Jump to content
Dogomania

AgusiaP

Members
  • Posts

    21162
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgusiaP

  1. Wysoko na pierwszą do góry:multi:
  2. Co za ludzie trzymają taką maliznę na łańcuchu.nie mogę to straszne ale im chyba pomóc nie można bo są czyjąś własnością?????
  3. Wiem wiem Pipi trzymam kciuki żebyście znaleźli Shive. Boziu i ta mala z tymi szczeniaczkami w budzie na łańcuchu. Świat się kończy:placz::placz::placz::placz: SERCE PĘKA:-(:-(:-(
  4. To do góry śliczności
  5. Co tu tak cichutko :-o Pipi jestem z Tobą tak jak obiecałam na wątku Shivy w czerwcu postaram się coś wpłacic na te Twoje biedactwa.;)
  6. Ztego wynika, że teraz dostała cieczke wiec chyba to trochę potrwa. Mania 3a nie wiem czy byłaś na wątku Pipi, ale ona ma naprawdę dużo piesków więc problem jest podobny i nie wiem czy to dobry pomysł zeby brała na głowę sobie jeszce Shive.Sama nie wiem. Czyli jak ma cieczke to ten dt jest nie aktualny.
  7. Chyba masz racje. Ludzie są okropni:shake::shake::shake: Jak można taką psinkę tak poprostu wyrzucic. Dobrze, że trafiła na Ciebie i nic ją tam nie potrąciło. Wielkie ukłony dla Ciebie dobra kobitko. Jaka ona musiała byc przestraszona i zagubiona tyle dni czekała czekała aż się na Ciebie doczekała.;)
  8. Teraz zobaczyłam zdjęcia ona wcale nia jest duża. Piekna sunia dobrze, że trafiła na Was dziewczynki;)
  9. Jestem za do ciepłego domku śliczności i to mocno kochającego;)
  10. Pipi jak ty jeszcze dajesz rade??? Przeczytałam twój watek i wielkie wielkie ukłony dla Ciebie ;) W tym miesiacu nie dam rady ale obiecuje, że w następnym miesiącu spróbuję coś usciułac na te twoje biedne psiaczki. Skąd ty bierzesz siły na to? A co do Shivusi to macie racje nie ma sensu dawac jej do takich ludzi. Jaką mamy pewnośc,że wogóle by ją wysterylizowali jak nawet na telefon im szkoda kasy a już nie mówie o tym jakby tak zachorowała:shake: Dzisaj piatek może Monia3a załatwi coś z tym dt. Oby cos się ruszyło. Niech wkońcu i do niej się słoneczko uśmiechnie.Martwię sie tylko tym co pisała Pipi żeby sunia z tą przeklętą cieczką gdzieś się nam nie zapodziała.
  11. Sunieczko co u Ciebie taka straszna cisza:placz::placz::placz:
  12. Może tak na wszelki wypadek przesłac tym państwu więcej zdjęc Shivy:shake:
  13. Boziu aż sie boję cieszyc.Oby sie udało żeby trafiła się Shivusi naprawdę kochająca rodzina.:multi:Czekamy z niecierpliwością na wieści.Wiecie co nie chcę zapeszac ale gdyby z sunią było wszysko ok to może te pieniążki, które były na nią przeznaczone przeznaczylibyśmy na te biedne jamnisie.A tak swoją drogą to wczoraj kuzyn pytał mnie czy nie chce nikt właśnie jamnisia bo jego koleżanka znalazła jamniczka - pieska młodziutkiego . Teraz jest u niej w domu ale nie może go zostawic bo sama ma juz pieska MASAKRA :shake::shake::shake: To sie nigdy nie skończy.
  14. Do samej góry po kochający domek;)
  15. Nineczko trzymam za Ciebie mocno kciuki oby się udał zebrac więcej pieniażków na ten dt.
  16. Czyli jeśli znalazłyby się pieniążki to dt czeka z otwartymi drzwiami na tą bidulkę. Zuzka ja mogę wpłacic 30zł max więcej nie dam rady.
  17. Ja nie mam o tym zielonego pojęcia. Bardzo mi przykro.Nawet nie wiem jak porozsyłac ten wątek do innych.:placz::placz::placz:
  18. To czekamy na odpowiedz Olga ;) ty dobra duszyczko. Moze chociaż z tymi maluchami coś szybciej się ruszy:shake:
  19. Dokładnie:shake: coś tu bardzo mało osób zagląda:-(
  20. A gdzie sunieczka teraz przebywa? Ma jakiś dach nad głowa bidulka:-(
  21. Mirusiu jak tu u Ciebie cichutto i puściutko:shake::shake::shake:Po domek szybciutko maleńka:-(:-(:-(
  22. I jeszcze te bidulki jamnisie. Ciekawe czy to sunie czy pieski.Kurcze a nadatek cieczki sie zaczęły.:-(Prosze was załużcie im wątek na małe pieski jest chyba jednak więcej chętnych tym bardziej jak to jamnisie.Macie racje życ się nie chce:placz:
  23. Słuchajcie chyba nie mamy wyjscia jak czekac do wekendu moze zwolni sie to miejsce o którym mówiła Monika 3a. Boziu żeby tylko sie udało.:-(
×
×
  • Create New...