Jump to content
Dogomania

AgusiaP

Members
  • Posts

    21162
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgusiaP

  1. [quote name='olga7']Kto jeszcze może pomóc finansowo i dorzucić sie do Dt dla Shivy ?? Brakuje jeszcze ok. 70 zl chyba ..... Prosimy o pomoc !! Trzeba jeszcze mieć kasę na leczenie koziołka -bo może uratuję się mu nożkę .....Każdy grosz jest potrzebny - będziemy wdzięczni !!![/quote] Olga jeżeli nie są potrzebne pieniążki na transport tej małej Shiry to ja swoje deklarowane 50zł mogę przesłac Pipi na koziołka lub na dt Shivy. Tylko jest problem bo mogę zrobic to dopiero w poniedziałek. Zastanówcie się i napiszcie mi nr. konta na które mam je przesłac. Pozdrawiam;):lol:
  2. Wiecie co głupio mi o tym pisac, ale mam jakieś złe przeczucia co do tego gościa z Legionowa od Alutki.Przepraszam ale musiałam to napisac.:roll:
  3. Jestem za!!!!! Pipi Mieciu do wetka. Kochaniutki jejku jak mi go strasznie szkoda. co on musiał biedaczysko przejśc.:shake: :shake::shake:
  4. Pipi koniecznie trzeba sprawdzic domek dla Alutki.Jak masz jakieś wątpliwości to może lepiej poczekac tym bardziej, że to daleko od Ciebie. Sama nie wiem co Ci doradzic ale skoro ona jest taka delikatna to musi miec wyjątkowy domek. Nie zna nikt tej Sylwi żeby podpytac ją czemu nie dali mu pieska? Dla mnie to trochę dziwne. Przez telefon każdy potrafi byc miły. Miejmy nadzieje, że Balbinka ma naprawdę wspaniały domek i tylko pod nieobecnośc włwścicieli zostaje na dworze.:shake::shake::shake: Jak będziesz miała jakieś wiadomości o niej to proszę napisz bardzo się o nią martwie.
  5. Moniśka gratuluje sreberka:lol::lol::lol: Widzę, że wszystko idzie jak po maśle.Żeby tak udało sie jeszcze sprawdzic ten domek dla Alutki. Uważam, że sprawdzenie domku jest konieczne. Ja raz też dałam się nabrac na wspaniałą rozmowę przez telefon a na drugi dzień sunie trzeba było odebrac spowrotem:-(
  6. śliczniutkie są te zdjęcia piękny piesio:lol:
  7. Pipi masz jakieś nowe dobre informacje co z Balbinką?????:-(
  8. Boziu strasznie tu puściutko:shake:Na pierwszą śliczności.
  9. Jejku tak się cieszę, że Mirusia ma nowy kochający domek.:multi::multi::multi::multi::multi::multi: Teraz czekamy na zdjęcia;);););););)
  10. Ja podtrzymuje swoją deklaracje na 100 zł miesięcznie
  11. Piękny psisko. Miał naprawdę mnóstwo szczęścia, że trafił na was.:-(:-(:-(
  12. Moniśka trzymam kciuki ;););) Super wiadomości. [B]Jesteście kochani!!!!![/B]
  13. Moniśka jak będziecie miec dzisiaj chwilkę to poszukajcie jej i popytajcie.
  14. Ja jak o tym pomyślę to słabo ma się robi. Musimy byc dobrej myśli. Mam nadzieję, że poprostu jest w innym miejscu i wróci.
  15. To czekamy dzisiaj na jakieś super wiadomości.;););)
  16. No to na pierwszą ;););)
  17. Becia a twoje kociątka przyjęły już to biedactwo do swojego stadka??? Jejku żeby tylko Moniśce udało się znaleśc Shire.Czas goni.Mam nadzieje, że ona poprostu nie miała szczęścia wpaśc na Moniśke. Moniśka może tak jak pisała Pipi popytaj o nią tą pania z kiosku.
  18. Nie ma sprawy Pipi. I co z tą kolejną sunią z pod szkoły co pisałaś Pipi??? To jest straszne. Jeszcze jednej nie udało się złapac i zawieśc do dt a tu proszę...Ja jestem tego samego zdania co ty Pipi. Jak nie znajdzie Moniśka tej Shiry to koniecznie trzeba na ten tymczas dac tą właśnie sunie skoro jest malutka. Już jeden tymczas przepadł a dziewczyna miała szczere chęci.Mam nadzieje, że jednak uda się znaleśc tą bidulkę i że nic złego się jej nie stało.A tej czekoladce... Boziu sama nie wiem skąd wziąc na te wszystkie bidulki dt i pieniążki.
  19. Jeszcze raz Becia życzę szybkiego powrotu do zdrówka dla męża;) No to co działamy dziewczynki???
  20. Pipi dostałaś maila? wysłałam go w piątek. Pozdrawiam;););)
  21. Jestem. Widzę dziewczynki, że przez wekend dużo się tu działo.DT załatwione tylko suni nie ma i następna biedulka na horyzoncie.Jak jest sunia to nie ma dt a jak jest dt to....Trzymam kciuki żeby sunia się znalazła. Wiem, że wy jesteście na miejscu i macie to wszystko na głowie ale musicie jej poszukac proszę.
  22. [quote name='Ninka']Dziewczyny, uprzejmnie prosze o wplaty, gdyz jak najszybciej chcialabym WIOSNIE przelac pieniazki!!! Dostalam od xmatrix i toyoty do dzis. I prosze spojrzcie, co sie dzieje w Poznanskim schronie: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/schronisko-w-poznaniu-bukowska-139366/#post12411495[/URL] :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-([/quote] Ninka ja wysłałam pieniążki w piątek.Napisz proszę czy doszły
×
×
  • Create New...