Izunia dzieki twoim ogłoszeniom dla Kajtunia, uratowaliśmy jeszcze jedna sunieczka, która na cito potrzebowała domku.
Udało sie i do tej pory nie możemy w to uwierzyć.
Dziewczynki mamy super wiadomość.
Kajtunio juz w domku stałym !
Zamieszkal u nas w Dabrowie.
Panstwo byli po niego sami u Kasi.
Kajtunio mieszka teraz w domku z ogrodem.
Nowa rodzinka jest zachwycona naszym Kajtusiem, ze taki cudny chłopczyk z niego.