Jump to content
Dogomania

AgusiaP

Members
  • Posts

    21162
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by AgusiaP

  1. A myślałam, że jej się uda. Jest może jakaś chętna duszyczka, która napisałaby teksty do ogłoszeń do suczek? Wykupiłabym im bazarek z ogłoszeniami.
  2. Mam nadzieję, że Laluni się poszczęściło i jest już w swoim domku :roll:
  3. Właśnie sprawdziłam. Nie ma.
  4. Alpenku tak bardzo się cieszę, że tak szybciutko znalazłeś taki wspaniały domek :multi::multi::multi:
  5. Zaraz jak będą ogłoszenia to je tu wkleje. Etna jest przępiękna mam nadzieję, że szybciutko znajdzie domek :lol:
  6. Moniczka a widziałaś, żeby dziadziula spał w tej budce? Powiem wam, że jestem w szoku... Może ktoś inny rozmawiał z tym gościem i udało mu się go przekonać, żeby postawił mu tam tą budkę.
  7. Jasne Martusia już wysyłam :lol:
  8. Chyba, że jest jakaś chętna cioteczka co umie ładne teksty pisać?
  9. Jestem Martusia :cool3: Jak mogłabyś napisać jakiś tekst do ogłoszeń to ja mam wykupiony bazarek z 35 ogłoszeniami. Odrazu wsłałabym suieczke. Etna jest śliczniutka :lol:
  10. [quote name='__Lara']Ale fajne zdjęcia :) :)[/QUOTE] Piękności i koteczka i Kładzia oczywiście :cool3:
  11. [quote name='martka1982']nie, nie ma wątku.[/QUOTE] Martusia a możesz jej założyć?;)
  12. [quote name='siekowa']Podobno do azylu ma przyjechać ktoś zainteresowany adopcją Lali :)[/QUOTE] Siekowa i co z Lalą? Cały czas trzymam kciuki
  13. To ja Cię podniosę Saturnik bo tu bardzo cichooooo
  14. Jestem na zaproszenia kaa. Niestety jestem spłukana
  15. W górę Grosiu
  16. Noooo to teraz czekamy na ten właściwy telefon
  17. [quote name='Sabina02']Promyczek ma u mnie Allegro razem z Alwarkiem: [URL]http://allegro.pl/historie-dwoch-psich-nieszczesc-po-wypadkach-i1254628317.html[/URL][/QUOTE] Super :lol: W takim razie Sabina ja wysyłam Promyczka i Alwarka. W następnym tygodniu będą miały psiaki ogłoszenia ;)
×
×
  • Create New...