Jump to content
Dogomania

AgusiaP

Members
  • Posts

    21162
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgusiaP

  1. [quote name='agnieszka32']Cieszę się, że pomogłam. Ja na początku też miałam z tym problemy, jak każdy chyba :evil_lol: Pozdrawiam :loveu: I oby się udało pomóc tym suniom :-([/quote] Ale dzisiaj te posty strasznie skaczą:shake: Ja też pozdrawiam Agnieszka i jeszcze raz dziękuje.
  2. Wiodzę Becia, że się udało:multi:
  3. Agnieszka32 to jest wersja dla laików.:multi::multi::multi:Dziekuje ślicznie. Becia zrób tak jak mówiła Agnieszka to wersja dla NAS;)
  4. W górę sunieczko
  5. Wiesz co Becia mam w ustawieniach 5 opcji edytuj a tej tej 6 opcji edytuj podpis poprostu nie mam.:shake::shake::shake:
  6. Becia niestey nie. Chyba nawet laikiem nie jestem :oops: masakra. Kurcze wstyd się przyzanc, ale ja nie mogę nawet znaleśc opcji edytuj podpis w ustawieniach. poprostu tego nie mam.
  7. Jest gorąco napewno schowała się gdzieś przed słońcem. Napewno się znajdzie, żeby tylko ten dt był wolny:shake:
  8. ;)[quote name='Paulina_mickey']Banerek dla małej [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/bransk-shivia-suczka-przypominajaca-shar-peia-ma-dt-u-pipi-potrzebna-pomoc-finansowa-135556-post12342485/#post12342485"][IMG]http://i307.photobucket.com/albums/nn304/MiQsA/2cqky86.jpg[/IMG][/URL][/quote] I ten ekspresowy banerek poprostu jesteś wielka:multi::multi::multi:
  9. [quote name='Paulina_mickey']Sunia jest w bardzo zaawansowanej ciąży? Ja napisałam do pewnej dziewczyny, która oferowała mi jakiś tymczas dla suni. Co prawda bernardynki, ale myślę, że mniejszy piesek nie przeszkadzał by jej. Czekam na odpowiedź.[/quote] Paulinko jesteś super czekamy na wiadomości i mocno trzymamy kciuki.
  10. Jejku jak te posty skaszą. Ja też Becia nie umiem nawet banetka wkleic-jak widac:oops::oops::oops:
  11. Dzieki Moniśka tylko przez was możemy im pomóc;).
  12. A...Pipi ja właśnie wróciłam z poczty pieniążki poszły 120zł.Wiem dokładnie co czujesz tylko ty jesteś w tej gorszej sytuacji, że jeszcze widzisz te biedactwa.:placz:Monia3a przepraszam, że jestem taka nachalna i zawracam głowe, ale może spróbowałabyś zadzwonic do tych osób z tego dt może akurat przyjeliby tą malizne co dokarmia ją Moniska z Przemkiem.Z tego co widac to naprawdę malutka sunieczka.Jeszcze raz sorki ale tak strasznie mi jej szkoda.:-(
  13. Ja podobnie jak Becia nawet nie wiem jak można pomóc taj suni i tym szczeniaczkom i ich matce.Słuchajcie nie możemy ich tak zostawic.Jesli chodzi o te szczeniaczki to jak dobrze zrozumiałam są na stacji paliw czyli przy jakiejś drodze to może sie źle skończyc.Goraca prośba to Moniśki i Przemka .Jak mielibyście chwilkę czasu to może założylibyście im osobny wątek. Tej suni ze zdjęc również. Wspólnymi siłami może coś zdziałamy.Tak o ich smutnym losie wiemy tyklo my a jest tyle osób na dogo, które może przyłączą się do nas. Musimy tylko podnosic watek.
  14. Pipi pewnie idz za tą stadołe:cool3: człowiekowi zawsze ulży jak wyrzuci to z siebie. Pipi postaram się dzisiaj wysłac te pieniązki najpóźniej jutro chociaz tak Ci mogę pomóc.
  15. I te przerazająco smutne oczka:-(:-(:-(Miałam taką nadzieję,że jeszcze to miejsce bedzie wolne, ale to by było za duzo szczeście na raz:placz:
  16. Posty skaczą. Ona jest malutka. Nie robiłyście dziewczynki żadnej rezerwacji w dt???Jak ona jest taka mała to może szybciej znajdzie się dt:-(:-(:-(
  17. Jejku a miałam taką, że chociaż tu szybciutko uda się pomóc jakiejś biedulce.
  18. Dokładnie ani rusz. Super, że ma ogłoszenia. A teraz po domek śliczności.
  19. Jestem...Nie mam w wekwnd dostepu do komputera.Ale ona jest piekna. Mam nadzieję, że szubciutko znajdzie wspaniały domek.ma jakieś ogłoszenia?
  20. Słuchajcie mam pomysł. Monia3a a może tą sunieczkę o której mówiła Monia w zawansowanej ciąży można umieścic na tym tymczasie o którym pisałaś.Jeżeli jeszcze miejsce jest wolne to może można jej pomóc. Zbierzemy na sterylke i bedziemy szukac jej domku.Monia3a bardzo Cię proszę zadzwoń tam i zapytaj nie ma na co czekac:placz::placz::placz:
  21. Jestem... Jakie dobre wiadomości.:lol: Pipi jesteś kochana, że wziełaś Shive do siebie pomomo tego, że masz całą zgraję swoich piesków.Pipi proszę o numer konta prześle ci te 100zł które wcześniej obiecałam na dt.U shivy narazie wszystko jakoś się poukłdało ale te bidulki ze stacji i ta sunia o której pisała Monia z Tomkiem ... Boziu jak im pomóc. Jeszcze ta sunia w zaawansowanej ciąży. Znowu będą szczeniaki:-(:-(:-(:-(:-(
×
×
  • Create New...