł co miesiąc[/COLOR][/B]
  8. [quote name='Moniska']Stałe wpłaty deklarują: [B][COLOR=#ff0000]Becia2222 100zł co miesiąc[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]ewcia1994dg 100zł co miesiąc[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]Leyla 50zł co miesiąc[/COLOR][/B] [B][COLOR=#ff0000]Olga7 20zł co miesiąc[/COLOR][/B][/quote] Czyli mamy 270zł deklarowanych pieniążków na Shive co miesiąc.
  9. Ninka pieniążki wysłałam;););)
  10. A ten Jamor wie jaki nasza Shiva ma charakterek?
  11. Nie wiem co na to Pipi i Moniśka ale ja jetem za. Skoro gościu ma doświadczenie a Shiva z tego co widac potrzebuje właśnie kogoś takiego. Z tego co czytałam na innym wątku to jest chyba jeszcze miejsce u Wiosny, ale ja na Dogo jestem nowa i sama nie wiem,który dt będzie dla niej lepszy.:shake:
  12. Dzień dobry ślicznotko. Po domeczek;)
  13. Prezentuje się super;)Tylko kurcze dalej nie ma odpowiedzi:shake:
  14. Dziewczyny co tu tak cichutko?????? Co z tym dt zdecydowałyście?????Pytam o malutką sunie.
  15. Jestem... Na początku chciałam życzyc szybkiego powrotu do zdrówka dla Beci męża. Mam nadzieję, że to nic poważnego. Pipi napisz mi proszę czy dostałaś mojego maila. Słuchajcie my te pieniążki na Pipi wpłacałyśmy w maju.Może niech ona zostawi je na te swoje bidulki.Ja za czerwiec postaram się wpłacic na hotelik na Shive w następnym tygodniu 100zł jak tylko zdecydujecie, który to ma byc hotelik.Co wy na to?
  16. Dostałam nr.konta od Ninki.Dzisiaj wpłace pieniążki. Pozdrawiam i życzę powodzenia;)
  17. [quote name='Becia2222']ewcia tak się martwię, co będzie z tą naszą Shivią?[/quote] Becia ale sie porobiło. Ja też coraz bardziej martwię się o Shive:-(Pipi naprawdę nie ma lekko.Musi miec ją teraz cały czas na oku.Co tu robic???:shake::shake::shake:
  18. Najważniejsze żeby znaleśc dt dla Shivy:placz::placz::placz:Wtedy jak zadeklarowła Kochana Pipi mogłaby wziąc małą do lipca do siebie.Tylko gdzie go szukac???
  19. Trzymam mocno kciuki za pieseczka i czekam na nr. konta;)
  20. Pipi to Shiva zrobiła coś twoim psinką?????:-o
  21. [quote name='Ninti']Witam wszystkich! Czytałyście, co napisała Nastussiaa? Może znajdzie sie własciciel!!! Nie wchodzi mi ten link. A Wam?[/quote] Oby to była prawda. Trzymam kciuki.
  22. No to mamy problem... Pipi nie masz nas za co przepraszac. Wiem, że gdyby nie było takiej konieczności zostawiłabyś Shive u siebie. Tylko co dalej robic...?????
  23. Boziu może tym biedactwą trzeba założyc osobne wątki. MASAKRA ILE TAM U WAS JEST TYCH BEZDOMNYCH PSIAKÓW.:shake::shake:Moniśka trzeba szybko powypytywac ludzi czy ta sunia ma dom. Jak ma to nie ma na co czekac i uratowac inną biedulkę.
×
×
  • Create New...