-
Posts
5411 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by *Jot*
-
[quote name='*kleo*'] A wcale im nie pomagałam się układać, mama mnie zawołała żebym szybko z aparatem przyszła i zdążyłam :) Aluś waży 818 g, a Askan 807 g.[/QUOTE] Zapomniałam dodać,że pierwszy raz Twoich chłopców tak widzę śpiących.Bo w ogóle już widziałam,np.u Be. To chyba sporo ważą jak na 4 tygodnie czy tak normalnie ? A jak w przybliżeniu przewidujesz ich wagę jako dorosłych?
-
Iwonka się odnalazła :multi::multi::multi:
-
[quote name='Doti1986']No w szkole byłam a tu od rana w kraju żałoba:( Współczuję rodzinom ofiar...:([/QUOTE] Tak,to jest straszne...... Ale w pierwszym momencie pomyślałam,że coś się Pixi stało i się przestraszyłam......
-
Obrażony,że kazałam mu siedzieć i pozować :evil_lol:
-
Doti jakie wieści? Co się stało?
-
[quote name='Pegaza']Bo Ty Jola nie masz z czego:evil_lol: Be ale Ty sie katujesz takie swinstwo jesc o fuu..[/QUOTE] Daria a skąd wiesz? :cool3: Cześć Asiu i Yoko :multi:
-
Cześć Aga i Dakar :multi:
-
[quote name='dzasta']Be pooglądałam lachony i wiesz co słodkie one są :D Może przyślę Ci mojego malca będą miały Laski adoratora hehehe :D Albo lepiej Ty mi jakąś dziewczynkę podeślij bo u Gabi mleka a mleka spokojnie starczy dla dwojga :D[/QUOTE] Justyna ten drugi pomysł lepszy.Jak Be podeśle Ci jedną laseczkę to Robuś będzie miał od razu dziewczynę na przyszłość :loveu: Cześć laska Be.:multi: Daj fotki laseczek małych :loveu:
-
[url]http://img13.imageshack.us/img13/2973/p1030525a.jpg[/url] ślicznie.Chyba pierwszy raz widzę bobasy w tej pozycji :loveu::loveu: Ile maluchy już ważą? Ślicznoty. Znowu bym chciała mieć takiego szczeniaczka :lol:
-
Jeszcze dwie foteczki ;) Rozczochraniec. [IMG]http://img683.imageshack.us/img683/1885/p4053067.jpg[/IMG] Obrażony. [IMG]http://img69.imageshack.us/img69/6631/p4063132.jpg[/IMG]
-
No to ja też wkleję. Apollo-7 miesięcy. [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/1441/p4042985.jpg[/IMG] [IMG]http://img227.imageshack.us/img227/1549/p3312787.jpg[/IMG]
-
[quote name='Aga&Dakar']Jolu ale czlowiek ma tylko 8 zebow w rzedzie po kazdej ze stron i to nie kazdy...:eviltong::eviltong::eviltong:[/QUOTE] [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/wnerw.gif[/IMG] To nie ząb ino klawisz z klawiatury [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/zly1.gif[/IMG] Zęby mam.Jeszcze......[IMG]http://emoty.blox.pl/resource/4_1_107v.gif[/IMG] [quote name='Pegaza']A Jola jest inna i ma 9;) haha Jola wychodzi na to ze psujemy te klawiatury przez dogo haha no co Ty widzialam Cie ale zapomnialam wpisac..:roll: )[/QUOTE] Pewnie,że jestem inna.A co [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/grin3.gif[/IMG] Te klawisze można włożyć,ale trzeba to umieć zrobić.Mi kolega,który umie to robić przyjdzie i mi go wsadzi [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/laie_67.gif[/IMG] do lapka,żebys se nie pomyślała czegoś innego!!! No ja nie wiem czy zapomniałaś.Niektórzy mnie nie widzą [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/obrazony.gif[/IMG]
-
[quote name='Pegaza']Taa zebym znow miesiac na niego czekala- nigdy w zyciu!! pewnie go oddam jak mi sie gwarancja bedzie konczyc;) Jola zapomnialam sie z Toba przywitac;) CZESC !![/QUOTE] A mi wypadła 9 :angryy: A już płakałam ,że mnie nie widzisz :placz::placz::placz: Na pcieszenie zjadłam 40dkg.lodowych cukierków z nadziwką :eviltong:
-
[url]http://i1015.photobucket.com/albums/af274/Angelika_Roser1/P2140047.jpg[/url] buzi,buzi :lol: słodkie to zdjęcie :loveu:
-
[url]http://i41.tinypic.com/1tq49h.jpg[/url] przepiękna ta fotka :loveu::loveu: Wszyskie zdjęcia cudowne :loveu: Robuś to taki mały cukiereczek,piękna kruszynka. Justynko współczuję straty maluszków [*] mogę sobie tylko wyobrazić co przeżyłaś :-( Teraz najważniejsze,żeby Malutki dobrze się chował.Dobrze,że ma taką wspaniałą Pancię. Ucałuj wszystkie psiaki,Robusia i Gabi podwójnie :loveu::loveu:
-
[quote name='dysia-u']cześć nooo już właściwie nie tak z rana .Rejs po sklepach mam juz zaliczony teraz wcinam drożdżówke i mysleo...o odchudzaniu hihi , ale tylko mysle[/QUOTE] He,he ja to nawet nie myślę o odchudzaniu :eviltong: I nie mam zamiaru się odchudzać :cool3:
-
[url]http://images44.fotosik.pl/281/62dcca853bf06686med.jpg[/url] leży jak lew ;)
-
[quote name='Karolina&Lucky'] [B]Jolu[/B] - wiem że bez słodyczy żyć nie można, ale cóż zrobić... po zimie się trochę przytyło, a ja nie chcę rezygnować z normalnego jedzenia i się głodzić. Nie dla mnie żadne diety i tym podobne ;) Wybrałam lepsze i zdrowsze wyjście, czyli rezygnacja ze słodyczy :) Zobaczymy ile wytrwam. Jak na razie dzisiaj kanapki z masełkiem i rzodkiewką - żadnych batoników[IMG]http://i43.tinypic.com/23rx094.gif[/IMG] :p[/QUOTE] A u mnie każdy dzień się zaczyna od słodyczy :grins: [COLOR="#afeeee"](nic nie napiszę o papierosach i kawie!)[/COLOR]:rolleyes: Rzodkieweczkę też lubię :-D No i cześć bo nie napisałam :multi::multi::multi:
-
[quote name='Pegaza']Tajemnica wyjawi sie w niedziele:) no ba mnie wszedzie pelno ;)[/QUOTE] Cześć Daria! No to już czekam na niedzielę i niespodziankę -tajemnicę.:multi::multi::multi:
-
Cześć Be i dziewczynki :multi:
-
[quote name='Aga&Dakar']Dziewczyny nauka sikania na dworzu trwa. Zabralam mu mate jak jestem w domu i Dakar nasikal mi wczoraj na lozko, dzisiaj juz zrobil to dwa razy...:-(:-(:-(nie wiem co robic...:-([/QUOTE] Oj,to masz problem.Niestety nie pomogę Ci bo nie miałam aż takiego kłopotu.Chociaż na poczatku zdarzało się ,że jak wrócilismy z podwórka to maluchy załatwiały się w domu od razu po wejściu.:angryy: Ale na szczęście już tego nie ma :multi: