Jump to content
Dogomania

AgusiaP

Members
  • Posts

    21162
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgusiaP

  1. Małgoś bardzo się cieszę, że załozyłaś suni wątek. Teraz jak zobaczyłam ją taką biedną, skuloną :-( na trawie to chyba nie usnę:shake:
  2. Szarotka wierszyk super jak zawsze :cool3::loveu:
  3. Jestem na zaproszenie Akrum. Niestety w chwili obecnej nie jestem w stanie pomóc finansowo. Bardzo mi przykro.
  4. [quote name='koosiek']chyba w końcu nie wstawiłam tych zdjęć avy, o których wspominałam? Mam chwilę, to wrzucę je teraz :) niestety miałam słaby aparat i większość zdjęć jest do niczego :roll: Eh, przejrzałam folder i znalazłam tylko jedno w miarę dobre: [center][img]http://img39.imageshack.us/img39/6772/sdc10348wq.jpg[/img] [left]a tu z ogonkiem, kolegą z kojca: [/left] [img]http://img547.imageshack.us/img547/5629/sdc10361.jpg[/img] [/center][/quote] śliczności
  5. Grosieńko, ale wspaniały domek Ci się trafił :loveu::loveu::loveu::loveu: Cudne wiadomości :multi::multi::multi::multi::multi:
  6. [quote name='Akrum']widzę, że zaczyna się powoli rozjaśniać sprawa finansowa jamnisia. szkoda, że do psiutka z mojego podpisu tyle dobrych duszyczek nie przychodzi... :([/QUOTE] Aguś ja też jak będę miała chwilkę zamelduje się u psiaka ;) Teraz muszę Ci coś przesłać bo mnie tej chwili olśniło Sklerozaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :oops::oops::oops:
  7. [quote name='hovomaniaczka']Witam Cioteczki! Mogę zaoferować 10 zł stałych deklaracji. ;)[/QUOTE] Zacytuję Ingrid bo Ci chyba umknęła ta deklaracja;)
  8. [quote name='kmurdz']dorzuce 15 stalych. dajcie prosze znak na priva jak sie uzbierac calosc i bedzie zbiorka. trzymam kciuki za malego biedulka. niech szybko znajdzie domek!!![/QUOTE] Dziękujemy :loveu: to mamy [B]105zł stałych deklaracji [/B]:multi:
  9. Wiadomo jak czuje się Kruszka?
  10. Mam nadzieję, że w końcu wspólnymi siłami znajdziemy ten wymarzony domek dla tego wspaniałego psiaka
  11. To mamy [B]90zł stałych deklaracji [/B]:lol: Jak dobrze policzyłam :roll:
  12. To dzisiaj od rana uzbierało się dla Murzynka 60zł stałych deklaracji + Livka dołoży coś jednorazowo :multi::multi::multi:
  13. [quote name='malagos']Komórką nie dam rady, bo to rupiec, ale mam w domu aparat-postaram sie zrobic. Juz o tym myślałam.[/QUOTE] Super dzięki ;)
  14. Małgosiu a mogłabyś zrobic jej zdjęcia?
  15. Jejku Małgoś ja o niej cały czas myśle a jej nie widziałam. Wobrażam sobie co Ty musisz czuc jak patrzysz w jej oczka :-(:-(:-( Biedna maleńka dobrze, że nie dzikuska. Kurcze a tak zimno już w nocy...:shake:
  16. Ojojojoj z całych sił trzymamy :lol:
  17. Ja też mocnoooo trzymam kciuki ;)
  18. [quote name='E-S']Dobrze, że u Cindi dobrze, źle, że zerowy odzew z ogłoszeń. A mała czarna bezdomna w ciąży pod krzakiem ... tragedia. Trzeba szybko dobrego, mądrego domu dla Cindi, a małą trzeba jakoś ratować ...[/QUOTE] Dokładnie tym bardziej, że Małgoś pisała, że ma większy brzuszek...
  19. [quote name='Gabs_on']Dziś w nocy ofiarą padł mój telefon komórkowy, który leżał na łóżku - Duśka szaleje... Jest też coraz bardziej nieposłuszna na spacerku - nie słucha się i coraz mniej pilnuje się Amoka. Za to zawsze wraca do domu. Chyba jednak będzie musiała wychodzić na smyczy. Zobaczymy jak będzie się rozwijać sytuacja :)[/QUOTE] Może masz racje z tym wychodzeniem na smyczy. Lepiej nie ryzykowac. Nie wiadomo co naszej Dusieńce może strzelic do głowy ;)
  20. [quote name='kaja555']no to jak wszystko się wyjaśniło, to już dajmy spokój nieporozumieniom musimy mieć tutaj dobrą atmosferę, żeby nie wpływała żle na łapankę Wąsala i bądżmy cierpliwi, bo dwa podejścia to nie jest jeszcze koniec świata, są zwierzaki na dogo, które były łapane pół roku i się w końcu udało[/QUOTE] Jestem tego samego zdania...
  21. Jestem Ingrid ;) Mogę zadeklarowac 10zł deklaracji stałej po Alpenku:lol: Ja też już niedługo wyląduje pod mostem, ale widzę, że sama to tam nie będę....:evil_lol:
  22. [quote name='wtatara']my też dzisiaj łapiemy sunię- pierwsze podejście[/QUOTE] W takim razie trzymam kciuki. Mam nadzieję, ze będziecie miec więcej szczęścia niż my ;)
×
×
  • Create New...