Jump to content
Dogomania

AgusiaP

Members
  • Posts

    21162
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgusiaP

  1. Nie wiem, czy ona ma w ogóle ochotę dowodzić...
  2. Mnie to wcale nie dziwi Renatko.
  3. I gdzie by było jej lepiej!
  4. Oczywiscie łóżeczko najwazniejsze.
  5. Taka juz z tej naszej Misiuni kierowniczka.
  6. Jestem dokładnie tego samego zdania. Izunia nie martw się. Jak zaczęłam czytać posta, myślałam, ze to coś gorszego.
  7. Dzisiaj u nas juz swieci słoneczko. U Was pewnie tez, wiec moze Misiunia dzisiaj bedzie miała ochotę na spacerek...
  8. Sucha karma pewnie by wyszła taniej niż puszeczki. Nic czekamy co napisze funia. Renatko, jak cos to ślij maila.
  9. Tez co jakiś czas zagladam, czy sa jakies wiadomości.
  10. Maleńka tez jest cudna !
  11. Śliczne ma te zdjecia!
  12. Dla mnie jest cudna. Nie wiem czemu o nia nikt nie dzwoni.
  13. Tez mi sie tak właśnie wydawało, ze 8/9 latek ma nasz Argus.
  14. Izunia dzieki twoim ogłoszeniom dla Kajtunia, uratowaliśmy jeszcze jedna sunieczka, która na cito potrzebowała domku. Udało sie i do tej pory nie możemy w to uwierzyć.
  15. Dziewczynki nasz Arguś to ile będzie miał latek ? Pytam tak z ciekawości.
  16. Jestem Izunia. Matulu tyle tych biedactw potrzebujacych pomocy... Dajcie numer konta dziewczynki, postaram sie w maju cosik wpłacić jednorazowo.
  17. Oj ja juz widzę, jak nasza Misiunia pracowała. Pewnie tymi swoimi oczętaze, tylko dyrygowała.
  18. Elunia, jak tak juz nie raz miałam... Nie wiedziałam, co z tym zrobić, ale jak wchodziłam na Dogo następny raz, juz było ok.
  19. Kasiu wielkie dzieki za opiekę nad naszym chłopakiem!!!
  20. Dziewczynki mamy super wiadomość. Kajtunio juz w domku stałym ! Zamieszkal u nas w Dabrowie. Panstwo byli po niego sami u Kasi. Kajtunio mieszka teraz w domku z ogrodem. Nowa rodzinka jest zachwycona naszym Kajtusiem, ze taki cudny chłopczyk z niego.
×
×
  • Create New...