Jump to content
Dogomania

*Jot*

Members
  • Posts

    5411
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by *Jot*

  1. Gdzie nasz Pączuś kochany? Wracać i zdjęcia dawać szybciutko.:mad:
  2. [url]http://img96.imageshack.us/img96/9099/20100529zima0334.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu: Edzia znowu uciekłaś? :-(
  3. Witam serdecznie !! [url]http://img138.imageshack.us/img138/3958/wystawabytom201054of208.jpg[/url] cudowna jest :loveu::loveu: Prosimy o więcej zdjęć tej małej piękności !
  4. Cześć Karola i Lucky :loveu: Wracaj szybciutko do zdrówka.:cool3:
  5. Super foteczki. [url]http://i47.tinypic.com/27x1pxi.jpg[/url] Fredziula śliczna :loveu: Jęzorek rzeczywiście imponujący :lol:
  6. Cześć Asiu !! [url]http://img215.imageshack.us/img215/9200/o001.jpg[/url] gdzie zgubiła łapki? :evil_lol: :loveu:
  7. Cześć Be :multi: Jak tam,grill udany? Daj foteczek kilka :diabloti:
  8. [url]http://img709.imageshack.us/img709/3682/img9166f.jpg[/url] sępy jak te moje trzy :evil_lol: No,ale piękne te sępiki :loveu: [url]http://img267.imageshack.us/img267/1131/img9159z.jpg[/url] mój Noruś śliczny :loveu::loveu: Cześć Ulka !! Wszystko dobrze u Was? Jak pogoda?
  9. [url]http://img683.imageshack.us/img683/6940/p1030914t.jpg[/url] jaka zmęczona :crazyeye: Gracke bierz na każdy egzamin.Ona jest teraz Twoim talizmanem,szczęście Ci przynosi.:multi: Gratulacje :multi:
  10. Cześć Justysia!! Dawno mnie nie było :oops: ,ale wszystko nadrobiłam i na przeprosiny trochę łąki Ci przynoszę. [IMG]http://i50.tinypic.com/2eg4nrr.jpg[/IMG] Gratulacje dla Berty :loveu: [url]http://i45.tinypic.com/2ef7swp.jpg[/url] jak słodko śpi Robuś :loveu: Zdrowia dla Teściowej życzę. Trzymaj się Justysia :multi:
  11. Cześć Karola !! Zdjęcia wilka świetne.Myslałam,że prawdziwy tylko mi ten śnieg o tej porze nie pasował.:evil_lol: [url]http://i736.photobucket.com/albums/xx1/K-arolina/Lucky/DSC_1909.jpg?t=1275342791[/url] :loveu::loveu::loveu:
  12. [url]http://i48.tinypic.com/2hnc2oi.jpg[/url] świetne to zdjęcie :loveu::loveu: Cześć Iwonko :multi:
  13. Jakie fajne zdanie Klaudia "zdałam bydło....." Super,że Gracunia jest z Tobą.:multi:
  14. [quote name='Pegaza'] a ja wakacje mam caly czas ale wierzcie mi ze juz mi sie brzydnie..:roll:[/QUOTE] Mi dogo fajnie śmiga,to nie wiem co jest u Ciebie.:roll: Też na temat ciągłych wakacji wiem,i mam takie samo zdanie jak Ty.
  15. Cześć Daria :multi: Zdjęcia super :loveu: [url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/2146.jpg[/url] super Pipi tutaj wyszła :loveu:
  16. [url]http://i49.tinypic.com/2dl7spf.jpg[/url] to jest świetne :multi: Fredziula na każdej fotce kochana :loveu::loveu::loveu: Cześć wieczorkiem Fredziule :multi:
  17. [url]http://img267.imageshack.us/img267/3788/img1481g.jpg[/url] śliczny maluszek :loveu: Włoski szybko mu odrastają.
  18. [url]http://img176.imageshack.us/img176/6612/pict9380.jpg[/url] ojejku,ledwo co odrosły a tutaj znowu obcieta Pixula ;) Cześć Doti :multi:
  19. [quote name='Karolina&Lucky'][SIZE=1]Oczywiście Jolu, teraz ty się ze mnie pośmiej, bo po poście Marzki załapałam, że źle zrozumiałam Twoją wypowiedź , bo ty o chłopakach pisałaś a ja myślałam, że pisałaś o swoich włosach :oops::oops::oops: :evil_lol: Nie wiem co mi do głowy strzeliło, że tak sobie pomyślałam :errrr:[/SIZE][/QUOTE] Karola wcale się dużo nie pomyliłaś.Jak rano wstaję to czasami dużo gorzej niż Bello wyglądam.:evil_lol:Tzn.moje włosy.:diabloti: A Dotinek jak nie ma tak nie ma!!! :cool3:
  20. Iwaaaaaa :mad: Tak długo Cię nie było,a jak Jesteś to jeszcze bez fotek.No tak nie można.:mad: No i cześć niedzielnie.U mnie super pogoda,słonko świeci.:multi:
  21. [url]http://img248.imageshack.us/img248/6324/m055p.jpg[/url] ślicznie :loveu: [url]http://img707.imageshack.us/img707/4968/m061.jpg[/url] a tutaj taka bidulka mała ;) Super masz na swojej działeczce.Naprawdę bardzo ładnie się prezentuje. Cześć Asiu :multi:
  22. Witam po raz pierwszy,chociaż nie ukrywam całą galerię już jakiś czas temu obejrzałam.:p [url]http://i484.photobucket.com/albums/rr209/Zuzal/100_6952.jpg[/url] :loveu::loveu: [url]http://i484.photobucket.com/albums/rr209/Zuzal/100_6953.jpg[/url] :loveu::loveu: Śliczne :loveu::loveu: Pozdrawiam !!
  23. Cześć Natalia :multi: Super banerek :lol:
  24. Cześć Angela :multi: Śliczne zdjęcia,śliczne pieski :loveu::loveu: Pozdrowionka :multi:
×
×
  • Create New...